моля за помощ СПЕШНО!

  • 3 440
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 908
Mими и аз да ти кажа,не ходи повече при тази лекарка,как може такива изказвания,ужас.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
благодаря ви от сърце момичета страшно сте мили чудя се дали тази силно изразена и удебелена лигавица е признак за наличие на бременност или не.а за лекарката аз й казах да ме види и с вагинален но ня категорично отказа защото било вредно ако има плод да се рови блрагодаря още веднъж

Пълни глупости Twisted Evil
Удебелената лигавица е признак и на предстояща менстуация и на много ранна бременност.
Иди на друг лекар.

# 17
  • Мнения: 49
като казвате признак и на предстояща меструация може ли да ми кажете да колко дни според вас настъпва менструацията защото аз съм била на доктор преди 3 дни ако е заради менструация не би ли трябвало вече да ми е дошло или бъркам простете за невежеството newsm78и брагодаря за отговорите

# 18
  • Мнения: 1 868
като казвате признак и на предстояща меструация може ли да ми кажете да колко дни според вас настъпва менструацията защото аз съм била на доктор преди 3 дни ако е заради менструация не би ли трябвало вече да ми е дошло или бъркам простете за невежеството newsm78и брагодаря за отговорите
След прогестеронов препарат цикъл се очаква до две седмици след спирането му!
Успех дано е това което желаеш  Hug

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
като казвате признак и на предстояща меструация може ли да ми кажете да колко дни според вас настъпва менструацията защото аз съм била на доктор преди 3 дни ако е заради менструация не би ли трябвало вече да ми е дошло или бъркам простете за невежеството newsm78и брагодаря за отговорите
Мими по професия съм икономист...не лекар. Смени си лекаря и получи адекватни отговори на въпросите...не си предписвай лекарства по нета Simple Smile
Успех ти желая още веднъж.

# 20
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Направи си кръвен тест,там няма скрито–покрито,най–точния метод за откриване на ранната бременност,а не ни карай да гадаем и да се чудим какво да те посъветваме!И задължително смени лекарката, „ровене“ ooooh!с вагинален ехограф се практикува от всеки специалист,в началните седмици е най–добрия начин за установяване на плодния сак и сърдечната дейност.

# 21
  • Мнения: 49
здравеите момичета простете ми ако съм ви накарала да мислите че искам да гадаете дали съм бременна или не просто исках помощ и мнение защото нямам с кого да споделя а се побърквам даже и на мъжа си не съм казала защото ме е страх да не си въобразявам пак и да не си дадем напразни надежди.днес пак  си направих тест втората черта излезе веднага е не е наситена като контролната но се вижда добре.благодаря на всички за отговорите много сте мили радвам се че ви  има  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Вероятността да си бременна е много голяма Мими.Ако не можеш да изчакаш пусни кръвен.Аз бях в същата ситуация -отидох на 11 ден закъснение и се видя удебелена лигавица, но не и бременност-на коремен ме гледаха .Док ме викаше след 7 дни.На следващия ден прокървих и отивайки на друг лекар с вагинален се видя бременност в 5 седмица.Така, че се пази много и всичко ще е наред -пожелавам ти го от все сърце  Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Потърси друго мнение на специалист!Не е  вредно да те гледа с вагинален ехограф, в началните сед мици, това е най-добрия начин за установяване на бременност  Peace.Желая ти успех   bouquet

# 24
  • Мнения: 49
момичета през тази седмици си направих още 4 теста за бременност просто за двойно изследване първия беше с бледа черта втория след два дни доста по наситена и два шуарчек с котегорочно положителен резултат ходих на преглед и пак нищо не се вижда страх ме е да не е извънматочна помощ дайте савет

# 25
  • Мнения: 3 453
Мими,
кръвен тест, който трябва да повториш, след 48 часа! Peace

# 26
  • Мнения: 674
момичета през тази седмици си направих още 4 теста за бременност просто за двойно изследване първия беше с бледа черта втория след два дни доста по наситена и два шуарчек с котегорочно положителен резултат ходих на преглед и пак нищо не се вижда страх ме е да не е извънматочна помощ дайте савет

Добре де какво повече очакваш да ти кажем освен че си бременна Whistling
Не ходиш на друг лекар после искаш ние да гадаем тука Wink

# 27
  • Мнения: 1 334
Мими,казано обобщено-правиш кръвен тест задължително и отиваш на друг лекар.И това възможно най-скоро.Успех.

# 28
  • Мнения: 3 621
Те вече са ти посъветвали, ама и аз да ти кажа, отиди утре и си направи кръвен тест, който да повториш след 48 часа. След това с двете тестчета отиваш при друг гинеколог, защото е явно че тази при която сега ходиш трябва да я смениш. А за болките спокойно може да пиеш но-шпа
И чакаме да се похвалиш

# 29
  • Мнения: 3 453
Мими,
положението може да е сериозно! Ако е извънматочна бременност, седенето у дома няма да ти помогне! Направи си кръвен тест и го повтори, след 48 часа!
Ако искаш да те стресирам и да ти разкажа за моята тубарна бременност, само кажи! Безотговорно подхождаш и това може да коства твоето здраве!
И моите уринарни тестове бяха категорични и какво от това! Confused Уринарните тестове са гаранция, че бременност има, но никой не може да ти каже, къде е точно. Само нарастването на ЧХГ може да даде светлина на този етап!

Общи условия

Активация на акаунт