Какви обувки

  • 4 935
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Гледам аз вчера жените бяха обути от полусандал до ботуши и боти е в това време вие с какви обувки сте?

# 1
  • Мнения: 5 313
Вчера мислех,ако времето и днес е лошо да си вадя ботуши,по-летни,но като гледам днес ще съм с чехли.

# 2
  • Мнения: 3 641
Вчера бях със затворени, днес съм с отворени малко отпред, утре мисял с боти , но нисички Simple Smile

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Със затворени Peace

# 4
  • Мнения: 363
Аз също в4ера бях със затворени, малко ми е рано за ботуши Wink

# 5
  • Мнения: 191
И днес и вчера - затворени обувки, много ми е рано за ботуши, а със сандали ми е доста студено.

Сега съм в процес на търсене на някакви обувки за този сезон...

# 6
  • Мнения: 931
Вчера бях с обувки , но днес съм с чехли които са затворени отпред.Утре зависи от времето.Мразя го този сезон като се чудя какво да обуя и облека.

# 7
  • Мнения: 1 811
Затварени обувки,дано да има още малко топли дни,че още ми се носят чехлички Simple Smile

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
С ботуши съм, и вчера и днес.

# 9
  • Мнения: 2 388
Със сандали или чехли съм, защото е топло. Преди два дни беше доста хладничко и излизах с маратонки и обувки.
Масово вече са с ботуши от новата колекция, което не ме учудва.
Всяка година по това време, независимо дали е топло или студено мацките си обуват новите ботуши.

# 10
  • Мнения: 2 111
Вчера с балеринки, днес със затворени обувки на разумен ток. Peace

# 11
  • Мнения: 130
И аз вчера бях с балеринки, така се намокрих, че май се разболявам. Искам хубави боти, които да пасват на сезона, мисля, че са най-подходящи.

# 12
  • Мнения: 4 053
с нещо между обувка и маратонка но, с дупки тук там  Crazy
бе, топло ми е още за ботуши

# 13
  • Мнения: 824
След щателна обиколка на всички МОЛ-ове,реших,че ми е време за ботуши,защото не си харесах нищо никъде.

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Мокасини нося през есента - имам равни и с нисък ток. Много са удобни.

Общи условия

Активация на акаунт