какви лекарства да пия

  • 1 542
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте!Искам да попитам какви лекарства мога да пия при настинка?От тази сутрин съм с главоболие,много ме боли гърлото и леко ми е запушен носа.Как мога да се справя с това и какво трябва да пия?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy В какъв смисъл какви лекарства да пиеш?Бременна ли си или какво та питаш тук?Опасяваш се от нещо и нещо те притеснява и не можеш да се консултираш с лекар-Джи Пи?

# 2
  • Мнения: 1 187
Консултирай се с лекар, но аз когато бях бременна - избягвах всичко , само чайчета и водата в солена вода , но не съм била и кой знае колко болна. 

# 3
  • Мнения: 89
разбира се че съм бременна иначе защо да пиша тук в 25г.с да бъда по точна

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Консултирай се с лекар Naughty

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен много ми помага изтискан лимон с една лъжица мед-разбъркваш и пиеш няколко пъти на ден Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 345

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 691
Абе по принцип за температура може парацетамол (Фервекс и т.н.), но е хубаво да минаваш с чайчета и бонбони за кашлица.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
разбира се че съм бременна иначе защо да пиша тук в 25г.с да бъда по точна

Е това вече променя въпросът ти!Различно е какво да пиеш ако си бременна и ако не си!
Можеш да пиеш само парацетамол , чайчета да си правиш инхалации на пара и захар на котлон и да го вдишваш, солена вода крачетата.За хремата капки за нос!Общо взето избягвай лекарствата , но се консултирай и с лекар, за да го предотвратиш бързо и да не се налагат антибиотици!А щом си в 25 г.с. ще раждаш през Декември.Заповядай в отчетни през декември  Hug!

# 9
  • Мнения: 9 973
разбира се че съм бременна иначе защо да пиша тук в 25г.с да бъда по точна
това е друго нещо
пиех осцилококцинум

# 10
  • Мнения: 2 172
Знам,че при бременност само парацетамол (фервекс) е позволен,но все пак не е кой знае колко желателно.Ако не е много сериозно по-добре концентриран чай с много мед и лимон  Peace

# 11
  • Мнения: 4 335
Консултирай се с лекар и пробвай без лекарства да минеш PeaceСкорошно оздравяване и лека бременност  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 111
Осцилококцинум за настинката,парацетамол за температурата и ефизол за болки в гърлото.

# 13
  • Мнения: 2 111
Консултирай се все пак и с лекар.И ако ползваш лекарства внимавай с дозировката.

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 16:02 от erota

# 14
  • Мнения: 4 589
petito много внимавай. Питай твоя лекар дали да пиеш нещо.
При мен така имаше настинка, стана бронхит, получи се инфекция и не искам да кажа, че за съжаление приключи по най-тежкия начин в 25 г.с.

Моля те да се пазиш и да бъдеш разумна.

Общи условия

Активация на акаунт