Кореместа тема - 4част - друго си е да имаш шкембе

  • 18 345
  • 391
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 827
Браво Фивърче, честита розова новинка.Добре дошла в отбора на принцеските Heart Eyes.Не се притеснявай за бъбрека, всичко ще е наред Praynig

# 31
  • Мнения: 827
Браво Фивърче, честита розова новинка.Добре дошла в отбора на принцеските Heart Eyes.Не се притеснявай за бъбрека, всичко ще е наред Praynig
Аз днес съм на преглед при док във 2-ра градска.И на мен да стиснете едни палци - и да видим дали ще се уточним нещо за раждането (живи и здрави).Прегледа ми е след 20:00 понеже е нощна смяна , така че има време.

# 32
  • Мнения: 3 016
Аз днес съм на преглед при док във 2-ра градска.И на мен да стиснете едни палци - и да видим дали ще се уточним нещо за раждането (живи и здрави).Прегледа ми е след 20:00 понеже е нощна смяна , така че има време.

 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
И после да ни споделиш мнението на доки.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 003
ladybebi и аз стискам палци  fingerscrossed

# 34
  • Мнения: 825
Фивър, радвам се за хубавите резултати, и се надявам и другия път всичко да е наред. И се радвам много че ще е момиченце   bouquet
А на лейди бейби стискам палци  за прегледа днес Praynig

# 35
  • Мнения: 3 621
Лейди   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover знам че ще се завърнеш с хубави новинки
Ичони от сърце ти пожелавам скоро да ни се похвалиш с  EFP

П.П. Време е някой да замести Светлето в списъчето, ако може и повече от една заместничка да е

# 36
  • Мнения: 651
Фивърче, браво. Честита ти розова новина - много е гъделичкащо като разбереш бебе от какъв пол се крие в тумбачето  ти:lol:. Пожелавам ти и на следващия преглед да се окаже, че напразно си се притеснявала и всичко с бъбречето да е наред  Hug
Лейдиfingerscrossed.
Нефертити, много е важно в този, и без това труден за теб, период да имаш лекар на когото да вярваш. Радвам се, че ти си го намерила. Браво и за хубавите резултати  Hug.
Ичони, късмет Peace.

Пожелавам си тази темичка да се изписва най-бързо и да е пълна само с хубави новини  babydust7.

# 37
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
fever честита ти розова новина stork-girl
ladybebi fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed и от мен имаш стиснати палци
777 радвам се за вас
Нефертити а при теб не са ли ти казали вече пола,че като гледам доста моми се очертават.
Ичон не губи надежда желая ти късмет Flowers Four Leaf Clover
Дано скоро се покаже  някое друго скрито зайче с добра новина.

# 38
  • Мнения: 827
Върнах се от доки, бебка е добре.Но иска да спра аспирина в 32 седмица и да почвам фраксипарин Tired То май така е всеки док си е с негово мнение и разбиране. Говорихме и за раждането което ще бъде секцио и ще е към последните дни на октомври. Помолете се да стигнем до там и всичко да мине успешно Praynig

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Върнах се от доки, бебка е добре.Но иска да спра аспирина в 32 седмица и да почвам фраксипарин Tired То май така е всеки док си е с негово мнение и разбиране. Говорихме и за раждането което ще бъде секцио и ще е към последните дни на октомври. Помолете се да стигнем до там и всичко да мине успешно Praynig
Ще стигнете, всичко ще е наред! Стискам палци!

# 40
  • Мнения: 226
 Hugте мила, и вярвам, и се моля всичко да бъде наред.

# 41
  • Мнения: 825
Всичко ще е наред, Фивър, ще стигнете до края, ще видиш, само не се притеснявай толкова, и си почивай  Hug
Светлето сигурно не може да насмогне да изхрани големия мъж  Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 123
момичета помагайте,
жена ми се оплаква от подут корем и ------- газове в корема и червата.
случи се миналата нощ и сега тази вечер пак
сега се чудим дали това е нормално и тя е малко притеснена
благодаря ви

# 43
  • Мнения: 827
777 , нормално не ами абсолютно нормално.От хормоните и хемороиди и запек и всякакви чревни неприятности може да получи. Кажи и да не се притеснява- има още много "нормални" неща да и се случват до края Mr. GreenАма ти най добре ще видиш.Като се почнат и плачливите състояние...ще се видиш в чудо Mr. Green

# 44
  • Мнения: 825
777, нормално е, да не се притеснява жената.

Общи условия

Активация на акаунт