Отговори
# 30
  • Мнения: 2 563
Хубава е петицията, само трябват още няколко аргумента в полза на "не е насочена към хората с увреждане".

# 31
ПОДКРЕПЯМ ПЕТИЦИЯТА!

# 32
  • Мнения: 55
УСПЕХ....... Two Hearts Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Kissing Heart

# 33
# 34
  • Мнения: 413
Подписах,дано изпълнят всички искания.  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 35
  • Мнения: 1 040
подписах  Peace

# 36
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Не знам дали се вижда, че петициите са две, но понеже са обединени повече теми и нещо не се виждат. Нека модераторите обърнат внимание   Hug

# 37
  • Мнения: 51
Права си dorothy. Благодаря ти за насочването. Вече и двете петиции са сложени в началото.

# 38
Подкрепих и подписах петицията,  дано нещата се променят!  

# 39
  • Мнения: 5
Подкрепям с две ръце, ум и сърце!

# 40
  • BG
  • Мнения: 2 217
Подкрепих и се надявам да успеем заедно!  Praynig

# 41
  • Мнения: 9
Желая успех на всички!!!Подписах каквото видях за подпис.Аз не съм чела какво пише в петициите  да си призная,да си кажа понякога съжалявам ,че съм родила три деца в тази държава.Засегната съм и от различни заболчвания ,сблъсквала съм се с различни глупаво -комични ситуации до трагични!!!!!!!ПОДКРЕПЯМ ВИ и благодоря на Бог ,че ми помага всеки ден  Hug Praynig

# 42
  • София
  • Мнения: 2 262
niyayoko, много е похвално, че си подкрепила хората, но всъщност не знаеш за какво! Това е много лошо, четете внимателно петициите, не се подписвайте сляпо, така излагаш каузата на атаки! Утре ще се появи някой и ще каже, "...ами че то са се подписали и разни дето даже незнаят за какво!..."
"Подписах каквото видях за подпис." - това звучи страшно несериозно и ме навежда на мисълта, че така утре ще подпишеш и нещо, което не трябва! newsm78
И накрая, предполагам, че от добро сърце си се завъртяла тук!

# 43
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Не разбирам как толкова много пъти е отворена и прочетена темата, а подписалите петицията са толкова малко. Mr. Green Май освен ние, които сме пряко засегнати от поведението на управляващите сме дали своя глас. Това е нелепо. Нима няма съпричастни с проблемите на хората с увреждане?! Искам само да кажа, че никой не е застрахован от неприятни инциденти и всеки може да се окаже на нашето място в един момент от живота си.

# 44
  • София
  • Мнения: 106
КАКВО ТИ НЕХАЙСТВО-ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО ЦЕЛИ ЕДИНСТВЕНО ДА ГИ УНИЩОЖИ. По друг начин не мога да определя целенасочената политика на партия и правителство. Винаги няма пари за дечицата ни за лекарствата им, за операциите им, за рехабилитацията им и т.н. и т.н. От тази година дори премахнаха възможността да ги даряваме с пари и други неща.

Общи условия

Активация на акаунт