Garnier Nutritionist рол он с кофеин за очния контур

  • 8 088
  • 33
  •   1
Отговори
дами,някоя позлвала ли е "Garnier Nutritionist рол он с кофеин за очния контур" или "Garnier Nutritionist регенериращ крем за очния контур" ?Доволни ли сте от продукта ?




# 1
  • Мнения: 1 163
И аз се интересувам ще следя темата.

# 2
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Като видях рекламата и пощурях,на другия ден веднага го купих,
ами... какво да ви кажа,за 13.50 лв.толкова..
Ще го изразходвам то е ясно ,нали пари съм дала.. Confused

# 3
ами този -Ултра Лифт,някой ползвал ли е ?доволни ли сте от него?

# 4
  • Мнения: 2 111
Nutrisionist серията и по-специално този продукт за каква възраст се препоръчва? 25+?

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Nutrisionist серията и по-специално този продукт за каква възраст се препоръчва? 25+?
Точно

# 6
  • Мнения: 186
Гледах реклама на стик на Гарние за очи,против подпухване и торбички.Ако някой го е ползвал да сподели дали има ефект,че не ми се купува поредния боклук Hug

# 7
  • Мнения: 3 550
А дали е пуснат вече в продажба или още нахъсват публиката с тия реклами?

# 8
  • Мнения: 733
Вчера си го взех, така че е рано да кажа дали е ефективен. Иначе като се нанесе има охлаждащо действие...

Steisi, има го в Ремедиум-а за 13лв.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 586
Много му се чудих и аз в магазина и понеже не разбрах за каква възраст се препоръчва си взех от другият за околочният контур и клепачите, сега го използвам но е още твърде рано за резултати,поне се успокоявам с мисълта,че правя нещо по въпроса.
Скоро ми попадна една мостра на Vichy "Myokine" и честно казано съм във възторг от него,май ще си купя по нататък.... Whistling

# 10
  • Мнения: 3 550
Този Vichy "Myokine" става ли за 35+?

# 11
  • Мнения: 1 586
Steisi Честно казано не знам за каква възраст го препоръчват,разгледах мострата но не виждам да пише,най-добре е да се пита в някоя аптека, може да ти предоставят и мостра да го пробваш.Мисля си,че май казаха,че е за първите бръчки но може и да греша......... newsm78Ако някой знае да си каже.... Laughing

# 12
Този Vichy "Myokine" става ли за 35+?
идеален е  за 35 годишните!но най-добре дай още малко парички и си вземи All About eye на Clinicque.Много по качествен е от Виши,по голям грамаж,който стига за 2месеца със сигурност.качеството просто няма да го коментираме.доста теми съм изчела за него и не съм видяла ,някой да не е доволен.цената му е около 50-60лв а този на виши 30лв. сама си прецени...за повече информация за околоочния на клиник ще намериш във форума и по нета,пълно е:) успех

# 13
  • Мнения: 308
   Записвам се да следя темата. От няколко дни ползвам дневния крем на тази серия за мазна кожа и бях в голяма чуденка дали да взема и нощния крем заедно с този рол он.

# 14
  • Мнения: 5 173
Този Vichy "Myokine" става ли за 35+?
идеален е  за 35 годишните!но най-добре дай още малко парички и си вземи All About eye на Clinicque.Много по качествен е от Виши,по голям грамаж,който стига за 2месеца със сигурност.качеството просто няма да го коментираме.доста теми съм изчела за него и не съм видяла ,някой да не е доволен.цената му е около 50-60лв а този на виши 30лв. сама си прецени...за повече информация за околоочния на клиник ще намериш във форума и по нета,пълно е:) успех
http://makeupbag.net/wp-content/uploads/2007/01/home_l_AAEduo1.jpg
аз не съм доволна, ама никак. На 22 съм.

Общи условия

Активация на акаунт