Ето есен дойде вече, порасло е доста Януарското човече

  • 14 096
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 180
Добро утро!

Днес бърборанчето има РД! Да е жива и здрава и много радости поркай бъдещата госпожица!  bdbaloni

Също така и Collibri има РД днес! Дано намине да си прочете поздравленията. На нея и пожелавам скоро пак в отчетните!  pregnant

# 286
  • Мнения: 395
Честит рожден ден на Бърборанчето. Пожелавам и едно прекрасно здраво бебенце да радва нея и цялото и семейство  newsm59
Честит рожден ден и на Колибри, много здраве и успехи и скоро да се похвали, че чака второ детенце.  nbirthday
Честита племенница на murvet77, да расте здрава и щастлива babydust7

На всички мами лек и успешен ден, а на софиянките - стягайте се за срещата утре Simple Smile  Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 645
Добро утро тумбачета HugДоника мерси за кафето макар и виртуално само какъв каймак има че чак ми се иска да го обера с лъжичка Laughing newsm59 на бърбарончето да си жива,здрава и януари една прекрасна smile3522, nbirthday и на collibri,murvet77 честита мома на братовчетка ти да е жива, здрава и много да радва мама и тати!Момичета аз тая нощ като сънувах че ям едни ..........ох няма да ви казвам какво че да не ви се прияде ама само за това мисля newsm53, направо ми текът лигите newsm62,но после ще отскоча до магазина да си угодя на пупичката smile3508,лек ден и много  Hug

# 288
  • Мнения: 1 102
 hbday на Бърборанчето и Колибри, да сте живи и здрави, много много обичани.
desisladka, и аз съм същата непрекъснато нещо ми се иска и непремено го търсим или правим, даже тази вечер ще правим един турски специалитет на фурна. Mr. Green добре че има интернет, рецепти бол...
Сега получих едно сако на малкия мъж, много му се радваммм.
Спокоен и усмихнат ден на всички.

# 289
  • София
  • Мнения: 3 249
Честит рожден ден, мили Бърборанче, Захарче и Колибри!!!

Бърборанче, Захарче, желая вилека и безпроблемна бременност с най-красивия финал през януари!
Колибри и теб не сме те забравили и те чакаме отново да ни зарадваш с хубава вест Simple Smile
Мюрвет, честита племенница Simple Smile Добре е изненадала мама. А защо е била за секцио?
Анита, имам спомени, че някоя от бургазлийки беше ходила на оглед във вашата болница-в по-предните теми имаше пост...

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 10:29 от Доника

# 290
  • Мнения: 656
Добро утро, мамчета!    bouquet
Честит рожден ден на Бърборанчето и Колибри!!!   bigdance2  Да сте живи и здрави, момичета!!!  Много усмивки и хубави емоции и на двете ви пожелавам!!!

Мюрвет, честито бебче на твоята братовчедка!!! Да й е жива и здрава и много красива  newsm51

Сиси, а четвъртото какво ще е?  Joy И аз искам дечица, ама знам ли като ми се качат на главата дали няма да ме откажат Simple Smile

Joy Ами четвъртото ще е момиче пак - 2 на 2 да са  hahaha Абе колкото даде природата - толкова.. Пък само да сме живи и здрави и да можем да ги гледаме  Blush

Хайде изписвайте темичката, че съм ви подготвила нова smile3508

Доника, виж сега къв дълъг пост си пуснах, само и само за да слагаш новата тема, че ми стана едно любопитнооо Wink  Whistling

# 291
  • Мнения: 52
Хей, момичета, аз от 4 дни не съм влизала... и вие сте изписали темата!
Честит празник на рожденничките  bouquet Весело изкарване ви желая!
Мюрвет, да ти е жива и здрава племенницата!
Така ми се иска да гушна едно малко бебче! Аз две нощи подред сънувам че гушкам моя палавник! А и той е толкова шавлив, че просто не мога да мисля за нищо др освен за него!
Усмихнат ден на всички и много ритничета ви пожелавам!

# 292
  • Мнения: 56
Здравейте момичета! Hug Hug Hug

Аз съм отново на линия! Почивката свърши, но какво да се прави...
Беше страхоооотно, и моренцето, и Пловдив е толкова красив през Септември...Ееееххх, искам още....
Бяхме на ФМ и вече знаем със сигурност че е момиченце! Ако на някой му се занимава, моля да ми сложите розово щъркелче.
Като гледам колко сте изписали има цял ден да чета... Laughing
 newsm59 на Бърборанче и Захарче! Много здраве и щастие ви желая и най-сладките бебчета през Януари!
честито и на Колибри!Късмет и скоро да се похвалиш с добри новини!
Мюрвет, да ти е жива и здрава племенницата и много да ви радва!Колко интересно се е получило с братовчедка ти.
Ние правим какви ли не планове ,а те малките излизат когато си искат!Как ли ще ни изненадат и нас бебчовците!
Аз да  почвам да чета, че има много Laughing
Целувки!!!

# 293
  • Мнения: 211
Честит рожден ден на рожденичките!   bouquet  Много щастливи майчини моменти и на двете !
Момичета и аз сигурно ще дойда на срещата. Единствено ме притеснява как и кога ще стигна , че като го видях на картата много- много не си представям от къде да дойда с колата от Младост и как ще се мушна там, че и да паркирам  Thinking .Пък и до 6 съм на работа. Така че може да  Sad  дойда чак към края .

# 294
  • Мнения: 30
Честит рожден ден на barboran4e и collibri   newsm59. Много здраве, щастие и любов ви желая и всичко, което си пожелаете да ви се сбъдне.

Доника честита ти мома. Хайде да ти е жива и здрава и много панделки да и връзвате.

murvet77 да е жива и здрава племенницата (или там както ти се пада). Хайде пък и ти да се похвалиш през януари.

Smiling_sisi и Катериче надявам се да се видим утре на срещичката, че тъкмо ще обсъдим и болница Вита. Аз почти съм убедена, че искам да раждам там. Ходила съм при д-р Хаджиев и д-р Цанов и двамата много ми допаднаха. Пък и казаха, че мога да си избера, който искам доктор да ме изражда. Както се очертава, трябва да си избера доктор, че както се пада да раждам по празниците, не мога да разчитам да попадна, на който и да е в някой държавна болница. 


# 295
  • Мнения: 28
Честит рожден ден на Бърборанче, на Захарче и на Колибри!!! Много здраве, късмет и сбъднати мечти ви пожелавам!
Мюрвет, честита племенница, да е жива и здрава и само хубави изненади да поднася на близките си!
И на всички момичета, чиито празници са отминали, не можех да ви чета миналата седмица Tired.
Компютърът ми беше на доктор цяла седмица - сега малко по-добре работи, но през това време сте изписали цяла тема!
Аз миналия понеделник бях на консултация и взех бъдещия батко със себе си. Лекарката толкова подробно му обяснява какво вижда, както на мен не е обяснявала. И накрая го пита какво иска - братче или сестриче, нашият - братче. Поглеждам я, тя една се смръщи леко, глееда, глееда и накрая рече - Ами, ще те разочаровам, ама май ще е сестриче Joy. И после - като си тръгнахме, коментарът му беше - Ех, какво да правим, не можем да го върнем Joy.
Така че - май и аз съм от розовите мами; Доника, Лорини - ако имате време, моля да ми сложите щъркелче. И терминът ми бил 27, а не 25 януари. Да довърша за протокола - втора бременност, от Сливен съм.
Утре ли ви е срещата в София последно - хайде, много да се веселите и заради нас. И да направите мнооого снимки!

# 296
  • София
  • Мнения: 3 249
Да ни е честита новата тема

Общи условия

Активация на акаунт