ФШ Картички за Коледния базар

  • 4 588
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 818
Jmoto, прекрасен стих!  Grinning Сянката на буквите пречи на четенето, може би по-разсеяна...  Peace

# 46
  • Мнения: 203
Ето една коледна картичка и от мен. Доста по различна е от останалите, но пък със сигурност няма нищо от нета, защото е нарисувана от мен с четки и вълшебника пен туул. Дано  да ви хареса....

# 47
  • София
  • Мнения: 1 941
Пуснах нещо, ако не е подходящо - кажете... Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 10:44 от Angela

# 48
  • Мнения: 2 587
Angela   харесва ми картичката,защо да не е посходяща  newsm78

# 49
  • Мнения: 791
Арабела много е сполучлива рисуваната ти картичка    bouquet Само като си представя колко време ти е отнела   ooooh!

Angela картичката ти я видях в сайта но тук във форума не я виждам - качила ли си я тук или нещо има повредав моето ПС, а иначе е стахотна. Ще може ли да ми обясниш как си направила тази въртележка под ангелчето - може и на лични

И за да не спамя само





тази последната ще е преработя, че я правих на бързо между две съвещания, за разтуха на напрежението  Crazy  то си и личи де

Приятен ден на всички   bouquet

 Искам да питам като привърши конкурса и се определят кои ще се разпечатват, може ли да разпечатам в моя град,  да ги продам - на колкото кажете, и да ви пратя паричките?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 941
Angela   харесва ми картичката,защо да не е посходяща  newsm78

Ми не знам защо, просто не бях сигурна без причина... Wink

# 51
# 52
  • Мнения: 2 270
ето и една рисувана картичка

# 53
  • Мнения: 2 818
Арабела, contesa, Angela, ani69 просто чудесни картички!!!
Ани, последната е !!!  , ще се радвам да разкажеш във фотошопската тема как я направи! Струва ми се че текста (който е прекрасен) е малко ситен или пък да бъде с някой по-лесен шрифт за четене (това разбира се са само мои предположения Simple Smile ).

# 54
# 55
  • Мнения: 435
Пробвах да направя картичка само с четки. Ето какво се получи:

,

Не мога да преценя кой вариант да кача в сайта  newsm78

# 56
  • Мнения: 1 516
elid, бих си купила синята  Hug.. Много са красиви!   bouquet

# 57
  • Мнения: 952
Момичета страхотни картички правите. Невероятно сте талантливи и явно Ви идва отвътре да се занимавате с това.   bouquet
Ани, прочетох обяснението във Фотошопската тема и силно ме впечатли факта, че сама си рисуваш детайлите.
elid и на мен синята ми харесва повече.  Peace  Идеята за картичка само с четки е много добра

Простете за спама  Blush

# 58
  • Мнения: 2 818
Искате ли да удължим срока до неделя? (Понеже въпроса с печатницата не е доизяснен и има време)

ЕлиД, Как'Сийка, чудесни са!!!  Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 1 941
Аз лично искам, защото започнах една, но е много пипкава и я зарязах, понеже нямаше да успея до днес. Peace

Общи условия

Активация на акаунт