Есенно-зимна ЯМБОЛСКА тема (18)

  • 25 214
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 919
И аз съм тук ,ама вас като ви няма сама ли да си пиша smile3555е говоря си сама ,защо да не си пиша и сама newsm78 Joy
Сега като затвориха кухнята ,съвсем затъпях и изкуках #Crazy
Ти пиши  пък...Аз може да не пиша,ама чета Joy Joy
Айде вече се застудява,ще пишем по-често Wink

# 31
  • Мнения: 83
Помогнете с адрес на Дирекция за местни данъци и такси-Ямбол(мейл ако има),че тати(който не е между живите от 2ги 2м)има писмо да плаща данък на мотор ,който му откраднаха преди 5-6 години.....голяма каша.....но как така търсят от умрял пари?Как така в регистъра на общината не са запознати ,че не е жив.Да не ви казвам и от НОИ са го търсили да се явява на ТЕЛК ,2 г след смъртта си smile3555 Rage........нямам коментар

# 32
  • Мнения: 135
Не мога да помогна с адреса,но това звучи много абсурдно наистина.Щом е да взима държавата няма равна.А да има да дава......... Naughty

# 33
  • Мнения: 919
И аз също не знам... newsm78

# 34
  • Монреал
  • Мнения: 631
Цитат
новия адрес на Службата за местни данъци и такси Ямбол на ул. “Парчевич” № 1 /сградата на бившия Тубдиспансер/
тук само прибират паричките на хорицата.  #2gunfire

Диди, мисля, че ти трябва това http://www.obshtinayambol.org/cau_mdt.html Пиши на е-мейла , посочен най-горе ...ЦАУ....нещо си

Успех в борбата! Sunglasses

Мммм, някой да знае тел. на д-р Христо Терзиев, алерголог в ДКЦ1 - Сливен? Или на самото ДКЦ1? Телефоните от интернет не са актуални.

# 35
  • Мнения: 919
Диме,питай в Сливенската тема. Wink

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм питала в сливенската тема и там ме ориентираха за този Терзиев. Но момичетата ме предупредиха, че не са доволни от него, нещо май не вършел работа. Та ме бяха ориентирали към Стара Загора.

# 37
  • Мнения: 111
Цитат
новия адрес на Службата за местни данъци и такси Ямбол на ул. “Парчевич” № 1 /сградата на бившия Тубдиспансер/
тук само прибират паричките на хорицата.  #2gunfire

Диди, мисля, че ти трябва това http://www.obshtinayambol.org/cau_mdt.html Пиши на е-мейла , посочен най-горе ...ЦАУ....нещо си

Успех в борбата! Sunglasses

Мммм, някой да знае тел. на д-р Христо Терзиев, алерголог в ДКЦ1 - Сливен? Или на самото ДКЦ1? Телефоните от интернет не са актуални.

Здравей,
 наскоро ми се наложи да търся този доктор . Беше в отпуск ,  и не мога да кажа дали е свестен, тъй като не ползвах услугите му... та отпуска му беше да 15 окт.  и вече трябва да е на работа  .... но със сигурност не работи с ДКЦ 1 вече - от там ми казаха името на някакъв  мед. център Миркович - 044/611796  този телефон намерих за тях.  Надявам се да е актуален.

# 38
eho ima li mami ot grafa tuk?az sam si za malko  v jambol,mami ne poznavam ,no ako ima v kvartala mesto kadeto se sabirat,molq vi pishete.............

# 39
  • Монреал
  • Мнения: 631
Capricio, Lilqna, благодаря за отговорите. Мъжа ми реши да не ходи при него, засега отлага посещение при алерголог.

Боби е с 38.7 С от преди два часа. Видях,че му е зачервено гърлото и дано се разминем само с това.   Sad

Кой беше от Графа, а? Бързо да си признава!  Wink /имаше едно маме от там...ако чете, ще се обади  Peace/

# 40
  • Мнения: 266
eho ima li mami ot grafa tuk?az sam si za malko  v jambol,mami ne poznavam ,no ako ima v kvartala mesto kadeto se sabirat,molq vi pishete.............
Аз съм от Диана, но то е почти същото. Относно  въпроса с данъка за мотора на баща ми се случи нещо подобно. Преди 5 години си продава колата, като оправя всички документи по прехвърлянето. Тази година отиват да плащат данъка за апартамента и им излиза, че имат да плащат данък за колата 150лв. за тези 5 години, защото преди 2 години излязъл нов закон, по който като продаваш кола трябва да се направи и още нещо( не си спомням какво точно) и " ние нали всеки ден четем държавен вестник би трябвало да знаем всички закони и поправки за тях". След това една позната на майка ми и каза, че трябва да плати само за 2007 и 2008, т.е. след като закона е влязъл в сила. Ако никой не се беше поинтересувал щяха да платят за 5 години. Най- чудното беше, че след като плати данъка получи писмо, че има да плаща данък за 2007 година. та защо това не са го пуснали мин. година, а чак година след това. Имам чувството, че нарочно забавят известия, за да се натрупват лихви( с течение на годините те ставаат по-големи от самите данъци).  Това беше за добро утро от мен!

# 41
  • Мнения: 111

Кой беше от Графа, а? Бързо да си признава!  Wink /имаше едно маме от там...ако чете, ще се обади  Peace/

  Хей , аз съм в Аврена Simple Smile Което си е същото . Само дето не съм маме още Mr. Green

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ПОЧЕРПКА!
ДНЕС МОМЧЕТО МИ СТАВА НА 10 ГОДИНИ!
ДА ВИ Е СЛАДКО:

 

Ех, колко бързо минават годините...

# 43
  • Мнения: 266
Благодаря! Да ти е жив и здрав!

# 44
  • Мнения: 919
Лилянче,желая му много здраве,щастие и успехи в училище! newsm59
Много да ви радва! newsm51
Не те засичам  в градината,по- рано ли взимаш госпожицата вече? Wink

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 08:59 от Hot iceberg

Общи условия

Активация на акаунт