Отговори
# 15
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Ето ме и мен отново.

Ве4е сме си от една седмица в Испания и все не ми остава време да седна да пиша,все нещо има да се прави.Моят мъж беше се погрижил добре за къщата,доста 4иста я намерих Mr. Green,ама аз докато не си мина навсякъде отново не мога Crazy.После пране,гладене,разходка за Йоана и в края на деня съм гроги Tired,Ве4е ми тежи доста и много се уморявам,а като помисля,4е тепърва ми предстои най_тежкото ooooh!.
Ина4е при нас вси4ко си е постарому,Йоана отново запо4на гуардериа и плака само първия ден,сега ве4е си ходи със желание.Само 4е ми намирисва,4е ве4е май сме пипнали първия вирус,днес е нещо сополива и доста тпли4ка.Ох,като си помисля какво изкарахме миналата година ooooh!,дано тази да не е толкова тежко...Тази година ходим с манти4ка на гуарде Grinning,много ми е сладка с нея.А "ла ермана" рита ли рита в корема ми,не ме оставя на мира,нещо много е шавлива,с Йоана не помня да беше така.А,да ви се опла4а,Йоана е взела да става много ребелде,вси4ко на опаки на мен иска да прави,взе хи4 да не ме слуша,а сега ми е толкова трудно да се боря с нея.И нещо,което ме плаши доста,на моменти я избива агресия,идва и запо4ва да ме удря по корема #Crazy.Аз не мога да повярвам 4ак,в къщи никога не е виждала някой да посяга на някого,и нея никога не сме я пляскали,от къде идва този импулс....В такива моменти не знам как да реагирам,естественета ми реакция е да я плесна по ръ4и4ката ама знам,4е не бива,4е ще е още по_лош пример.Скарвам и се,а тя ми се смее Confused.Мисля си ,4е за нея е нещо като игра,предизвикателство,но наистина не знам как да реагирам Tired.Дано да е нещо временно.

Вес,нямаш си представа колко и липсваше на Йоана първите дни Аля,когато ги разделихме.Лягаше и ставаше с нейното име.не съм предполагала,4е може да свикне толкова с нея.Сега сякаш я позабрави,само за баба и дядо се сеща.Като види някоя люлка и запо4ва да вика "бабо люли бали" Grinning,ли4и си кой я е водил по люлките в България Laughing.А това,което писа за румънците сериозно ли е,САЩ и Канада трябва да са луди да им махнат визите,дали знаят какво ги 4ака #Crazy.

Габи,пожелавам ти бързо излизане от дупката.Явно наистина идват тежки времена,но трябва да излезем,няма как.На мен също тук някакси ми е по_спокойно,в България ми е хубаво,но се 4увствам подложена на постоянен стрес.Тук се успокоявам,4увствам се по_сигурна,но кой знае може и тук нещата да се променят.При вси4ки слу4аи не усещам онова постоянно напрежение,което цари в България, и което рано или късно те завладява.
А,да не забравя,все ще ти казвам,4е за рождения ми ден правих твоята торта Гараж(онази дето от толкова време и се каних Laughing).Стана разкошна,много,много вкусна Crazy.Сега си търся повод пак да я направя Wink.

Клара,4естит имен ден на София и от менс огромно закъснение.А със снимките от рождения ден какво става,още ги 4акам Wink?

Мимки,4естити ви 6 месеца и на вас  bouquetАз докато ви ги 4еститя ще станат седем Mr. Green.Наистина времето лети,малката трябва да е неузнаваема Hug.Целувки от нас.

Кар4ита,твоят мъж в кой Vip's работи в Мадрид.Може да сме били там някой ден без да знаем.Вие прибрахте ли се ве4е от България?

Амига,бързо оздравяване Hug

Ох,все някой ще пропусна,но няма как,поста ми стана огромен пак.
Поздрави и  Hug Hug Hug за вси4ки.

# 16
  • Мнения: 3 098
Саби,колко много е порастнала Йоана! Flutter
И колко е палави4ка... Grinning
Не се притеснявай,децата растейки,преминават през всякакви промени в поведението.
Просто в такива моменти,колкото и да ти е безсилно и нервно,запазвай колкото можеш спокойствие.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 313
криспин, ето сиропа за кашлица, на мйка много й помогна.  Hug
Казва се арковокс прополис.


http://www.twenga.es/oferta/18994/7020217830317556295.html

# 18
  • Мнения: 350
Ето ме и мен най после, не мога да седна тия дни на едно място и толкова много сте изписали, че едвам ви изчитам. Ние бяхме малко болнички тия дни, по скоро понастинали, но слава богу не се наложи да ходим до лекар, а се оправихме с чайчета. Сега Никол е добре, да чукна на дърво, аз още си покашлям от време на време, но ще се оправя. Със всеки изминал ден става все по интересна, опитва се да си бъбри някакви думички нейни си, много е сладка. Днес например от буба направи нова дума дабуба Joy така съм се смяла, все по често започва да казва мама, което ме радва много. Замислих се как си минаха 6 месеца и как се роди колко малка беше и как порасна сега започва да прилича все повече на малко момиченце, започна да и расте коса е не може все още да и се връзват фльонги, ама и това ще стане. Wink
Амига да се оправяш бързо. Hug Разбирам те напълно защото и аз като малка като настина и първо в ушите ме удряше, и знам какво е да те боли ухо. Загрявай ухото иска топло особено вечер като си легнеш ако имаш електрическа възглавница сложи я на ухото да облекчи болката, ако нямаш пък вълнен шал на болното ухо само на него сложи отново да го затоплиш. Ако и капки за уши са ти предписали още по добре.
Вал промяната е хубаво нещо, дано се преместиш на работа която да ти носи удоволствие да работиш, което не е без значение.  bouquet
Габи мила пожелавам ви да излезнете от дупката възможно най бързо, радвам се че Додо е добре и харесва да ходи на училище. А ти се оправяй по бързо, Hug
Цитат
Както и, че когато една жена стане майка, чак тогава си дава сметка, какво е направила Нейната майка, за нея.
pakri много си права едва сега разбирам майка ми какво е преживяла заради нас, и какво и е коствало да ни изгледа, за което съм и страшно благодарна и я обичам страшно много.

# 19
  • Мнения: 350
Да продължа че мъника се разбуди и ходих отново да я приспивам, нещо сънуваше ли не знам но е много неспокойна.
Дивина това което е казала леля ти  е отвратително няма да го коментирам че се ядосвам и аз #2gunfire Честита ти стара работа със закъснение! То като не ми остава време да пиша само ви чета и не можах да ти честитя работата.
Bec захладня при вас май, newsm78 да не слагате кожусите вече?  Дай хлад малко и насам, че отново стана жега. Видеото със самолетната катастрофа е ужасно, но знам че има хора стоят със фотоапарати на хълма на селото Паракуейос и следят дали няма да стане нещо интересно или случайно да падне някой самолет, после цената на снимките е доста висока. Звучи ужасно но има такива хора, които гледат да изкарат по този начин някое евро.
Вени чакаме те да кажеш хубавата новина.  Hug
Саби добре се завърнали, Радвам се че Йоана си е изкарала хубаво в бг, чувала съм също че децата на възраста на Йони проявяват агресия, но това е само период през който трябва да премине, Никол пък от две три седмици като не и се угоди и започва да крещи понякога че чудя как имам още тъпанче #Crazy #Crazy Казаха ми че е само период през който трябва да премине, ама до  година и половина на мен ми се вижда доста дълго. #CrazyТи се пази не се претоварвай много много.  Кога ще идвате към Мадрид да се видим? Нямам търпение да видя Йоана тя сигурно е пораснала страшно много. целувки и прегръдки и от нас. Hug Hug Hug
 Hug Hug Hug за всички които съм забравила да спомена. Отивам да си  smile3524, че едвам си държа очите отворени.  lovekiss

# 20
  • Мнения: 83
Леле,Вес,4ак когато про4етох забележката ти видях,4е съм сгре6ила и то два пъти  Embarassed,ми знам как се пи6е,нали го гледам и пи6а всеки ден,ама айде де  #2gunfire.Веднага се поправям www.cocinafacil.es Hug
Вал,наистина леля ми разби сърцето ми,но я разбирам,за6тото знам,4е самотата е тежък товар и не всеки може да го носи.А тя_самотата променя хората.Много ми хареса"аз съм родена да бъда майка"и аз така го 4увствам,но познавам "майки",които имат деца просто за6тото трябва да ги имат и дори не им обръ6тат много внимание,за тях са бреме не 6тастие. Hug
Марица,радвам се за малката,а и ти сигурно се 4увства6 спокойна 6том тя е доволна и 6тастлива в у4или6те.Аз пък о6те не съм се запознала с новата у4ителка на Пепи,4акам всеки момент да ни направят родителска сре6та с нея  Hug
Мимки,бързо въстановяване ти желая  Hug
Саби,малките наистина са толкова искренни и 4исти,4е не могат да скриват 4увствата си.Не се притеснявай,това което прави Йоана е нормално,просто тя показва 4увството си на страх.Страх,4е бебето 6те промени досега6ния й живот и 4увствата на мама и тати.Важното е много да й говори6,колкото и да е малка тя 6те разбере.Може6 да й каже6 например_Много добре разбирам,4е появата на бебето те притеснява.Не искам от теб да го оби4а6,само да не му при4инява6 болка,за6тото аз го оби4ам.Разбира се по разли4но  ,за6тото ти  си единствена и несравнима, съ6то като моята оби4 към теб и никой и ни6то няма да я променят
Пепи например казва6е,4е не иска да си имаме бебе .А после когато се роди веднъж ми каза,4е оби4ам бебето пове4е от него,въпреки,4е много добре му бях обяснила,4е бебето е малко и се нуждае от внимание и грижи,но това не озна4ава,4е го оби4ам по малко.Та на заявлението му,аз го попитах кой оби4а пове4е мен или татко си.Разбира се,отговорът бе6е _и двамата,тогава му казах,4е както той ни оби4а еднакво така и аз ги оби4ам.От тогава няма6е и следа от ревност,карах го да ми помага да къпеме бебето или каквото и да било само и само да се 4увства полезен,а не изолиран от грижите за бебка.Казвах му колко много се гордея с него и мисля,4е това много помогна за да избегна ужасната ревност от която адски се страхувах.Сега сме в периода на но6тния страх,ама това е друга тема  Laughing

# 21
  • Мнения: 83
Ето и един среднощтен поздрав,дано да ви хареса  Hug Hug
Там долу в Дунавската равнина,
където явори цъфтят напролет
един прекрасен,скъп за мене град
е извисил огромните си скели
Годините ще минат неусетно
ще дойде и при мене старостта
Но всеки спомен бавно ще ме връща
към щастието и към младостта
И моят път ще води все към него,
ще се завръщам в слънце и във мрак,
защтото знам,че в срещнатите хора,
поне в един ще се открия пак

# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Divina,МНОГО  е хубав средноЩтният ти поздрав  bouquet.Мерси Hug.

Моми4ета спомняте ли си миналата година за КОЛЕДА ,акцията която направихме за един дом в БГ???
Искате ли и тази година да направим сьЩата???
Аз няма да си ходя сигурно кьм Коледа ,но ако никой от вас няма да си ходи мога да порь4ам на МАЙКА ми да купи каквото трябва за децата и да им го занесе.Тя Ще си трьгне от Испания на 1 декември така ,4е ако искате неЩо да правим трябва да е преди тази дата.

Мисля,4е СИЛРАЙ беШе тази която го организираШЕ миналата година.Тогава се разбрахме 4е е невьзможно да праЩаме колети от тук така ,4е сьбираме пари.КОЙ КОЛКОТО МОЖЕ.
На нас ни е най_близко домьт за деца в Доганово.

# 23
  • Мнения: 1 461
Saby съпругът ми е в Випс на Parqe Oeste w Mostoles .Ревност ще има няма как, Галина риташе Мая в главичката когато беше новородена , това са първични чувства при децата, но е преходно не се притеснявай.ЗА кога ти е термина?
Мимки благодаря че питаш за нас , добре сме радваме се на ваканцията въпреки че е студено.В България е мръсно и скъпо но пак си я харесвам и обичам такава каквато си е.Родното си  е родно.За хубаво или за лошо ще остана с децата в България, пак мъка към любимия но няма как.

# 24
  • Мнения: 50
криспин, ето сиропа за кашлица, на мйка много й помогна.  Hug
Казва се арковокс прополис.


http://www.twenga.es/oferta/18994/7020217830317556295.html

Благодаря,мила!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 271
Здравейте и от мен.
Аз влизам само да кажа, че съм съглана пак да помогнем на някой дом за дечица!Пшете за кой дом и колко парички ще събираме.
Аз отивам да ви чета ...  Hug

# 26
  • Мнения: 2 825
Най-накрая успях да къча някой друга снимка от рожденния ден на малката.
http://community.webshots.com/album/567245974Gjtgag
Да се похваля, че ни изби зъбчето, вече сме с 3, и сега е малко по-спокойна, та може и да ви наветявам по-често, поне докато ни почне другото  Tired

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Клара, голяма красавица е станала малката Heart Eyes, пу пу. Татито какво мисли по въпроса, ревнува ли вече от бъдещите гаджета? Mr. Green

Саби, дано Йоана свикне така и с бебето. Измислихте ли му/й име, за да го/я нарича отсега с името му/й? А това за румънците и Сащ и Канада е вярно. В случая, тези 2 страни отказват на Бг и Румъния нещо, за което има спогодба с целия ЕС, а именно - безвизов режим, въпреки, че техните граждани влизат у нас поне, без визи. Последно, ЕС заплаши Канада и САЩ с реципрочност - да въведат отново визи за техните граждани, тъй като те не изпълняват договора си със съюза. Колко им дреме на тх е друг въпрос  Laughing, ама все пак са казали, че се работи по въпроса. Не че и в Швейцария още не сме 2 категория хора, между другото Laughing, изпитвам го на гърба си.

Карчита, в Мостолес не сме ходили на ВИПс, все в центъра сме били. Дано с оставането в Бг да сте взели правилното решение за вас и децата, то времето ще покаже, а и пътят ти насам е винаги отворен.

Дивина, не се притеснявай, то си личи, че е техническа грешка, казах го защото линка не се отваряше преди.  Peace


Днес говорих с нашите в Испания - у наше село било лудница - нали са празниците на селото... не можело да се спи от бомбички, въпреки, че официално кметството издало забрана; шум; караници и боеве; за другите миризми няма да казва, че може някой да похапва в момента Sick. Радвам се, че не съм там и се чудя какво ще правим като се върнем окончателно - трябва да ходим на почивки тогава.  Close А уж криза, уж безпаричие, безработица ... ама за фиеста и алкохол пари винаги има... Crossing Arms



Много показателно Laughing

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 22:41 от Bec

# 28
  • Мнения: 1 271
Мацки, включвам се с новина

Венелинчето е родила в петък-имат си момиченце-Елия!Родила е за 4 часа!И двете мацки са добре!Ще я очакваме утре да се прибере и живот и здраве като се поосвестят да пише и снимки да пусне на малката чаровница!

Клара, браво на зъбите-дано не го мъчат много детенце.Много сте сладки на снимките  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 52
Венелинче да ти е честита малката принцеса!Да расте добро и здраво детенце и много късмет в живота!

Общи условия

Активация на акаунт