Много четене - много шашкане

  • 2 178
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
За да се успокоиш , че няма извънматочна бременост, направи кръвен тест...

 и аз така мисля.  Peace желая ви успех в бебеправенето! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet
  Peace Дано скоро бебчето се получи, да имаш лека и красива бременност, а накрая да гушкаш пухкаво детенце!  Hug

# 17
  • Мнения: 961
И аз мисля, че не си бременна.
Успех с бебеправенето!   bouquet

# 18
  • Мнения: 645
според мен не си бременна така си мислиш защото много го искаш и аз съм минала през това ,но все пак изчакай няколко дни и  си направи друг тест,успех с бебеправенето и много скоро да се похвалиш с двете чертички

# 19
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet
Успокой се и не се шашкай от най–малкото нещо! Peace

# 20
  • Мнения: 826
Не може на АГ при менструация. Изчакай и отиди. Успех Simple Smile Praynig

# 21
  • Мнения: 8 242
Това си е една нормална менструация..
Не може всеки път да тече едно и също.. Понякога повече, понякога по-малко.. Май си се вманиачила с това бебеправене  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 367
Конкретно за заглавието-многото четене не означава непременно много шашкане.Поне при мен така се получава,когато по даден въпрос прочета съвсем противоположни мнения и се питам кое е правилното за мен,респективно за детето ми.А иначе е прекрасно човек да е информиран,за да знае какво се случва и как да реагира в дадена ситуация.Давам ти пример-срам не срам,от форума научих що е то тапа и как да разбера дали е паднала.Ако не бях чела тук,щях сигурно да изпадна в паника,когато контракциите вече бяха много сериозни,а аз видях зацапването по бельото си.Сигурно щях да помисля,че е кръв и..... ooooh!  #Crazy
Успех в работата за бебе и дано скоро да се похвалиш!   bouquet

# 23
  • BG
  • Мнения: 1 900
Успех. newsm10

# 24
  • Мнения: 174
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet
Напълно подкрепям  Peace

# 25
  • Мнения: 540
УСПЕХ с бебеправенето

# 26
  • Мнения: 209
Изчакай малко, направи втори тест и тогава отиди на лекар. С първата ми бременност нищо не четях  Embarassed, но честно казано - бях по-спокойна и вярвах на доктора си. Сега с това ровене в нета  се шашкам и като кихна. Успокой се и не мисли за цветни, не дай си Боже извънматочни бременности. Мисли позитивно и ще чакаме да се похвалиш.

ако трябва да съм честна това с четенето ме докара до пълна лудост докато бях бременна. от една страна искаш да знаеш всичко, да си подготвена, да няма изненади едва ли не, от друга страна когато прочетеш нещо страшно и стряскащо започваш да го мислиш, да се травмираш, а нямаш нужда точно от това. и пак ако трябва да съм честна по-добре не чети нищо, слушай лекарите и се радвай на бременността си (стискам палци бебеправенето да е успешно), отколкото да стане като при мен - от четене и страшни мисли не можах да се порадвам на тези страхотни моменти. сега чакам с нетърпение да мине оказаното от лекарите време за да мога да забременея отново (дай боже) и този път да се порадвам и наслаждавам на бременността си Simple Smile - успех   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 433
Успех и по малко шашкане Hug

# 28
  • Мнения: 274
И аз ти пожелавам успех с бебеправенето Hug

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Желая ти късмет и много успех!   bouquet

Успокой се!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт