Отговори
  • Мнения: 2 229
Не мога никъде да намеря инфо в ужасния сайт/форум на Софийския, а ме интересува следното: Мога ли да запиша друг човек (сестра ми) за семестъра? Praynig
Със студентска книжка и лична карта, евентуално??

# 1
  • sofia
  • Мнения: 171
Всеки факултет си има деканат и секретарки ,има и телефони.За кой факултет става въпрос?

# 2
  • Мнения: 2 229
 Hug
Стопанският факултет. По принцип ще отида тези дни да попитам, но ми казаха, че са доста сприхави и да съм подготвена...

# 3
  • sofia
  • Мнения: 171
СТОПАНСКИ ФАКУЛТЕТ
1113 София, бул. "Цариградско шосе" 125, бл.3
телефон:    (+359 2) 8738 310
факс:    (+359 2) 8739 941
 Peace

# 4
  • Мнения: 6 991
forum.uni-sofia.bg

Не помня дали можеше newsm78

Даже ето това е линкът за раздела на Стопанския. Пиши в Административни въпроси. Модераторката е много мила, не вярвам да се сопне. Ако се сопне, пиши ми  Laughing Ако не ти отговорят бързо, пиши и ЛС или ЛС на  ^Princessa^, тя и тя ги разбира тия административни драми.

Успех  Grinning

# 5
Най добре се обади по телефона, ама аз не виждам проблем... аз съм учила във ФМи и нямаше проблеми в това отношение...

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
във ФМИ можеше. на опашките редовно имаше хора с по 4-5 студ. книжки. Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз доскоро учех в Стопанския.  Mr. Green

Можеш да запишеш, не би трябвало да има проблеми.  Peace Пък секретарката е много готина, аз съм с добри впечатления.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 132
Сега попитах сестра ми, която учи в СУ и каза, че може. Плаща се на касата и след това заверка в канцеларията на факултета.

# 9
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Aз съм от Биологическия. При нас може. Peace

# 10
Чакам отговор,че не имало проблем да си запишеш сестрата.  Grinning

# 11
  • Мнения: 483
Аз съм в Юридическия, може и при нас, всъщност във всички факултети може  Peace

# 12
  • Мнения: 2 229
Много ви благодаря, утре ще ходя до там и дано не ме върнат! Hug
Само ме притеснява, че трябвал печат от библиотеката, която прочетох, че била затворена до 1ви, дано не е вярно. Confused

# 13
  • Мнения: 2 229
Само да се похваля, че се справих успешно със записването! Grinning Госпожата беше много нервна, но направи изкючение, а специално за това, че записвам друг нямаше никакъв проблем. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт