Често боледуване

  • 675
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Сина ми тръгна от няколко дена на ясли и се разболя вече за втори път ходи три дена после 10 дена болен и после пак 4 дена и сега е с кашлица и хрема,но ми казват някой майки, че това било нормално така ходили цяла зима с хрема и кашлица да не съм се притеснявала,че било нормално,но аз не мога да съм спокойна детето ми да кашля с месеци не ми се струва нормално.
Пък и какви лекарства да се дават за това с месеци.Мами моля споделете как е при вас Praynig

# 1
  • Мнения: 689
Първата година в яслите беше така. Поне веднъж месечно - антибиотици! Около 6 месеца - кошмар, непрекъснато имаше нещо, което да ме притеснява в здравословното и състояние. Миналата зима се разминахме доста по-леко, да видим тази как ще сме. Но наистина е така - отначало боледуват много и всички си ходят със сополи и кашлици по цели месеци.

# 2
  • Мнения: 4 490
Свържи се с хомеопат!  Peace
Моят син беше така в началото. После свикна ли, хомеопатията ли помогна, но много дълго време изкарахме без никакви болести. Сега тръгна пак след дълга ваканция и го гледам, че малко се сополиви, та сигурно пак ще идем за бърза консултацийка при хомеопатичката ни.

# 3
  • Мнения: 3 929
За съжаление повечето от децата наистина много боледуват първата година на ясла или на градина. Аз не намирам това за нормално, но е обичайно.
Моят син също много боледуваше миналата година, когато тръгна на ясла. Първите 3-4 месеца боледуваше всеки месец. Не помня вече колко АБ изпи. Да не говоря за имуностимулатори.
Съветвам те да влезеш в Здравния форум, където ще намериш много теми като твоята.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Повечето деца като тръгнат на детско заведение са така-консултирай се с хомеопат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт