Лели в действие :))

  • 9 304
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте на всички и майчета и не майчета и нови и стари.От известно време влизам честичко във форума и ми е интересно и приятно да попрочитам нещичко особенно тук в клюкарника:))) Не съм мама като повечето, не съм омъжена не съм дори и обвързана ( доста необичайно за този форум май:)) Научих за форума от сестра ми, която роди преди 6 месеца най-красивото бебе което съм виждала (сигурно щото си е наше  Thinking Simple Smile Та от преди 6 месеца аз вече съм със статут леля и съм ужасно горда Simple Smile Ако има други въудушевени от тази си роля в живота ще е забавно да побъбрим (пък и не само лели де може и някой чичо да се включи Simple Smile)))))))))))))))

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 15:33 от Му

# 1
  • Мнения: 3 405
Мен сестра ми ме въодушеви на тази тема, когато бях на 13 години, ама пък тогава нямаше форум  Grinning
Но това, което направих е да науча племенницата ми да ме нарича по име. В никакъв случай да не споменава думата "лельо"  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 212
Мен сестра ми ме въодушеви на тази тема, когато бях на 13 години, ама пък тогава нямаше форум  Grinning
Но това, което направих е да науча племенницата ми да ме нарича по име. В никакъв случай да не споменава думата "лельо"  Mr. Green

Защо бе. Виж колко хубаво звучи: - "Лельо Анджелина, ще ми купиш ли една близалка" Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 16:25 от Борис

# 3
  • Мнения: 212
Здравейте на всички и майчета и не майчета и нови и стари.От известно време влизам честичко във форума и ми е интересно и приятно да попрочитам нещичко особенно тук в клюкарника:))) Не съм мама като повечето, не съм омъжена не съм дори и обвързана ( доста необичайно за този форум май:))

А защо не си мама, защо не си омъжена и защо дори не си обвързана. Да не искаш да кажеш че си свободна Simple Smile. Ти ли си на аватара. (понеже го няма Сопрано затова аз питам) Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 447
Здравейте на всички и майчета и не майчета и нови и стари.От известно време влизам честичко във форума и ми е интересно и приятно да попрочитам нещичко особенно тук в клюкарника:))) Не съм мама като повечето, не съм омъжена не съм дори и обвързана ( доста необичайно за този форум май:))

А защо не си мама, защо не си омъжена и защо дори не си обвързана. Да не искаш да кажеш че си свободна Simple Smile. Ти ли си на аватара. (понеже го няма Сопрано затова аз питам) Simple Smile
ЕЙ...Боре само чакаш някоя дама да напиши,че е свободна и бързо се присламчваш. Wink

# 5
  • Мнения: 212
ЕЙ...Боре само чакаш някоя дама да напиши,че е свободна и бързо се присламчваш. Wink

Ми тя леля бе. Аз не си падам по лели. Виж за леля Анджелина е друг въпроса Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 447
ЕЙ...Боре само чакаш някоя дама да напиши,че е свободна и бързо се присламчваш. Wink

Ми тя леля бе. Аз не си падам по лели. Виж за леля Анджелина е друг въпроса Simple Smile
Абе то може и да стане леля на 12 това не е критерий.

# 7
  • Мнения: 592
Аз съм също горда леля на вече 6 годишна принцеса. Преживях цялата бременост, раждане и отглеждане на детото до 1 год. със снаха ми и брат ми. Тя ми е голяма слабост, понякога я чувствам като първо мое дете. С една дума и аз съм от въодушевените лели.....
С удоволствие мога да се похваля, че и аз имам готина леля и може би идва от възпитанието Hug

# 8
  • Мнения: 1 447
Имам двама братя и не искат да ме правят леля и това е  Sad
Дано и аз скоро стана леля.

# 9
  • Мнения: 2 388
Аз пък никога няма да стана леля, защото нямам брат или сестра.
Ще чета темата, за да разбера какво изпускам.

# 10
  • Мнения: 1 447
Аз пък никога няма да стана леля, защото нямам брат или сестра.
Ще чета темата, за да разбера какво изпускам.
Не се притеснявай след време мъжът ти,ако има брат или сестра пак ще станеш леля или там каквото се казва.

# 11
  • Мнения: X
Аз пък никога няма да стана леля, защото нямам брат или сестра.
Ще чета темата, за да разбера какво изпускам.
муахххаха, и аз  Twisted Evil Мога да бъда само чинка. Така никакви лелински препратки не могат да стават. Макар че пък мъжо ми е чичо и много кофти звучи като му каже големият му и дебел пленник :"Ей,чичка!"

# 12
  • Мнения: 1 447
Дали чинка или леля все ще имате племенници.

# 13
  • Мнения: X
Дали чинка или леля все ще имате племенници.
Ние вече имаме достатъчно. Едната е съсеем малко по-малка от нас. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 405
И вашите ще ви лельосват, а моята не  Laughing

# 15
  • Мнения: 4 195
и аз съм леля и обожавам двете дрисли, дето ме лельосват от 13 годишна.
много съм ги гледала, много се обичаме, за съжаление, напоследък рядко ми дават достъп до тях, но се боря да го променя това нещо.
А лелята на моя син живее с нас, и искам да споделя, че за 4 години, прекара 2 часа с него, докато бях на интервю за работа....и това беше. А и за първия му рожден ден го изведе за 40 минути навън, за да мога аз да подредя къщата. Много ме е яд......не защото не ми помага, гледайки го, нямам и нужда, а защото детето много се закача с нея, той е приятна компания, послушен е, а тя не му обръща капчица внимание. Просто не и идва от вътре.........жалко, според мен тя губи, но карай, все пак е само на 19 Peace

# 16
  • Мнения: 2 388
муахххаха, и аз  Twisted Evil Мога да бъда само чинка. Така никакви лелински препратки не могат да стават. Макар че пък мъжо ми е чичо и много кофти звучи като му каже големият му и дебел пленник :"Ей,чичка!"

Мисля, че и аз съм чинка, ако тази "титла" е това, което си мисля.
Всички съм ги научила да ми казват по име от най - ранна детска възраст. Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Сестро, титлата "чинка" е същото като "стринка". Не врат ми шия.

# 18
  • Мнения: 5 001
хе-хееее,аз водя класацията за най-млада леля  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Станах леля на 6 години  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Със сестра ми имаме 16 години разлика...И така...

# 19
  • Мнения: 2 388
Сестро, титлата "чинка" е същото като "стринка". Не врат ми шия.

Сестро, с риск да предизвикам смях и съжаление у съфорумките и "стринка" не съм наясно какво е.
А и все пак с "милото" нямаме брак, така че не съм им никаква. Може би на вие трябва да ми говорят. Laughing

# 20
  • Мнения: 3 405
Станах леля на 6 години  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Браво, лелинце, даже моите деца са с по-голяма разлика Simple Smile
Как ти вика племенничеството?

# 21
  • Мнения: X
хахах, или пък просто :"Ей, шиу" Стига се гевези сега, стринка си, чинка си, но пък най-ще ти гела "сестро" да ти викат. Wink

# 22
  • Мнения: 1 447


Сестро, с риск да предизвикам смях и съжаление у съфорумките и "стринка" не съм наясно какво е.

Чинка се казва на съпругът ти ,на брат му на децата.Дано някой ме разбра,че не знам дали го обясних правилно.

# 23
  • Мнения: 2 388
хахах, или пък просто :"Ей, шиу" Стига се гевези сега, стринка си, чинка си, но пък най-ще ти гела "сестро" да ти викат. Wink
Хахаха Laughing Да или уважителното "Майко". Mr. Green

Чинка се казва на съпругът ти ,на брат му на децата.Дано някой ме разбра,че не знам дали го обясних правилно.

Разбрах те. Simple Smile Значи, ако се омъжа има шанс да ме чинкосат. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 405
Стринка е жената на чичо, братът на татко. Това предполагам е и чинка.

# 25
  • Мнения: 2 388
Стринка е жената на чичо, братът на татко. Това предполагам е и чинка.

Значи хипотетично съм два пъти стринка. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 965
Аз братя и сестри нямам, но мъжът ми има 2 сестри и по-голямата има 2 момченца, та съм вуйна.
А от страна на първи братовчеди (мои и на мъжа ми), с които сме много близки, имаме общо 3-ма племеника, 1 племеничка и още няколко "на път".
+ Детето на кумовете, за което съм леля.
Та станаха доста. Много си ги обичам всичките и нямам търпение да се появят и новите попълнения. Hug

# 27
  • Мнения: 3 929
Два пъти съм леля - на децата на брат ми, и веднъж - стринка - на сина на девер ми. а девер се нарича братът на съпруга ми.
Много ги обичам и тримата си племенника, ама от опит мога да споделя, че кръвта вода не става.

# 28
  • Мнения: 5 001
Станах леля на 6 години  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Браво, лелинце, даже моите деца са с по-голяма разлика Simple Smile
Как ти вика племенничеството?
Първо ме какосваше....Ама като порастна започна да се фука каква млада леля си има и почна да ме лельосва  ooooh!  hahaha hahaha hahaha hahaha
Малко трудно го преживях,ама кво да се прави....
После давах(и сега давам де) всякакви съвети за живота...Щото племенницата ми не споделя с майка си и все тича при мене за всичко  ooooh! ooooh! ooooh!

# 29
  • Мнения: 6 992
Аз ще да съм вуйна някой ден и направо се потрисам от това наименование. Много ми е грубо  Rolling Eyes Но пък и със зълвата не сме особено близки, така че и децата и надали ще ги виждам много, та да ме вуйносват Crazy
Иначе за племенниче считам детето на братовчедка ми, много ми е сладък милият. Не ми казва лельо, кака ме нарича, ама аз и без това не знам дали съм му леля  Laughing

# 30
  • Мнения: 49
И аз съм леля! На един прекрасен четири годишен малчуган! Не го виждам често (какво да се прави, снаха ми не ме долюбва Laughing), но имаме някаква особена връзка помежду си. Никога не ми е казвал "лельо", а по име. Обича ме много, както и аз него. И да, кръвта вода не става!
Съпругът ми има племенница. Не я виждам, но и нямам особено желание. Майка й (май етъвра се пада) ми навреди твърде много. Жалко, че от това страда детето..
Но иначе е прекрасно това чувство. Ето, вчера бяхме заедно по хубав повод и не се отлепи цялата вечер от мен. Е, признавам си, и аз обичам да му угаждам. Но и да го уча на разни неща, приятно ми е. Мисля, че с времето и снаха ми се отпусна и вече не е чак толкова лошо положението.

# 31
  • Мнения: 194
 Laughing Извини ме, но помислих, че става въпрос за лелите в детската градина Joy

# 32
  • Мнения: 2 732
Приемате ли още една леля Joy

# 33
  • Мнения: 5 001
Добре си дошла  Hug Hug Hug Hug
Ти какво имаш племенница или племенник?

# 34
  • Мнения: 2 732
Добре си дошла  Hug Hug Hug Hug
Ти какво имаш племенница или племенник?
Племенник

# 35
  • Мнения: 5 001
И после?  Laughing Laughing Laughing
Стига ги сади тез цветя и кажи повече  Joy Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 20
Здравейте на всички и майчета и не майчета и нови и стари.От известно време влизам честичко във форума и ми е интересно и приятно да попрочитам нещичко особенно тук в клюкарника:))) Не съм мама като повечето, не съм омъжена не съм дори и обвързана ( доста необичайно за този форум май:))

А защо не си мама, защо не си омъжена и защо дори не си обвързана. Да не искаш да кажеш че си свободна Simple Smile. Ти ли си на аватара. (понеже го няма Сопрано затова аз питам) Simple Smile
хехеми не съм не знам не съм сре6тнала принца  Laughing абсолиутно свободна съм по-свободна от мен в тоя форум няма Simple Smile))) на аватора не съм аз, но е симпати4но мисля и ми отива на name-a Simple Smile)))))

# 37
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
хоп и аз при гордите лели  Flutterпреди два месеца станах леля ,но бебчето е в чужбина ,на 3 октомври ще я  кръщават ,и се надявам скоро да видя тази малка принцеса на живо а не само по скайп  TiredPraynig

# 38
  • Мнения: 20
Радвам се че се появиха толкова ентусиазирани лелчета Simple Smile))) няма си мои деца но малкия племнник е все едно първото ми детенце адска слабост ми е, но мн рядко го виждам той в София аз във Варна.... сложно е Simple Smile

# 39
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Аз съм ЛЕЛЯ.ЧИНКА .ВУЙНА.Голямо объркнване става като събера всички племенници Joy Joy и накрая всички почнаха да ми викат лелче hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 2 732
И после?  Laughing Laughing Laughing
Стига ги сади тез цветя и кажи повече  Joy Joy Joy Joy
hahaha hahaha
Сега е четвърти клас -не му се учи нещо Wink

# 41
  • Мнения: 5 001
Мойта е на 29 години вече и си има детенце (момиченце) на 3 годинки...Так,че май съм и пра- леля(ако има такова название)  hahaha hahaha hahaha

# 42
  • Мнения: 2 448
Първо станах леля , на следващата година мама.  Grinning
Много хубава емоция беше, защото бях в Париж за раждането на племенника ми. Сега брат ми чака второ и ще ставам леля за втори път.
Не ме притеснява да ме лельосва моето франсе, щото съм достатъчно дърта, за да бъда леля.  Mr. Green Лятото ги гледах една седмица заедно с моето дете и минаваха за братчета, готино беше. Щуро, но приятно.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 567
Мойта е на 29 години вече и си има детенце (момиченце) на 3 годинки...Так,че май съм и пра- леля(ако има такова название)  hahaha hahaha hahaha

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!
Но се сетих за една случка с моето дете, отиваме при моята леля на работното и място,
а тя умира за деца, занимават се те с малкия и в това време пристигат шефките и, а те бяха
рускини и питат за детето, тя обяснява, че съм и племенница и това е моето дете, и те и викат,
"а значи си баба-леля", голям смях падна и така си и остана - баба-леля!

# 44
  • Мнения: 113
Да съм тук и аз.Горда леля на 2 племенници на 11 и 10 г. и 1 племенник на 7г.И да ви е яд-вуйна на близнаци на 13г.С мойте 3 деца  в къщи е лудница когато се съберат.Врявата и шумът са ката на Ниагарския водопад.

# 45
  • London
  • Мнения: 292
Ми, то и аз съм за тук. Laughing
Приемате ли ме с цели трима племенника. Hug
Един на 9 години (почти лично мой), един на 34 и един на 36.

# 46
  • Мнения: 1 878
Пък аз съм бъдеща леля и ужасно много се радвам. newsm44 Сестра ми още не знае какво ще е, а аз нямам търпение да се разбере и да почна да му купувам разни  бебешки нещица 1stroller pacifier пък и  baby и feeding

# 47
  • Мнения: 584
И аз да се разпиша тук, имам 3 племенника, а за първи път станах леля на 18години. Чувството е невероятно, бях неомъжена  и му отделих цялата си любов и внимание , изживях напълно удоволствието да си леля, сега племенникът ми е на 18години - просто не мога да повярвам колко бързо сладкото бебче на леля е двуметров мъж , който / за мое най-голямо съжаление /  не ми дава да го целувам на публично място, вече се класират само гаджетата - нормално!!  И досега с него имам по-силна връзка, чувствам го като по-големият ми син, другите двама племенници се родиха с разлика една година с моите деца и на тях за съжаление не можах да отделя толкова време, тъй като ангажиментите  ми като мама иззеха цялото ми внимание, но си ги обичам, единият доста често ми гостува с преспиване  и тогава тренирам за многодетна майка на трима юнаци - хич не е лесно!! Joy

# 48
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Хайде и аз тук да се запиша.Леля съм на две сладурчета, Марио и Гери.Много съм щастлива защото много ме обичат.Дори се случва сестрами да ми се обажда по тел. и да ми каже че плачат за мен.И на мен ми става едно хубаво.Обичам си ги като мои деца.

# 49
  • Мнения: 246
ЕЙ...Боре само чакаш някоя дама да напиши,че е свободна и бързо се присламчваш. Wink

Ми тя леля бе. Аз не си падам по лели. Виж за леля Анджелина е друг въпроса Simple Smile
Абе то може и да стане леля на 12 това не е критерий.

Аз съм станала ЛЕЛЯ на 1 годинка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Имам племеник и племеница от едната ми сестра,а от другата една племеница-моето слънчице,което адски много обичам ...
Брат ми все още няма деца,а и не е семеен Wink

# 50
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 790

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!


Точно защото имаш брат, ще си леля, а не вуйна!

Аз съм леля на двама диваци и вуйна на две принцеси!

# 51
  • Мнения: 246

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!


Точно защото имаш брат, ще си леля, а не вуйна!

Аз съм леля на двама диваци и вуйна на две принцеси!

Пояснение?

# 52
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 790

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!


Точно защото имаш брат, ще си леля, а не вуйна!

Аз съм леля на двама диваци и вуйна на две принцеси!

Пояснение?

Да поясня какво?
Леля си на децата на брат или сестра. Вуйна- на децата на сестрата на съпруга. Щом има брат- значи той ще е вуйчо, а не тя на неговите деца.

# 53
  • Мнения: 246
И аз така знам,но ми се видя странно...Малко се позамотах с всички роднински връзки  Peace

# 54
  • Мнения: 434
Как съм я изпуснала темата.От пет месеца и аз съм горда леля.Тук прочетох твърдения,че бебетата ви били най-хубавите.Не е вярно.Нащо гардже е  Mr. Green

Ма сега е малко болно и със сестра ми ги приеха в болница.Надявам се скоро да ги изпишат и да я нацелувам малката буболечка.
 Обичам да съм леля,защото отивам,гушкам,целувам,бавим се,а плача и безсънните нощи ги отнася майката  Wink

# 55
  • Варна
  • Мнения: 567

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!


Точно защото имаш брат, ще си леля, а не вуйна!

Аз съм леля на двама диваци и вуйна на две принцеси!

Да бе, права си, брат ми е вуйчо на сина ми!
Аз ще съм леля!

# 56
  • Мнения: 20

 Обичам да съм леля,защото отивам,гушкам,целувам,бавим се,а плача и безсънните нощи ги отнася майката  Wink
[/quote]

много правилно абсолютно съм съгласна:))) ех, че хубаво се насъбрахме лелчетата мамите все ни забравят нас лелите, а ние можем да сме доста полезни Simple Smile племенника ми е още малък за дивотии, но като порастне ще стане на леля дявола, а майка му милата....Simple Smile))))))

# 57
  • Мнения: 492
Аз първо станах мама, но сега съм прясна леля. Mr. Green

# 58
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз съм ЛЕЛЯ.ЧИНКА .ВУЙНА.Голямо объркнване става като събера всички племенници Joy Joy и накрая всички почнаха да ми викат лелче hahaha hahaha
чинка Няма да ставам ама съм вуйна на пет  дечица    Hugзасега леля само на една кукла   Flutter
а съм мама на две прекрасни ангелчета Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 2 732
Какво правите лелиииии??? Mr. Green

# 60
  • Мнения: 113
Гледа ме лудорийте на племенниците.

# 61
  • Мнения: 5 940
Влизам в темичката ви само, за да похваля сестра ми. Най-страхотната леля на света.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз съм леля за сега само на първия ми братовчед на детето. Много е сладка, но нямам много възможност да общувам с нея.
Сестрами стана леля на 10,5г. Като започна да проговаря джуджето и седеше само около нея и и повтаряше "Леееееееля, леееееееля!". След като започна да и казва лельо пък започна да се цупи, защото и се подигравали приятелите. Започна да я кара да и казва како и когато Дара започна да се опитва да и угоди звучеше така "Како, лельо Х...". Аз се спуквам от смях, а сестра ми изпада в нервни кризи. "Стига с това лельо, како ще ми казваш!". Детето вече не знае как да и казва. Седи и гледа неразбиращо. Да се оплача. Преди много се грижеше за детето, а сега я е треснал пубертета и само се сърди като и я оставям за по няколко часа. Голямо отегчение настава. Confused

# 63
  • Мнения: 502
      Да са живи и здрави милите ни лели!  Обичаме ги!
И аз съм леля отдавна на племенниците ми,много ги обичам! Peace

# 64
  • Мнения: 170
Хоп и аз в клуба на гордите и въодушевени лели  Flutter
Имам си два невероятни племенника и много си ги обичам!   Hug Не познавам по-умни деца от тях двамата (сигурно защото са си моите  Crazy).
Отдавна се опитвам да направя и сестра ми леля, но все още без успех.. Тогава лудницата по семейните събирания ще е пълна  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 318
Хайде и аз тука.Леля съм на три слънца.Две момчета и едно момиче.А моята щерка има леля с 4 г. разлика.
А Борко явно сериозно си търси дружка, щом проверява как са нагласите за църковния брак. Grinning

# 66
  • Мнения: 1 432
И аз съм леля. Мед ми капе ,когато  малката ми казва "лели''  Heart Eyes

# 67
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Станах леля на 13г. Много ми беше смешно, когато племенникът ми като малък ми викаше "лелче", за да ми се подмазва Simple Smile В повечето случаи го гледах аз, защото той беше залепнал като гербова марка за мен, вечер дори искаше да излиза с мен Laughing Сега вече е на 17 и през годините станахме по-скоро приятели заради малката ни възрастова граница. Понякога ми е тъжно, че вече не е малкото ми "пандишпанче" и не мога да го мачкам и целувам, защото вече е голям мъж. Преживели сме ужасно много неща заедно и бих казала, че съм по-близка с него отколкото с брат ми, който е 13 години по-голям от мен Wink Общо взето за сега, понеже нямам още свои деца, той е най-скъпото нещо в живота ми (и милото де, когато не ме ядосва Mr. Green).

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Цоп и аз при гордите и щастливи лели!  Hug Раждането на племеника ми е най-вълнуващия момент в живота ми до момента. Той е на година и 5 месеца. Обожавам го! Като каже "лея" и се разтапям.  Heart Eyes  Така искам да го нагушкам сега... Hug

# 69
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
Как съм я пропуснала тази тема просто не знам newsm44 newsm44.имам най-голямото съкровище  за племенница,като каже "йейо"(разбирай лельо) и няма нещо което да не направя за нея.на 2г.и 8м. е. станах на леля на възраст когато напълно съзнавах какво огромно щастие ми се случва newsm03тя е най милото и лъчезарно дете абе въобще на леля златото newsm51

# 70
  • София
  • Мнения: 202
Хайде и аз тук,станах леля на 29 г. и бях много горда,че от кака ставам истинска леля - имам племенник на 5 години и той е голямата ми слабост и двамата умираме един за друг  newsm51
Винаги съм го глезила и угаждала с какво ли не...той е единствения мъж на когото не мога да откажа нищо  smile3534

# 71
  • Мнения: 2 438
Направих сестрите си лели на 14 години, но аз се окичих с тази титла чак на Христова възраст. Да си леля е страхотно - само "цун и гуш" за племенника, подарък за РД и Коледа, а иначе - при мама и тати да сменят памперса, да го нахранят.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз съм леля на две красавици.

# 73
  • Мнения: 494
И аз съм леля от година и половина Grinning .Не е за вярване, понеже сестра ми вечно беше на път и не се решаваше да се установи някъде. Но когато ми съобщи новината ,това беше един от най- щастливите моменти за мен .Малката шушулка Ивон е голяма радост и едно малко дяволче .
Тъжно ми е ,че я виждам много за малко понеже не живеят в България и изпускам много важни моменти от живота и .Но гледам да се радвам пълноценно ,когато са си тук или когато ходя с моите деца при тях в Норвегия .

# 74
  • Мнения: 398
Приемате ли още горди лели.Аз имам двама племенника: Михаил на 7 и Даниъл на 1,5г. Живеят на 500км от мен, но да е жив и здрав човека измислил Скупето.Баткото тази година ни е първолак и съм особено горда.
Ами това е.И ако не е много нахално ето ги на леля сладките деца:

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 03:16 от tsvetkova_elica

# 75
  • Мнения: 3 621
И аз в клуба на лелите. Моя племенник е на 2 години, по-точно ще ги навърши на 30.септември. Обожавам го това дете, а като се гушне в мене или ме целуне направо се разтапям, а ако знаете как показва колко много ме обича и как аз го обичам ... тези дни много ми липсва защото е на почивка в Банско с майка си и татко си , чакам с нетърпения в сряда да се върнат и да си нагушкам и нацелувам на леля момчето
Понякога чак ме е яд на сестра ми, че ме направи леля толкова късно

# 76
  • Мнения: 263
Е аз да похваля нашата леля  Laughing Много помага и гледа малкия, когато се видим... но понеже е на 600 км ...ма много ме тормози за снимки бееее.... писнало ми е да го снимам и да пращам снимки #Cussing out Понякога, като плаче ми иде да и го пратя с куриер- на живо да го види к'ъв е Убавец Laughing
И чакам и мен да ме направи леля  bowuu

# 77
  • Мнения: 398
Chili да знаеш само как чакам и аз такъв куриер. smile3518Ама не идва.
Най-много да викнат майка ми да ги гледа у тях.

# 78
  • Русе
  • Мнения: 7 791
И аз съм леля.
На една сладка принцеса и (доведена/заварена   newsm78 ) леля на тинейджър.
За съжаление принцесата не е в БГ . Една от петте бг думи които знае е "леля" и винаги ми пее песнички. Не съм я виждала от близо две години  Cry

# 79
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен. Станах леля за първи път  преди 7 години. Тогава се появи лелината принцеса - сега вече е първокласничка. Аз съм гордата леля , която и на училище я води, и домашно пишем заедно и какво ли още не.Много се обичаме и се глезим тайно от мама и тати.Преди една година преживяхме заедно и неприятни моменти.Сладураната се разболя лошо и трябваше да влезе в болница, а мама / сестра ми / беше бременна 5-ти месец  и трябваше леля да помага. Аз не съм мама и представете си как се оправих една седмица в инфекциозна болница с болно дете!Много ни беше трудно , но любовта граници няма. Връзката ни стана още по- силна.  От миналата година съм леля и на лелин цокльо - един прекрасен младеж. Обожавам ги тези дечица , през ден се виждаме и леля е винаги под ръка за  всичко.Много е хубаво да си леля - чувството е неописуемо.

# 80
  • Мнения: 5 001
Да ви се похваля...Станах леля за 5-ти път  bowuu bowuu bowuu
Миналата седмица се роди момченце на моят първи братовчед,който ми е като брат....Много съм щастлива!

# 81
  • Мнения: 3 621
Да ви се похваля...Станах леля за 5-ти път  bowuu bowuu bowuu
Миналата седмица се роди момченце на моят първи братовчед,който ми е като брат....Много съм щастлива!
да са ти живи и здрави племенниците

# 82
  • Мнения: 5 001
Благодаря ти!  Blush   bouquet

# 83
  • Мнения: 2 732
Да ви се похваля...Станах леля за 5-ти път  bowuu bowuu bowuu
Миналата седмица се роди момченце на моят първи братовчед,който ми е като брат....Много съм щастлива!
Честито ! И само толкова ли? Wink-отчет дай  Simple Smile

# 84
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Здравейте,аз съм една горда леля Simple Smile.Моята племеница е невероятна абе нали знаете как е нащо гардже е най-хубаво.Много съм горда с нея и давам мило и драго за на леля принцесата Simple Smile   bouquet

# 85
  • Мнения: 34
Аз съм леля на един сладур вече ученик. Когато беше по-малък от време на време ми викаше "мамо", много е разсеян милия. И много ме обичаше. Сега е вече ученик (по-голям) и не ми обръща внимание, пък камоли да позволи да го лигавя. За моя радост вече си имам мой собствен сладур, когото да гушкам, хапя и целувам.

# 86
  • Мнения: 5
Здравейте на всички и майчета и не майчета и нови и стари.От известно време влизам честичко във форума и ми е интересно и приятно да попрочитам нещичко особенно тук в клюкарника:))) Не съм мама като повечето, не съм омъжена не съм дори и обвързана ( доста необичайно за този форум май:)) Научих за форума от сестра ми, която роди преди 6 месеца най-красивото бебе което съм виждала (сигурно щото си е наше  Thinking Simple Smile
И аз така Grinning но моят племенник е вече почти на две годинки и е прекрасен! Слава богу че сестра ми живее в същия град и ги виждам често, иначе не знам как бих издържала!!!
Много е сладко да си леля! Grinning

# 87
  • Мнения: 183
Я и аз да се включа в Лелината тема Wink.
Имам си една сладурка, на 12 години.
Много къдрава и много луда!
Да ми е жива и здрава Heart Eyes!

# 88
  • Габрово
  • Мнения: 25
И аз съм вече горда и щастлива леля на малък племенник - Руменчо се роди на 04.09.2008 г.
Бяха казали на снаха ми че термина и е на 26.08 и я вкараха в болницата.В последствие се оказа че са объркали датата  Thinking и всеки ден бяхме в напрежение и чакахме да се обадят / спях с телефона / , голямо чакане беше , но си струваше  Grinning
Много обичам когато снаха ми и брат ми го доведат в къщи и аз да го гушна  Hug - толкова е мъничък и сладък , да ни е жив и здрав !!!

# 89
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Хоп да се изфукам най после с племенницата ми  Flutter

# 90
  • Мнения: 1 545
И аз да се разпиша...
До преди 10 мин си мислех, че съм леля, но четейки темата лели, вуйни, стринки и други и малко се омотах...
Иначе съм леля съм на почти 3 годишна красавица. Голяма радост са това децата. Пожелавам на всеки да стене леля или чичо поне веднъж... много е приятно, дори когато трябва я гледам.

# 91
  • Мнения: 200
е аз съм една леля в действие и съм много щастлива и не само леля но и мама вече и да знаеш все едно си мама

# 92
  • Мнения: 11
Хайде и аз в клуба на лелите Laughing
Аз съм една още по-горда леля-защо ли?!Защото на леля момиченцето си има ученичка и бебче на 8 месеца/пак момиченце/.Да са ни живи и здрави и дани зареждат с положителни емоции като майка си. Joy

# 93
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 390
Аз искам вече да ставам леля, но никой не ме пита  Sad За сметка на това станах стринка на 25 г. на двама големи батковци  Grinning
Иначе и аз мога да похваля нашата леля - с Кристиян се разбират перфектно, много се обичат и единствено с нея Криско говори по телефона  Laughing

# 94
  • Мнения: 425
Още една горда леля в клуба  Simple Smile Аз станах леля на 15 години и бях много щастлива и ентусиазирана от новата си роля. Много ми беше забавно да помагам при гледането на племенника ми. Сменях памперси, хранех го и се разхождахме. Всички си мислеха, че ми е братче  Mr. Green Никога не ми е казвал лельо, дори до преди няколко години не знаеше значението на тази дума - за него аз съм Кики (така казва и на другата си леля) Сега е вече голям - на цели 10 години, но е много любвеобилен и винаги като се видим се гушкаме и ми дава да го целувам. Онзи ден им казали, че от училище ще ги водят на някакво състезание в София (той живее в друг град) и веднага се беше обадил на баба си да и каже, че ще ходи на състезание в София и ще остане при Кики. Като разбрах направо се разтопих от умиление Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 1 545
Лелииии.... аз да питам!
На някоя от вас случвало ли се е да не сте в приятелски отношения с родителите на племенниците?
В смисъл те канят ли ви на гости или вие изявявате желание да отидете и да ги видите? Нормално ли е от юли месец насам да не ви поканят на гости? Гледането на детето считате ли го за покана за гости?
Макар и малко объркан да е поста, смятам че ще ме разберете!

# 96
  • Мнения: 11
Здравейте! С радост се записвам в тази тема  Laughing

Като бяхме малки със сестра ми, всякакви форми на обяснение в любов към нея бях изчерпала и не знаех как да й кажа вече колко я обичам, и й казах следното: "Какче, толкова те обичам, че сигурно твоите деца един ден ще ги обичам повече от моите!"  Grinning

Не мога да ви кажа дали съм излъгала тогава, защото още си нямам мои деца, но нейния малък сладур за мен е това, което са вашите племенници и племеннички за вас... Няма какво да обяснявам.
И понеже аз имам една леля, която много обичам и винаги е била като пример за мен, ще съм много горда, ако един ден за племенника ми съм това, което е тя за мен.
Ще значи, че съм си изпълнила лелинската мисия. Peace

# 97
  • Мнения: 34
Да се похваля с моя племенник:

http://www.vbox7.com/play:50143568

# 98
  • Мнения: 37
И аз съм леля вече 4 години.Много си го обичам, гледала съм го и пак ще го гледам.Изживявам всичко свързано с него заедно със сестра ми.Да са живи и здрави всички  племенници, а заедно с тях и лелите !

Общи условия

Активация на акаунт