В кое време ви се иска да живеете?

  • 4 480
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
Във времето на Адам и Ева - искам да знам какво е да си единствената жена на света. Laughing

Скука голяма, няма да имаш ни една съфорумка , с която един лаф да удариш Mr. Green

# 16
  • Мнения: 152
     Времето от романите на сестрите Бронте например-"Джейн Еър"-това съм аз. Laughing


И аз. По-точно в атмосферата на "Брулени хълмове".

# 17
  • Мнения: 510
     Времето от романите на сестрите Бронте например-"Джейн Еър"-това съм аз. Laughing
Много мазохистично! Защо би искала да си го причиниш???

# 18
  • Мнения: 122
Времето не бих сменила. Бих сменила мястото.

Не се чуди тогава... всяко добро начало може да започне от понеделник...

# 19
  • Мнения: 516
      Времето от романите на сестрите Бронте например-"Джейн Еър"-това съм аз. Laughing


И аз. По-точно в атмосферата на "Брулени хълмове".
Стари скърцащи къщи, твърди легла, корито вместо баня, кални  пътища, където изобщо ги има.... Сигурна ли си, че това искаш?

Нали Мъжете Не Плачат, не се чудя. Няколко пъти съм го правила. Като му дойде времето- пак.  Simple Smile

# 20
  • DE
  • Мнения: 967
16-17 век в Англия. Само да надникна..
По време на турското робство в България. Пак да надникна..
И по времето на рицарите!! Иха!

# 21
  • Мнения: 152
      Времето от романите на сестрите Бронте например-"Джейн Еър"-това съм аз. Laughing


И аз. По-точно в атмосферата на "Брулени хълмове".
Стари скърцащи къщи, твърди легла, корито вместо баня, кални  пътища, където изобщо ги има.... Сигурна ли си, че това искаш?

Нали Мъжете Не Плачат, не се чудя. Няколко пъти съм го правила. Като му дойде времето- пак.  Simple Smile




Може би подсъзнателно търся Хийтклиф от "Брулени хълмове".

# 22
  • Мнения: 2 891
Ще се копирам от една друга тема  Grinning

Aз пък искам да живея прз 20-те години на 20 век в Лондон. Ще прескачам до Новия свят с кораб.

И аз. Това ще го правим, за да посетим най-новите клубове, където свирят тази така неморална музика  Flutter Ако трябва, ще се мажем със сажди, за да минем за негърки.

п.п. Това за Левски не беше за вас Laughing

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 13:45 от jj okocha

# 23
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз съм с Анджелина  и ДжДж. Разбира се, ще имам малки имение на брега над морето. Там ще вдишваме чистият въздух  и ще посрещаме гости, ще клатим глави, ще клюкарстваме, когато ни измори упадъчния Лондон.
В 20-30-те години бих се пренесла където и да е в Европа.
Англия - без овесена каша, ако може.

# 24
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
По времето на Ной - само докато се качват животинките на кораба. Ще им ударя един подбор - с RAID където се налага  Mr. Green   После бих се пренесла във времето на Златната треска в Колорадо, времето на  Краля-Слънце, Медичите,Мария Антоанета - на там за кратко . Мизерията нещо не ми понася. Определено бих се застояла на пясъчния бряг на Вега - "Контакт" Grinning

# 25
  • Мнения: 3 405
В 20-30-те години бих се пренесла където и да е в Европа.

Ще нося рокли с ниска талия и косата ми ще е подстригана на каре.
Ще играя тенис и ще се разхождам с някоя бричка, придружавана от двама-трима екзистенциално настроени младежи. Вечер ще се мъкна с тях по ресторантите, ще нося мъжки дрехи и ще пуша пури  Laughing

Джей Джей и Имелда, идвате ли?

# 26
  • Мнения: 984
Някъде в бъдещето. След 200, след 300 години /ако онзи експеримент е неуспешен Laughing/.
Искам да имам и частица от сегашното си съзнание, за да направя разликата, за да се възхитя или за да страдам.

Мисля си, че транспорта в големите градове ще е изнесен във въздуха. Хората няма да имат нужда от компютър, защото ще имат чип в главите си. То и без това концепцията на съвременния къмпютър не отговаря на ергономията на човешкото тяло. Обядът в ресторант ще е луксозно занятие, заради недоимъка на пресни храни.

От сушата ще е останала около 1/3. Хората ще живеят на изкуствени острови. Няма да има държави. Ще има автономни градове.

Хехе, много се развихрих. Mr. Green

# 27
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 328
Ами след дълбок размисъл стигнах до извода, че ми харесва моето собствено време и не искам да живея в никое друго. Миналите епохи са доста по-неблагоприятни, а и животът е бил много по-труден. Бъдещето....не искам изобщо да разбирам какъв ще е светът тогава. Достатъчно ми  е да слушам прогнозите на грийн организациите. Иначе ако можех да надникна назад във времето за малко, бих обиколила целият свят през всяка епоха за малко. Бих присъствала на убийството на Гай Юлий Цезар, на смъртта на Клеопатра и прочее, и прочее....

# 28
  • Мнения: 167
И аз искам да живея в онова време, когато ще се обаждам вкъщи  на Земята от Галактика Андромеда Laughing и ще разказвам как върви опознаването на извънземните. Мечтая да стоя с любимия на брега на някой океан  и да гледам как залязват двете слънца и след това как изряват трите Луни...  Ех, мечти... smile3506

# 29

Общи условия

Активация на акаунт