Крем за около очи

  • 108 203
  • 752
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Вместо запис си копирам последния пост от предната тема, защото рискувам иначе да остана без отговор:
Bastet, не са ми големи торбичките, и не са много силно изразени след сън. Имам съмнения по-скоро, че са от много стоене на компютъра. Ако трябва да съм съвсем точна - не са точно торбички, а очите ми са като леко уморени, с леко подпухване. Иначе бръчки все още нямам, за годините ми и за моя гордост   Wink

Irina33, нямам здравословни проблеми и едва ли има връзка с цикъла, по един и същи начин са си. Ще разгледам линковете по-късно, че не ми се отваря Ягодка нещо. Вторият линк - може би имаш предвид продуктите на Ериксон, сещам се, че четох да ги коментирате по-назад в темата.

# 2
  • Мнения: 3 094
Поздравления и аз нямам още бръчки и отпускане (даже и пачи крак нямам), ама да чукам на дърво де Grinning.
Обаче когато вечер похапна трансформирани сирена (които са си бая солени, пък аз обожавам сирена) и после изпия доста количество вода - на сутринта за час-час и половина съм си надута около очите. Иначе през деня нямам ни торбички, ни подпухване. Гадният компютър обаче ми докара очила - очите ми са много светли Sick

# 3
  • Мнения: 3 094
Аз да се отчета малко - по съвет на Bastet, сега привършвам Decleor Vitaroma Prevention Rides, който мисля е чудесен - определено контура ми е свеж, въпреки тримесечното ми бебе. Но понеже тя беше ми предложила няколко неща - продължавам с експеримента - сега си купих Dior Capture R60/80 1eres rides yeux.
Но междувременно станах на 36  , та се чудя дали не е време да се ориентирам към следващото ниво продукти, или още само превантивни да използвам. За момента нямам особени бръчки, изключително рядко подпухвам, а и сенки нямам, но не си ли сложа кремче усещам контура сух. Иначе кожата ми е смесена към мазна.
Bastet, моля за мнение.

marvele 
 
докато можеш карай с превантивни - според мен не е нужно да се товари нежната кожа около очите и тя недай си боже да алергизира, подпухва и т.н. От друга страна - кожата е орган и трябва да й се дава възможност да работи и сама. Така че не трябва да се слагат ненужно по-силни продукти отколкото е необходимо за текущото състояние на кожата.
Тези, които си ползваш са ти добре (ако и ти чувстваш конфорт с тях). Може по-натам да опиташ и Ювена - аз уважавам много тази козметика. Виждам , че има и много доволни от Гатино ( на моите години). Но моят избор най-клони към Деклеор в момента Peace

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 12:36 от Bastet

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Bastet , може ли една бърза консултация, моля  Praynig
На 26г съм, нямам бръчици около очите, едни съвсем фини линии на самия клепач и малко тъмни кръгове под очите. След като направих алергия към еусерин  Shocked си купих следното кремче : Age Fitness 2 на Биотерм, водят го за първи признаци за стареене+хидратация. МНого ми допада, вече 2 седмици го ползвам. Та въпроса ми е дали е подходящ, според консултантката е, и аз съм доволна от резултата, ама да питам  Blush

# 5
  • Мнения: 3 094
Тази серия я дават за след 30 г. Даже в брошурите им го пише.......обаче ти си преценяваш Peace. За тъмните кръгове наблягай на компреси и то контрастни - малко е трудоемко, защото трябва да вариш разни билки и после едните да ги охлаждаш. Другото ако ходиш на козметичка да ти прави йонофореза на околоочния контур не е зле........обаче ако а наследствени няма оправия - там само лазер. Ако положениуето е тежко все пак малко коректор под окото (специален коректор за околоочния контур, а не фон дьо тен) дава поне отлични оптични резултати.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Тази серия я дават за след 30 г. Даже в брошурите им го пише.......обаче ти си преценяваш Peace. За тъмните кръгове наблягай на компреси и то контрастни - малко е трудоемко, защото трябва да вариш разни билки и после едните да ги охлаждаш. Другото ако ходиш на козметичка да ти прави йонофореза на околоочния контур не е зле........обаче ако а наследствени няма оправия - там само лазер. Ако положениуето е тежко все пак малко коректор под окото (специален коректор за околоочния контур, а не фон дьо тен) дава поне отлични оптични резултати.
Ох, тази консулантка ще я пребия  ooooh! Тя ми каза, че е подходящ за 25+  ooooh! Наследствени са ми кръговете,майка ми има и сестра ми също. Оправят се с компреси, продават готови с краставица и с витамин Ц. Виж това за лазера и йонофорезата е интересно, не го знаех, мерси   bouquet

П.П. И все пак какво би ми препоръчала, да знам за следващия път : ползвала съм на Клиник all about eyes и двете версии крема и гела, на Галеник масажер кремчето с витамини, на Рок за тъмни кръгове, на Нюкс едно кремче и в момента не се сещам какво още. В смисъл пиша го за да препоръчаш нещо друго  Hug

# 7
  • Мнения: 3 094
е за консултантките сме обсъждали, че дори някои марки с по-особен правопис не знаят как се произнасят Simple Smile.........На мен като се върнах миналия месец в Бг такива щуротии ми обясниха в ЦУМ долу на козметиката ooooh!..........
Лазерът казват , че ги премахвал наследствените кръгове окончателно, обаче процедурите са цифра - вероятно над 1500 лева. Йонофорезата по принцип подобрява лимфо- и кръво-потока и по този начин е добра за стимулиране на околоочната микроциркулация.

П.П. Опитай Ювена - Реювен крема.

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 12:32 от Bastet

# 8
  • Мнения: 776
Ох, тази консулантка ще я пребия  ooooh! Тя ми каза, че е подходящ за 25+  ooooh!

Така е, тази серия я водят за 30+, както в брошурките, така й в сайта на марката. За мен лично е слаба за след 30 Mr. Green, така че, ако ти действа добре, си ползвай кремчето Peace Присъединявам се към препоръката на Bastet за Реювен, ползвала съм 2 опаковки от въпросното кремче и наистина е добро - имам предвид показатели като хидратация, освежаване и превенция да се отложат във времето проблемите с остаряването (иначе за изглаждане не действа особено, но то не му е това целта). Освен това е икономично Wink Ако не ми омръзваха толкова бързо околоочните Blush и нямах проблеми със задълбочаващи се линии ooooh!, сигурно пак щях да се върна към него Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
kiora, може ли снимка на това кремче...на мен нещо са ми мания околоочните кремове... Whistling

# 10
  • Мнения: 776
Пак не се отваря Ягодката #Cussing out
Ето линк от официалния сайт:
http://www.juvena.com/i4Def.aspx?tabindex=2&tabid=826&lang=en
  bouquet
jorjeta, ти какво ползваш? Flutter Хайде, зарибявай Blush

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ползвала съм какво ли не...преди 2 години с ужас видях "пачия крак" и от тогава ме гони някаква треска за борба с него...
сега съм с Primordiale на Lancome, имам кремче на Peter Thomas, но точно не мога да кажа как се казва, на EL - Hydra complete и още едно на EL, на което ми изхвръкна името му  Blush и на - 417 имам едно...
...колко съм пробвала преди това няма да споменавам...да не се депресирам от изхарчените пари  Mr. Green

...сега го видях кремчето на EL - Advanced е Simple Smile

# 12
# 13
  • Мнения: 3 575
Уф, не знам как ще ви прозвучи моя въпрос ..... т.е за да не звучи много тъпо и за да имам оправдание - наскоро имах р.д и в тези периоди силно започвам да се притеснявам за моето остаряване  Embarassed  Blush

Чудя се имам ли бръчки около очите, нямам ли и дали не се вживявам прекалено много?
Та под очите имам по 2 съвсем леки линийки и не мога да преценя бръчки ли са или нормални гънки, при свиване на очите.
(ако трябва и снимков материал ще приложа  Laughing
Нормално ли е и има ли хора, които съвсем да са опънати в тази зона?

На 29 съм и като цяло нямам никакви бръчки никъде, е само леки се опитват на челото да е появяват, но ще ги ботоксирам след някоя друга годинка.  Wink
И по принцип какво е решението щом веднъж се появят в тази зона, освен лифтинг има ли някакви по-леки процедури, които ги заличават?

В момента ползвам Dior Capture R60/80 1eres rides yeux, не съм особено впечатлена, но може би трябва да мине повече време...

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617


П.П. Опитай Ювена - Реювен крема.
Bastet златна си   bouquet Ще пробвам Juvena като ми свърши това кремче, така и така ми харесва, а и не е от най-евтините  Blush
kiora, мерси и на теб за съвета. То от една опаковка едва ли ще ми привикне околоочни контур чак толкова, ще си го мажа, пари съм дала  Mr. Green , а и ми харесва (шегувам се де, еусерина особено злобно го изхвърлих  ooooh! )
Момичета, благодаря ви,   bouquet Бастет, специално ще проуча за лазера. Аз ходя веднъж месечно на почистване на лице, така и така ми правят йонофореза, ще питам дали може и за тъмните кръгове. Коректор съм мислила, ама ми е доста алергична кожата, от един на буржоа се зачервих и повече не съм правила експерименти. Гледам Ести имат коректор за околоочния контур, ама е цифра, а реално незнам дали ще ми понесе, а на коректора няма мостра  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт