Първи преглед след + тест

  • 3 685
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Ленче,нищо подобно,на мен не ми правиха вагинален ехограф,и ми е малко странно някой да го прави при ранна бременност.Изчакай малко и вземи от Джи Пи то си диспансерен лист за водене на ЖК Peace

# 16
  • Мнения: 1 080
Аз отидох в 8 г. с.

# 17
  • Мнения: 3 621
Ленче , едно голямо Честито и от мене за  EFP с пожелание за лека и спокойна бременност и здраво бебе на финала и
А на въпроса ти, най-добре е да изчакаш закъснението да стане поне 15 дена, тогава вече спокойно ще може и с коремен ехограф да се потвърди бременноста  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 493
Честито  bouquetАз отидох на 14-тия ден от закъснението,но докторът ми каза че е много рано да се каже и види нещо и ми записа час след 2 седмици т.е. 8г.с.,тогава установи и сърдечна дейност Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 609
не знам за вас момичета, но оз бих се побъркала - след положителен тест да чакам 2-3 седмици да ме види док.  друго си е да си каже думата специалист....

# 20
  • София
  • Мнения: 604
аз не помня в коя г.с. отидох-май в 8 или 9, но и на магарето ме гледаха Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
Ленче,
аз от моето джи пи си взех талон тип 9 /Z35.8.Това последното Z35.9 се води за проблемна бременност,въпреки ,че не е такава,но АГ ми обясни,че така няма да имам проблем със взимането на болнични,или ако не дай си боже ми се наложи нещо по спешност

# 22
  • Мнения: 1 586
Честито!Аз направих сигурно 7 теста за да се уверя,че наистина виждам чертичка.......... Crazyи след два дни отидох на гинеколог,гледаме с вагинален ехограф, видя точицата Heart Eyes и каза да се върна след 6-7г.с. за видм и сърдечна дейност,след това взех направление от Джи пи то...

# 23
  • Мнения: 1 554
честито Hug  bouquet

аз си направих теста на 10 ден от закъснението и след 2 дни т.е. на 12 ден от закъснението бях при гинеколога си,каза ми че се вижда малка точица и след 2 седмици пак ме извика Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 335
4естито  bouquetАз отидох веднага на 4астно,не сьм 4акала за направление Simple Smile

# 25
  • Мнения: 336
Честито!
Аз не чаках за направление. Взех си по-късно, когато гинекологът ми прави регистрация на бременността - 12-та седм. Той ми беше казал предварително номер на направление, че личната не знаеше  Shocked  През цялото време си ходех на частно. Лекарят ми работеше със здр. каса и прегледа ми всеки месец струваше 15 лв., защото всеки път ме гледаше на ехограф (а по принцип се полага само 2 безпл. ехографски прегледа ) Никога с  вагинален!

# 26
Честито  bouquet , аз си направих тест една седмица след като ми закъсня веднага си записах час и на другия ден отидох на генеколог да потвърди бременноста ми с ехограф, бях в 6 г с  и се вижда много ясно черната точица. Като ми каза да отида чак след 1 месец ми се видя доста време.
Относно вагиналния видеозон съм слушала за аборти, не се доверявай - риск е!

# 27
  • Мнения: 422
А аз отидох в 5г.с и мен ме гледаха с вагинален ехограф,но ме помоли да доида  в 9 за да видим дали бие сърчицето много е вулнуващо,по добре изчакай аз преди да отида си направих 3 теста Embarassedза да съм сигурна.отидох на частно след това взех направление.Успех и лека бременност  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
Не трябва да се чака за направление! Дава се диспансерен лист талон тип 9,който няма нищо общо с направленията и техният лимит,това го знам от мъжа ми ,който е джи пи.Т.е. номера с "Нямам направление!"  не важи,диспансерният лист няма нищо общо с него Peace

# 29
  • Мнения: 4 433
Ели честито ще ти пиша на лични Hug

Общи условия

Активация на акаунт