Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 юли 2005, 11:05 ч.

Плодова каша с грис

• 432
  • 5
  •   1
Отговори
Вчера взех да пробвам плодовата каша с грис на Hame, но когато тествах преди да дам на бебка една лъжичка в устата ми остана един горчив вкус, отвратително Sick, някой имал ли е подобно усещане или просто съм попаднала на кофти партида

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
Ако става въпрос за бурканчетата аз доста си хапвах от тях докато бях бременна и нямах проблем. Давала съм 1-2 и на Габи и при нея нямаше реакция. Може да е от партидата или да е минал срока на годност.

# 2
Редовно давам на бебка от кашите на Хаме - плодова с грис, ориз или с бисквити. Не съм попадала на такава, която да остава горчив вкус.

# 3
добре, а засищат ли децата ви тези каши на Хаме колкото нормалните, които си правите от кутия ? защото аз два пъти съм давала на Таня от тях (точно от тази с ябълки и грис) и двата и пъти беше зверски огладняла почти час преди обичайното време за хранене....

# 4
  • Пловдив
Моят бебок си ги хапва с удоволствие и се засища много добре/поне така си мисля аз/. Много често дори издържа повече от 3.5 часа и няма проблем. Между другото той си от яжните бебета.

# 5
Вчера взех да пробвам плодовата каша с грис на Hame, но когато тествах преди да дам на бебка една лъжичка в устата ми остана един горчив вкус, отвратително Sick, някой имал ли е подобно усещане или просто съм попаднала на кофти партида

Досега не съм попадала на горчиви.... Naughty
Добре  че опитваш...и аз опитвам винаги....

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт