моят дневник

  • 1 012
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
  Grinning Идеята е всяка да описва един свой ден там където живее (пишете държавата, за да се ориентираме). Може да слага и снимки. Нека видим през очите на всяка как изглежда света около нея, мислите, които я вълнуват и чувствата. Сложете снимки и на ваши съседи или съвсем непознати хора от улицата. Ако имате хоби, с което се занимавате - сладки, градина и т.н. без значение какво точно е то. Може да обичате да седите в парка и гледате как падат листата. Каквото ви хрумне и каквото правите в момента.
Мисля, че ще се получат доста интересни и неподправени неща. Коментари няма да има никакви - нито хубави, нито лоши. Просто ще четем един голям дневник, който описва частичка от света през очите на различни хора.
Успех!

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Идеята звучи интересно, аз виждам проблем със слагането на снимките, като нищо може да ме подпукат, ако публикувам снимки на някого (съсед или непознат) без неговото съгласие. Виж снимки на лебедите от близкото езеро мога да сложа,..или по-добре - една моя разходка из гората разказана във снимки  newsm78 пък всеки да си представя мириса и звуците... Peace

# 2
  • Мнения: 110
Звучи супер!

# 3
  • Мнения: 7 914
сега съм в БГ, така че , ще се въздържа от включване в темата Crazy

# 4
  • Мнения: 1 761
Всеки мой ден тук протича много различно,но общото е,че никога не скучая.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Вижте, съвсем добронамерено ви казвам, че идеята е чудесна, но няма как да се реализира тук.
Това е опит да се вкарат повече от 4 цели форума (Клюкарник, Хоби, Отчетни, етц.) в една тема, при това по дефиниция без коментари. Освен това имаме и ограничения за размера на публикуваните снимки (на които не се обръща достатъчно внимание, но все пак...). Пак казвам, идеята е чудесна, но не е за формат "тема" или поне не за тук.

Общи условия

Активация на акаунт