полижинакс

  • 4 756
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
искам да попитам някой ползвал ли е полижинакс в ранна бременност .Чувала съм че се предписва но след 12 гс аз обаче го ползвах в втори месец от бременноста .Има ли и други жени който са си слагали глоболи преди 12 гс и дали това може да навреди на плода

# 1
  • Мнения: 674
искам да попитам някой ползвал ли е полижинакс в ранна бременност .Чувала съм че се предписва но след 12 гс аз обаче го ползвах в втори месец от бременноста .Има ли и други жени който са си слагали глоболи преди 12 гс и дали това може да навреди на плода

Този въпрос може да го зададеш в подфорум майки бъдещи и настоящи WinkТам ще са ти по полезни Peace

# 2
  • Мнения: 645
По добре съвет от специалист Peace

# 3
  • Мнения: 91
на мен ми се наложи да слагам но тогава бях в 6-7 седмица но не беше сигурно че съм бременна в момента в който се установи на 100% бременност гинеколога ми ги спря веднага бях сложила само една глобула по добре се консултирай с лекар

# 4
  • София
  • Мнения: 1 809
искам да попитам някой ползвал ли е полижинакс в ранна бременност .Чувала съм че се предписва но след 12 гс аз обаче го ползвах в втори месец от бременноста .Има ли и други жени който са си слагали глоболи преди 12 гс и дали това може да навреди на плода
Аз ги ползвах преди да разбера, че съм бременна (някъде 4 седмица). Използвах 2 опаковки. След като разбрах, че съм бременна веднага казах на лекарката ми. Каза ми да не се притеснявам, че няма страшно и така се и оказа Peace Не се шашкай прекалено за всичко, нали знаеш, че на всички лекарства пише да се ползват от бременни след консултация с лекар. Ти все пак си попитай лекаря за твое успокоеие.

# 5
  • Мнения: 164
ами тя точно лекарката ми ги предписа но и нямам много доверие всички коментари са че ги изписват след 12 седмица и аз за това се притесних

# 6
  • Мнения: 298
Щом ти ги е изписала лекарката,а имаш съмнения потърси второ мнение.Лека и безпроблемна бременност.

# 7
  • Мнения: 645
Щом го е изписала значи трябва да ги ползваш ,на всички лекарства пише че не се препоръчват при бременност,но една влагалищна инфекция е много по опасна от слагането на глобули PeaceЛека бременност

# 8
  • Мнения: 164
тя ми ги предписа но след като си ги слагах прочетох че до 3 ти месец не е било хубаво да се слагат и се консултирах после с още няколко доктори и те казаха че наистина не е трябвало да ги слагам и в същото време казват че не е толкова страшно но самият факт че казват че не е трябвало мен ме притеснява;за това исках да видя дали има и други бременни които са ги слагали в началото на бременность

Общи условия

Активация на акаунт