Девици, дефлорации, пари .... (петъчна)

  • 10 461
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 78
Ако за деня имам десетина милиона, що да не го дам?
Ко да ги прая иначе?  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1 434
Двествена съм, с опит  Whistling , очаквам предложения ...
Къде да си публикувам обява?
hahaha hahaha  Където пожелаеш ..  Ало Бургас   Mr. Green

# 122
  • Мнения: 2 229
Ако ти имаш милиона, би ли го дал? За кое точно, за мисълта, че си и първия? Какво друго ще ти предложи?  newsm78

А щеше ли да има разлика, ако не обявяваше, че е девствена, а просто искаше милион, за да спи с някой? newsm78
Не е идеята само, че е девствена, а че е красива (на мен лично не ми харесва, но за много хора е красива) и със страхотно тяло. Девствеността е бонус. Joy

# 123
  • Мнения: 78
Аз па не мога да разбера какво пречи да е девствена и да има опит в секса...

Технически не е нужно да има дефлорация, за да има секс, нали? Има и други начини...

# 124
  • Мнения: 2 448
Аз доколкото разбрах, тя се хвали, че няма опит. А това не е никакъв бонус.  Laughing
 

# 125
  • Мнения: 78
е не знам, може би логиката е, че по този начин, за целия й живот занапред, завинаги, аз ще бъда нейният номер едно

# 126
  • Мнения: 4 585
Абе хора, то още преди две години една англичанка се продаде и си осигури обучението в университет. Мераклии се намират за всичко. Не четете ли кънтрисексфантастика. Препоръчвам ви "Планетата на каубоите". Тоя форум ме кефи. Научавам някои неша от тук, имам пропуски и ги запървам, но пък откривам такива дупки в потребителки, все едно от Марс падат.

# 127
  • Мнения: 12 648
Научавам някои неша от тук, имам пропуски и ги запървам, но пък откривам такива дупки в потребителки, все едно от Марс падат.

Така де, нали за дупки говорим. Дупки, дупки, ама за милиони се продават.

# 128
  • Мнения: 4 585
Дупки в общата култура имам предвид, включително и търговията със секс услуги. Например от форума за пръв път чух за Емотата и емо културата. А забелязахте ли покрай взривовете в софийските бардаци, че там най-високата такса е за секс с жена в напреднала бременност.
Извратеняци има за всичко.
Колкото е по-богат и известен един човек, толкова повече удоволствия може да си позволи. Което от своя страна води до притъпяване на усещанията и търсене на нови. Примери бол, не ми е в стила да цитирам от живота на известни личности.

# 129
  • Мнения: 12 648
С риск да призная невежеството си не съм чувала за Емотата. Ако можеш, дай линк да се окултуря.
А за другото - 2-3 мнения по-нагоре - ако има пари, човекът ще даде. ама за какво ги дава, после се замисли. Защо ли нямам мандра - ще пусна сирене по 200 лв., ще се изтрепят да го купуват - за престиж.

# 130
  • Мнения: 4 585

Воала, мадам!
Няма да ги разберем богатите, докато не станаем такива.

# 131
  • Мнения: 1 517
Отдавна не бях изчитала тема от край до край  Joy И между другото петък е чак утре  Grinning

# 132
  • Мнения: 78
тая е от миналия петък, душа  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 12 648
Благодаря, Вълк с дълъг ... ник. Чета. Прилича ми на Сърдитите млади хора. Дали да се радвам, че не знам.

# 134
  • Мнения: 1 517
тая е от миналия петък, душа  Mr. Green

Е хубу де  Embarassed
Моят дефлоратор ми беше адаш и ме купи за 50 коняк и пакет "Камел"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт