Carboslim2

  • 25 913
  • 414
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 97
Ето мен, момичета!  Hug
Аз вече с още 300гр. по-лека!  newsm68
Но снощи бяхме на рожден ден на чичо ми и направо... Хапнах и салатки, и основно, и тортичка, че и водчица си пийнах...  Embarassed
Ама кво да се прави, юбилей имаше човека, как да не го уважа!?
На мен още малко ми остава - още 1,7 кг., но и сега се чувствам много добре. Пък и от велото се постегнах.

П.С. Не пиша много често, защото в университета много ми се изморяват очите и почти не сядам пред компа като се прибера.

# 31
  • Мнения: 44
Ето ме и мен момичета. Блудната дъщеря се завърна, с резултати при това. Още един наднормен килограм е в историята Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Днеска по случая мисля да не вечерям, за да го отпразнувам. Иначе през деня си хапвах не е като да съм гладувала, но то нали това е идеята.

Много целувки на всички... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 32
  • Мнения: 231
Добро утро и успешна седмица ви пожелавам!
РАдвам се че сте добре и че слабеете! И аз така, но мен за съжаление ме тръшна мигрената и три дни бях като парцал, почти не съм яла, та от това се постопих!
Цвети, и аз вчера правих телешко варено!  Simple Smile И аз много го обичам, ммммммммм! Мисля и един грах с пилешко да спретна днес, утре! Много обичам грах!
Иначе за днес мисля да закуся мюсли с прясно мляко, взела съм си ябълка и една праскова за междинни закуски, за обяд супичка или салатка, а довечера телешко варено!
Хубав ден ви пожелавам!  bouquet

# 33
  • Мнения: 97
Здравейте, момичета!  Hug
Аз хапнах сутринта мюсли с плодове и прясно мляко, пийнах си и кафенце с мляко и за сега не съм изобщо гладна. Ама мисля на обяд да хапна една супичка.
nely76 , миличка, напълно те разбирам. При мен също като ме хване главоболието и по 3 дена направо незнам къде се намирам. А най-кофтито е, че от лекарствата не ми минава - само малко ме облекчава.
Малко ме е срам  Embarassed ама все пак да попитам дали има и други с проблем с  smile3550
Айде, аз отивам на упражнения!
Лек и спорен ден на всички!  Peace

# 34
  • Мнения: 226
Здравейте и от мен.  Hug
Първо Лидке, поздравления за постиженията   bouquet колко ти остават още до края. Ти бая дългичко си вече на режим.
Нелче, много гадно с тия главоболия и мен ме бяха налегнали по едно време, дали пък не е от времето  newsm78
Наденце, ами аз по принцип имам леко затегнат стомах и не съм забелязала карбослим да ми действа на smile3550 , но като че ли от него ли от начина ли на хранене не знам, но ми се регулира стомаха и сега съм добре.
Аз вечерях пак телешко варено, не  знам утре какво ще готвя.
 Hug Hug Hug
Бобарче липсваш ни.

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 119
здравейте момичета  :bouquet
Наде аз понеже съм много редовна във WC,след вече месец употреба на карбослим,започвам май да имам проблем,но днес реших на обяд боб-бял,а за вечеря леща,мисля че утре няма да има проблем

# 36
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета   bouquet

аз Ви чета отдавна и реших, че без медикамент не мога да се справя в настоящия момент. Купих си го, остана ми един блистер. Пия 2х2, но напълнях.
Да е имал някои такъв случай? А и диета спазвам  newsm78

# 37
  • Мнения: 231
Да не си пред МЦ? Не вярвам да е от Карбослим!
За да ти е останал един блистер, те май бяха 4 по 15, означава че си изпила 45, което делено на 4 е 11 дни. Според мен е рано да очакваш резултати. Иначе имаш ли засилено чуство на жажда и загуба на апетит, които са основните проявления при приема на Карбослим? Дай малко подробности че така е трудно човек да даде някакво мнение! Какъв режим спазваш и от колко време, имаш ли свалени килограми... ей такива работи...

# 38
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета   bouquet
nely76, благодаря ти за отговора.  На диетата на Ори Хофмеклер от началото на пролетта и свалих около 7 кг в края на лятото се поотпуснах и малко пак качих. Откакто го пия карбослим имам загуба на апетит и пия вода повечко. Като чета отговора ти - май да не се отказвам и да си взема още една опаковка.
и приятна вечер  bouquet

# 39
  • Мнения: 97
Добро утро на всички!  Hug
Седмичния ми отчет е -200 гр. Ама и ми е много като се има предвид, че тая седмица бая се потпуснах. В четвъртък една приятелка ми беше на гости и доста добре си хапнахме, пък и малко пийнахме...
Ми това е от мен за сега, че трябва да ходя на лекции-не ни стигат тези през седмицата ами са ни сложили и в събота. ooooh!
Хайде лек и приятен уикенд!

# 40
  • Мнения: 226
Здравейте  момичета  Hug Hug
Наденце, браво миличка, те сега последните са най-трудни и въпреки това ти по-малко по-малко продължаваш да си сваляш.
Jerry F и според мен е почти невъзможно да си качила от карбослима, може да е както казва Нели от пред МЦ или също така, ако рязко си свалила от диетата преди това то може да е било задържане или връщане на така наречените от мен нестабилни килограми  Laughing Но и аз същото бих ти казала, пий ги както досега 2 по 2 и не го знам тоя режим, но недей да гладуваш по цели дни. Яж много плодове и зеленчуци и пий много вода и скоро и ти ще си една от похвалилите се.  Hug
stani_jelkova ,  как си? Имаш ли напредък? Продължаваш ли диетата?
Бобарчеееееее, къде изчезна, ти ни забрави  Cry Cry
На всички момичета многооооо  Hug Hug Hug

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 119
здравейте и от мен  Hug
аз продалжавам да съм 60 кг но това не ме притеснява,чувствам се добре,желая ви лека вечер

# 42
  • Мнения: 226
Хей момичета, ама съвсем изчезнахте. Хайде разбирам уикенда не сме били никога активни, но понеделниците са ни били винаги супер активни и всички мотивирани се явяват  newsm78 А сега къде са всички.
И аз имам доста работа напоследък, може и от това да е ,ама все пак, поне за по едно здрасти.
stani_jelkova, ти искаш ли още да сваляш или само да задържиш тези килограми?

Аз се чудя какво да вечерям  newsm78
 Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 231
Здравейте, момичета!
Къде се губите? Аз вчера имах много работа, но днес съм на линия!
Jerry, как си? Има ли раздвижване с килограмите?
Цвети, да ти кажа, че и аз вече се чудя какво да ям, доматите вече са много"дървени", зелето и то. Ще минавам май на винце със сиренце и маслинки! Crazy Иначе, обикновено в тези преходни периоди хапваме доста от онези салати дето ги продават основно в Билла "Айсберг" мисля се казваха. За съжаление обаче нашта Билла ни е далечко и не ходим много редовно.
Хубав ден ви пожелавам!  bouquet

# 44
  • Мнения: 226
Нелче, само внимавай с винцето  Laughing
А иначе айсберг салата с авокадо и риба тон става суперррр
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт