Къде ще спи бебето?

  • 3 761
  • 107
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Веднага ли слагате бебчето в детската стая или първоначално креватчето е в стаята на родителите?

# 1
  • Мнения: 543
Аз все още я слагам да спи в нашата стая. Като се буди през нощта е по-удобно да е до теб, а не да притичваш от стая в стая.

# 2
  • Мнения: 1 512
Ами аз мислех веднага в детската стая,да ама не..... Нашето зверче не спеше по дълго от 30 мин.до 1 час през ноща и аз трябваше да вися на стол и бързо направихме размесване. Та така,че според мене е най-удачно детското креватче в началото да е в стаята на родителите докато бебето започне да спи цялата нощ без да се събужда.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 720
Ние нямаме детска стая, но и да имаше - не бих го оставила там от новороден. Най-малкото заради това
Аз все още я слагам да спи в нашата стая. Като се буди през нощта е по-удобно да е до теб, а не да притичваш от стая в стая.
Peace

# 4
  • Мнения: 718
Поне през първата годинка е добре в стаята на родителите да бъде. Така смятам да постъпя аз.

# 5
  • Мнения: 3 306
все още спи при нас  -  така ми е по-лесно като се събуди нощем  Hug

# 6
  • Мнения: 9 814
Лично аз първоначално реших да сложа леглото на малката в спалнята, за да ми бъде по-удобно, а пък и често казано се притеснявах да оставя толкова малко бебе само. Дъщеря ми беше на близо година, когато започна да спи в отделна стая.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Подкрепям Peace

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При нас Naughty
Няма да препускам като сомнамбул през нощта из къщата Tired

# 9
  • София
  • Мнения: 1 185
До сега при нас, след една - две седмици в отделна стая!

# 10
  • Мнения: 367
За сега и ние сме с бебето в една стая,но смятаме към 8-9 месеца да я преместим,е до тогава има време и може да си променим решението Peace

# 11
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 729
Ние също още нямаме детска стая и бебка спи при нас в свое креватче.Дори и да имахме обаче не бих оставила пеленаче само.

# 12
  • Мнения: 112
При нас Naughty
Няма да препускам като сомнамбул през нощта из къщата Tired

И аз така смятам.  А и често я намирам отвита, та ставам да  я завия. Как ще спя, ако и това ми е в главата???

Може би  до около годинката ще е в собственото си легло в нашата стая.

# 13
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Моето дете от първият ден е в отделна стая. Да, неприятно е нощем да се разхождаш от стая в стая, но всичко е много индивидуално. Не съм висяла по цели нощи над леглото й, не е била от ревящите бебета. Ако бебчето ти е спокойно можеш да опиташ да бъдете в отделни стаи, всичко зависи от това по колко пъти ще ставаш.

# 14
  • Мнения: 10 983
От първия ден е в отделна стая, съседна на нашата спалня. За мен е без значение дали ще стана и ще отида до съседната стая или до другия край на спалнята.

Общи условия

Активация на акаунт