фирма за почистване

  • 6 409
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Моля ви дайте координати на фирма от Варна за почистване извън Варан и да сте доволни.

"Елфин" - 0884/007-644 мисля, че поемат поръчки около Варна.

# 16
  • Мнения: 4 422
Благодаря !

# 17
Ползвам услугите на една фирма desiNangel и съм много доволна за софия и областта. Казвам ви много се стараят, защото самите собственици участват в чистенето и мога спокойно да ги препоръчам. И цените им са нормални. Преди това ми чистеше друга фирма и малко взеха да го карат през пръсти. Телефона им е 0884165160

# 18
  • Мнения: 1 632
Абе rill_ р Деси или Ангел може би?
Този Ангел хем бояджия,хем чисти newsm78?Сигурно е голяма работа? Whistling
Не те следя,ама 3 поста,2 различни услуги,едно и също лице и телефон? newsm78
Един път говориш за себе си в мъжки род,и в следващият ти пост в женски Rolling Eyes?
Нещо ме съмняваш!

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 09:20 от ивка-щастливка

# 19
  • Мнения: 1 165
Здравейте, момичета.Някой използва ли вече услугите на фирма Елфин.Някакви отзиви за качество, цени.Предстои ми почистване на нов апартамент, включващо подове, стени, прозорци, баня и търся фирма, която да използвам за целта

# 20
  • Мнения: 79
"Клиър плейс -България"Страхотни-мн.съм доволна.Все пак това е международна доказана фирма.Цените са поносими.0888 391 333 - Йордан Велинов\май това им е президента\

# 21
  • Мнения: 1 165
Това във Варна ли е?

# 22
  • Мнения: 274
Голямо разочарование от фирма ЛУКС. След като закъсняха с 4 часа от уговорения месец преди това час, се забавиха много с почистването, имаше места които не са ги пипнали, забравили да изперат килимите, в 19ч., когато се прибрахме с децата започнаха да ги перат, но се оказа, че те просто са ги намокрили, да отбият номера, и килимите са си толкова мръсни колкото и преди. Счупена щора, счупено стъкло на картина и др.
Организацията им е слаба, вземат по няколко клиента на ден, като качеството на един клиент е за сметка на друг, и персонала- тези момченца не изпипват нещата до край, ако въобще им е показано как да го правят.
Много жалко, имах добри чувства от миналото почистване, но нямам намерение повече да се възползвам от тях  Cry Sad Sad

# 23
  • Мнения: 76
Някой ползввал ли е услугите на професионална фирма за почистване?  Моля, споделете вашия опит и за какво трябва да внимаваме обикновено? Как вървят цените и какъв беше финалния резултат при вас? Благодаря ви предварително Hug
Понеже и аз ползвам подобни услуги и съмсем наскоро бях пуснала темичка - споделям опита си - изключително съм доволна от тези: http://www.easyway08.bg/
преди ги ползвах за след ремонт, а във вторник идваха за основно пролетно почистване - много са бързи и точни...
Първоначално офертата ми се стори скъпичка, но като видях колко работа свършиха за 5 часа, просто нямам думи

# 24
  • Мнения: 274
Чочарка колко излиза на квадрат пълното почистване? Не можах да се ориентирам по сайта  Thinking

# 25
  • Мнения: 76
Чочарка колко излиза на квадрат пълното почистване? Не можах да се ориентирам по сайта  Thinking
Така е трудно да се каже - зависи от замърсеност, какви настилки имаш и пр.
На мен ми взеха 250 лева за 67 квадрата + прозорци, баня и тоалетна и пране на диван и 2 фотьойла - цената е с отстъпка - иначе трябваше да е около 300 лева.
Принципно като се обадиш и дойдат на оглед ти правят оферта - това е безплатно - и ако ти се струва скъпо просто не ги викаш.

# 26
  • Мнения: 274
Мерси много, разбирам, мислех, че е фиксирано. Фирмата за която аз споменах е с фиксирани цени 4 - 5 лв. на квадрат и включва всичко което казваш.

# 27
  • Мнения: 76
Мерси много, разбирам, мислех, че е фиксирано. Фирмата за която аз споменах е с фиксирани цени 4 - 5 лв. на квадрат и включва всичко което казваш.
Ми то пак толкова излиза, реално:
4 Х 67 = 268
5 Х 67 = 335
Аз си мисля, че всички фирми са горе-долу с едни цени (изключая Василка, които се изхвърлят заради името си)
В края на краищата пазарът определя цената...

# 28
  • София
  • Мнения: 115
Чочарка   bouquet, благодаря за инфо-то.
Звъннах им и ми казаха изключително поносима цена (на фона на цените, които ми дадоха от Василка и Шерита  ooooh!) - 160 лева за основно почистване - 70 квадрата ламинат+баня+дограма (профил и стъкла) и не помня още какво Simple Smile.
Много вероятно е да ги извикам, само да ми доставят електроуредите (и да се наместят по кухнята, че там ще се реже и ще стане ... мазало).
А както се оказва, ще се местим на бегом и няма да успеем да се справим сами с почистването Sad.
Ще съм благодарна за още мнения - някой друг да е ползвал услугите им?
Мнения, коментари?
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт