Аквапарк Приморско - безумие

  • 50 831
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 854
Отивате на море. Виждате от вън Аквапарка в Приморско.
Хората се веселят, смеят се, тичат деца и възрастни, радост и веселие.
След като си плащате за едно семейство 84 лв за вход (билета е 21 лв) влизате в рая на веселието.
Но ... това, което ви очаква вътре се различава мнооого от по-горните снимки. Не посмях да вляза във водата, след като видях всичката гадост - представям си какво има във водата (и какво няма, а именно - дезинфекциращи химикали).
Към прекрасната картинка се добавят и цените в барчето - малкото Нестее е 3 лв.
Може би е излишно да споменавам, че водата в басейните беше ледена - чуден повод да си тръгнете по-бързо, ако мръсотията не ви изгони.

Няма да коментирам хората, които се веселяха, вместо да си искат парите, да пускат жалби и да напускат възмутени. За съжаление беше събота и се оказа, че в кметството няма кой да приеме моята жалба.
Докато търпим подобни неща - ше си плащаме по 21 лв за мръсотия и опасни съоръжения, а някой ще трупа пари без да вложи грам мозък и желание.

Приятно разглеждане. Sick

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 01:38 от bushkata

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Гнусотията е хипер! Това не е аква-прехвален-парк, това е запустяла соцсграда- уверявам те, вярвам ти, но на такова ми заприлича! Синьо-кафявите стълбички ми образуваха киселини. Всичко е отврат. Е, Приморско, какво да правиш....

Разчитай на мен да разпространя снимките, дай ми само разрешение.

# 2
  • Мнения: 854


Разчитай на мен да разпространя снимките, дай ми само разрешение.
Kолкото повече хора видят това - толкова по-добре.  newsm10

Омръзна ми да се гаврят с нас по всякакви начини.

Това не е аква-прехвален-парк, това е запустяла соцсграда- уверявам те, вярвам ти, но на такова ми заприлича!
Нарочно сложих и линка с рекламата на парка - да се види как едно нещо може да има две лица.

# 3
  • Мнения: 854
Да доразкажа.
На "центрофугата" или "лампата на Аладин" или не знам как още й викат, сина ми каза, че има място, на което всички се удрят. Може би там, където елементите на пързалката се скрепяват се е получил ръб. Ударил се е първия път, после вече знаел как да се завърти, за да не се удря.
На другото забавление - "цунамито", когато се спускат по двама, се удрят в стеснението на края. Явно инерцията от двама човека е по-силна. Яд ме е, че не го снимах - силата с която се удряха в борда наистина беше голяма. Но ... не мисля, че нещо ще се промени до догодина - ако някой иска да види, ще има тази възможност.  Confused
Нямаше кой да контролира кой и кога да се спуска, т.е. да следи дали предишния спуснал се вече е излязъл от съоръжението. Имаше деца, които се спускаха едно след друго, без да се изчакват.
Ето и едно клипче - хората надничат, за да видят дали предишния е излязъл, за да могат да се спуснат те. А това определно е работа на спасителите, които липсваха. Видях един, който опнат на шезлонг под стълбите си пушеше цигарата.

# 4
  • Мнения: 4 053
наистина изглежда много гнусно, и трябва да се сигнализира където трябва,
но за съжаление май е късно вече, трябва да се направи по време на сезона,
когато това нещо работи с пълна сила,
а, на входа според мен трябва да ти дават по 21 лв за да влезнеш в тая гняс   Sick

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Пуснах снимките и кратък текст тук: http://nasamnatam.net/index.php?m=article&id=396

# 6
  • Мнения: 395
Ужас, не бих стъпила там.  #Cussing out
Мои познати ходиха миналата година и се прибраха с контузии. И двамата бяха с надрани гърбове от снадките на пързалките, а жената беше и с дълбоко срязан палец на крака от басейна и се е наложило да потърси медицинска помощ. Rage

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Заведох децата там през юли. Исках да си тръгна веднага, но заради децата издържах 2 часа.

# 8
  • Мнения: 854
Супер си.  Peace

# 9
  • Мнения: 272
 Sick Sick Sick
Направо е трудно за вярване, толкова е гадно

# 10
  • Мнения: 4 784
Леле каква гнус! Потресена съм!

# 11
  • Мнения: 199
В момента когато отварях снимките ...ядох ябълка...............................вече не ям,без да преувеличавам за малко щях да.......  Sick
Ужас !!!!!!!!!!!А как ярко и красиво изглежда на рекламата! ooooh!
Жалко.......

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ужас   #Crazy #Cussing out

# 13
  • София
  • Мнения: 5 255
Аз и приятели също се излъгахме да отидем там..  Sick Наистина на рампата долу, където се събират се удряш на двойки.. за мръсотия да не говорим. Май бяхме единствените, които си събират боклуците и ги изхвърлят в кошчетата. Няма повече никога да стъпя там!  #Cussing out Добре че платихме само за половин ден!

# 14
  • Мнения: 581
 Гнус и потрес, но изобщо не ме учудва щом става дума за Приморско.

# 15
  • Мнения: 1 878
Пълна отврат Sick Дано повече хора да видят тези снимки!

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Изумена съм от това което виждам тук.
Миналата година бяхме на почивка на Приморско и ходихме на аквапарка с децата. Повярвайте ми всичко изглеждаше точно като на рекламните снимки. Билета беше 15 лв като имаше и някакви половинки за децата и ние откарахме един цял ден там без да ни се тръгва. Вярно че цените бяха високи, но ние отидохме там с двете мои деца и с племенника ми и не се разорихме от соковете, пиците и кафетата. Всичко беше изключително чисто и новичко а служителите и спасителите бяха повече от любезни.
Абсолютно вярвам на авторката на темата и на снимките които е изпратила. Не се опитвам да ви убеждавам че нещата са по-розови отколкото изглеждат.
Тази година пак бяхме на Приморско но не се организирахме да отидем на аквапарка и сега като гледам се радвам че не сме отишли.
Доплака ми се че за толкова кратко време може да се съсипе до такава степен това прекрасно място за отдих на родителите и забавление за децата. Ако съоръженията бяха оставени без поддръжка на произвола на времето този аквапарк щеше да е в по-добро състояние отколкото сега като го стопанисват.

# 17
  • Мнения: 872
Наистина изглежда ужасно Sick.

# 18
  • Мнения: 4 967
Да, уви, и ние бяхме.  Излезе ни 70 лв за двама възрастни и две деца, малкото влезе безплатно. Вътре не сме консумирали нищо. Изкарахме няколко часа, заради децата. Водата в най-малкия басейн, където се очаква да е най-топла заради най-малките посетители - беше ледена. Как издържах 3 часа и аз не знам, опитвайки се за малко да топвам бебка в басейна. Баткото поне ходеше на другия, за малко по-големички. Аз се пуснах веднъж и умрях от страх, но това си е мой проблем. Пратихме таткото да се пуска. Не се е оплаквал от наранявания. Но що се отнася до снимките - това си е самата истина. Имаше и боклуци между шезлонгите - неизхвърлени хартии и т.н., което за тези пари е недопустимо!!! Тръгнахме си в 2 часа когато се очакваше да стане лудница. Едва си проправихме път през тълпите, които очакваха да влязат.
П.П. Следобяд се плаща половин цена за вход.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 033
Писах и в темата за Приморско, че именно аквапаркът беше "забавлението", което ми вгорчи разкошната почивка. Няма капацитет и като влезеш по-късно няма шезлонг, на който да легнеш, няма постелки и надуваеми съоръжения, които са необходими, за да използваш пързалките, а за мръсотията... нямам думи. В тоалетната на аквапарка нямаше ток, питам жената отвън защо е тъмно и тя ми тговаря, че преди няколко дни е изгоряла крушката  newsm78, една крушка е 0.70 ст все пак.

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Това е отвратително и недопустимо наистина,ужасна мръсотия.за 21 лв си е направо престъпление.Трябва са се сигнализира в ХЕИ.

# 21
  • Мнения: 87
Много добре си направила, че поместваш впечатления и най-вече снимки!  smile3501
Снимките говорят сами. Ееех, кога ще станем хора??? newsm78

# 22
  • Мнения: 416
       Ние миналата година ходихме, беше малко по-добре, но си лепнахме стомашни и други истории от там.  Тази година изобщо и не помислихме да отидем пак.

# 23
  • Самоков
  • Мнения: 561
Лятото бях на почивка в Приморско и много исках да отидем в Аквапарка. След като видях снимките, мога само да се радвам, че не съм го направила. Благодаря ти, че ги сподели с нас.

# 24
  • Мнения: 719
Пълна отврат.  Sick
Добре си направила, че сигнализира тук че повече хора да видят.
А къде всъщност е най-удачно да се пускат жалби от такъв род?

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 11:50 от Шушони

# 25
  • Мнения: 854

А къде всъщност е най-удачно да се пускат жалби от такъв род?
Може би в Комисия за защита на потребителите.

п.п. В Созопол пък се "карах" с концесионерите на плажа. Не даваха да се слагат чадъри (собствени) на първа линия, пред техните- стационарните. Трябвало да си ЗАД техните. Ходих в кметството да питам има ли някъде записано  такова правило. Казха, че не и да пусна жалба. Написах я, казха, че на другия ден ще пратят проверка. Не ми се обадиха, а след 3 дена свърши сезона и концесионерите си махнаха чадърите  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 17:24 от bushkata

# 26
  • Мнения: 719
Ходих в кметството да питам има ли някъде записано  такова правило. Казха, че не и да пусна жалба. Написах я, казха, че на другия ден ще пратят проверка. Не ми се обадиха, а след 3 дена свърши сезона и концесионерите си махнаха чадърите  Twisted Evil


Ето, точно такова отношение ме кара да "избеснея". #Cussing out
Не знам до колко адекватно биха реагирали и в КЗП? Rolling Eyes
А иначе мястото за подаване на жалби би трябвало да е:
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19

# 27
  • Мнения: 3 695
 Sick
ужасна работа

# 28
  • Мнения: 2 558
бях там през лятото на 2006 година и не ми хареса особено, на повечето пързалки задължително ще се одереш или удариш на нещо
мислех, че са го оправили, но явно вместо към по-добро върви към по-лошо  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 4 400
Нека повече хора го прочетат.

# 30
  • Мнения: 1 484
Оле  ужас   това  как  се  допуска  да  работи.

# 31
  • Мнения: 779
о т в р а т !!!! Sick Sick Sick
това си е направо за телевизията бе момичета... Shocked
.. да се пратят снимките я в бтв ,я в нова тв  с леко  коментарче,та да се види как се печели по 80 и кусур лева на гърба на  незнаещите ,какво ги очаква мили хорица ,решили да разпуснат и позабавляват и без това изтрадалата душа...,
че то  в тая държава,като се замислиш, ако някой журналист не вдигне шум за нещо,едва ли с жалби до неработещи и без това институции може да се очаква резултат да ви кажа... Rolling Eyes

# 32
  • Разград
  • Мнения: 2 102
А в момента положението същото ли е?

# 33
  • Мнения: 779
заблудата идва от втора страница Mr. Green
 и аз сега видях ,че всъщност темата е миналогодишна Crazy

# 34
  • Мнения: 4 053
заблудата идва от втора страница Mr. Green
 и аз сега видях ,че всъщност темата е миналогодишна Crazy

така е, но едва ли положението се е променило  Sick

# 35
  • Мнения: 854
Няма да е лошо да каже някой тази година как са нещата.

# 36
  • София
  • Мнения: 932
Не знам как е тази година , но това което видях от снимките ми стига да не стъпя там. Не съм от претенциозните , но не бих допуснала дъщеря ми да играе там, то всеки момент очаквах да видя спринцовка с игла на земята ,  и 21 лв. вход на човек , за тази мизерия - независимо коя година е , е престъпление. Интересно къде ли спят проверяващите и отговорните и дори самите хора , които дават не малко пари за подобни  "забавления" , та все още има посетители в този аквапарк, за повече от 10 мин.

# 37
  • Мнения: 854
Хората се къпеха, плуваха, ходеха боси и мнооого се забавляваха... Докато се примиряваме с такива неща, че дори и не ги забелязваме  - ще си се гаврят с нас.

# 38
  • Мнения: 331
Съпругът ми води децата и каза, че много са се забавлявали. Било е чисто и не е забелязал да има места, където биха могли да се наранят.

# 39
  • Враца
  • Мнения: 2 225
аз не съм ходила, но питах за цената- явно е доста вдигната.
говорих с една фирма, която явно държи аквапарка и  един хотел до него. та в обявата за хотела пишеше, че има отстъпка за аквапарка.
оказа се че цената с отстъпка е ...23 в за цял ден и 14 за 1/2. а миналата година е било явно21 лв, без отстъпката Grinning

ама така е, в тая криза и морската вода за съоръженята и поскъпнала Laughing

# 40
  • Мнения: 854
Съпругът ми води децата и каза, че много са се забавлявали. Било е чисто и не е забелязал да има места, където биха могли да се наранят.
Дано това значи, че тази година има промяна.

# 41
  • Мнения: 719
Да, промяната е в цената,  Laughing  Crazy

Иначе, сериозно, и аз се надявам условията да са се променили, обратното би било безумие.   ooooh!

# 42
  • Мнения: 331
Цените наистина са високи, но и в Несебър не е по-малко. В Приморско за възрастен за цял ден беше 26, а след 14ч.- 16лв, а за деца до 130 см за половин ден беше 11лв, не обърнах внимание за цял ден, май беше 16. На нашите им стигнаха 4 часа да се налудуват.

# 43
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
bushkata ,  благодаря ти много, че сподели с нас Hug

# 44
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Вчера бяхме в аква парка в Приморско. Не видях никъде такава мръсотия и гнус, каквато е показана на снимките. Беше много весело и пълно с хора. На всеки атракцион има човек да наблюдава. Иначе се контузихме на "Центрофугата", на лактите.

# 45
  • Мнения: 2
Такааа бях 5 дена в приморско и понеже гажето ми познава персонала влизахме в аква парка и стояхме там всеки ден по 3 4 4аса . Не е мъсно и водата се 4исти всяка ве4ер. Спасители има навсякъде и си вършат работата както трябва. Самия аква парек се 4исти всеки ден. ТОВА 4Е ПоСЕТИТЕЛИТЕ НЕ ЗНАЯТ КАК ДА СЕ ДЪРЖАТ ТАМ И КАК ДА СИ ИЗХВЪРЛЯТ БОКЛУЦИТЕ СИ Е ТЕХЕН ПРОБЛЕМ.  Може миналата година да е било зле,тази бе6е забавно и с добра подръжка!

# 46
  • Мнения: 4 400
Ще го повярвам,когато видя снимки които да го докажат.От видяното до момента съм с впечатление ,че е не само мръсно а и че ръжда е избила по стълби и парапети-опасно а за душовете думи нямам....
Всеки днес има камера на телефона. Как пък на никой не му хрумна да заснеме спорните участъци  newsm78.
Уважаеми съфорумци,моля подкрепете твърденията както го е направила авторката.Така да ви кажа честно оставам с убеждението ,че има мноого сериозна причина никой да не пусне снимка на която да видим че положението е различно  newsm78.


п.п. Към top_hrisi.Ще пренебрегна факта ,че се регистрира специално за да вземеш отношение по въпроса,но ще те коригирам по въпроса за хигиената.Права си ,че липсата на хигиена е проблем ,НО решението му е от компетенцията на собственика ИЛИ на съответния санкциониращ орган.Не е ли някак ...леко нахално при полжение че е платил не малка сума за вход да се очаква от посетителя да оправи душовете,да боядиса стълбите и парапетите  newsm78 ....и да наеме 1-2 чистачки  да вървят подир цапащите туристи.

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 15:13 от mamamari

# 47
  • Мнения: 719
Аз също бих се радвала, ако положението се е променило, но много ме съмнява.
А мнението на top_hrisi  е повече от зле прикрита реклама, написана при това неграмотно.  Sick

# 48
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Отидете и се убедете сами.  За какво ви са снимки като винаги могат да се пообработят малко. Лично аз видях темата като се върнахме. Така че снимки имам, качила съм ги където трябва.  Не ми е било цел да снимам глупости, като парапети, стълби и тем подобни. Не съм се влияла от мнението на никой преди да отида там. Изкарах си готино там и това е. На един му харесва, на друг - не.

# 49
  • Мнения: 479
Ще взема да го постя от чисто любопитство, че нещо много са противоречиви твърденията  Wink

# 50
  • Мнения: 854
Аз също бих се радвала, ако положението се е променило, но много ме съмнява.

То и на мен това ми е надеждата - да се вземат в ръце. Но докато има хора, които се забавляват, дори в условията, които аз снимах, едва  ли ще стане.
Както се се писа по-горе и аз чакам някоя и друга снимка от тази година, може пък да има промяна...

# 51
  • Мнения: 4 400
Има да чаааакаш ,то ако беше друго до сега да се е видяло .
Леле какъв срам !

Общи условия

Активация на акаунт