препарат за перяща прахосмукачка

  • 1 799
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Моля ви, препоръчайте ми някой свестен препарат. От една година съм горда собственичка на това доста скъпо чудо, обаче нищо, което съм ползвала до момента не може да ми почисти един бял ъглов диван от промазан плат. А главно заради него си я купихме. Надявам се някой да ми посочи конкретна марка, от която е доволен. Търсих в Метро, а то даже нямаше никакви. Срамота! Други такива хипермаркети наблизо са ми Била и Кауфланд, но не съм проверявала там. Накрая се чудя дали да не направя малко разтвор от прах за бяло пране /примерно Ариел/ и - каквото стане. Ако много се разпени, после ще минавам наново само с вода да речем. Дано някой може да ми помогне поне с идеи Peace.

# 1
  • Мнения: 9 776
Има ли някой, който ползва такава прахосмукачка и може да ми отговори на въпросчето newsm78?

# 2
  • Мнения: 2 160
Аз доколкото знам всички препарати, нужни за тези прахосмукачки, могат да се поръчат от фирмата, от която си закупила съответната прахосмукачка... Защо не позвъниш на представителството на марката и не ги попиташ? newsm78

# 3
  • Мнения: 9 776
Захир, то препарати има, продават се по магазините, ама нещо не съм доволна от тях Sad. Благодаря ти все пак! Яд ме е обаче, че за втори път пускам питане тук и почти никакви съвети не получавам. Може би трябваше да се пробвам в майки бъдещи и настоящи, че там активността е по-голяма. Ама модераторите веднага ще ми махнат темата оттам Sad. Приятен ден ти желая Simple Smile!

Общи условия

Активация на акаунт