ЧХГ 4,72 при референтни 0-2,0 как да тълкувам?

  • 3 648
  • 36
  •   2
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 609
ЧХГ извън референтни граници 4,72 при референтни  0-2,0 как да тълкувам?


Момичета, който ги разбира тези неща да пише, че аз само гадая.

# 1
  • Мнения: 3 372
Това не е ли положителен тест Whistling

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 14:29 от Dark Passion

# 2
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8236.0  Ети,виж тук дават че над 5 е бременност,но дано при теб е станало по късно оплождането и затова да не е отчело вярно.Стискам палци да си бременна,миличка!

# 3
# 4
  • Мнения: 975
Да над 5 е положителен.Ами ако няма бременност не трябва ли да е много по ниско или 00?Струва ми се че е положителен на Ети,все пак е почти до 5.

# 5
  • Мнения: 609
момичета, мерси за отговорите.

аз се успокоявам с факта, че днес ми е 12 ден след овулация - може би има за кога да се покачва.

но ако някой е по - наясно с тези неща да пише.

# 6
  • Мнения: 9 092
Аз не мога да разбера какви са тези референтни граници от 0 до 2. Какво е това - в тези граници е отрицателен ли? Или положителен?

не знам за тестовете за бременност, но по принцип всяка лаборатория работи със свои реактиви и съответно свои мерни единици и референтни стойности. Дали при тези тестове е така не знам...мисълта ми е, че ако границите са 0-2 отрицателен, ясно е, че над 2 е положителен.

# 7
  • Мнения: 379
Аз не разбирам от стойности,но се включвам със стиснати палци Peace

# 8
  • Мнения: 528
Над референтните стойности е, би трябвало да е положителен теста  Hug

Стискам палци Ети     bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Повтори теста в същата лаборатория.Ако стойностите се покачват,работата е ясна   preggo

# 10
  • Мнения: 356
Повтори теста в същата лаборатория.Ако стойностите се покачват,работата е ясна   preggo
Подкрепям напълно!Пусни втори тест 48-72 ч. след първия.Стойностите ще са удвоени/утроени/ при налична бременност.Стискам палци!

# 11
  • Мнения: 609
отново благодаря.

явно ще трябва да го повторя.

# 12
  • Мнения: 1 001
и според мен е положителен  Peace стискам палци да е това което искаш

# 13
  • София
  • Мнения: 1 146
Стискам палци fingerscrossed

# 14
  • София
  • Мнения: 4 884
Теста си е напълно положителен,ако в понеделник стойността е двойна,значи нещата вървят добре,според мен си го пуснала рано,но място за чудене няма HugТихичко честито  bouquet

# 15
  • Мнения: 7 716
За 12 ден е добре, тестът е положителен, дано се развие добре бременността. Hug Praynig Peace

# 16
  • Мнения: 143
Ееееееее...  Grinning Честито!  newsm51
Прекрасна новина. Стискам палци!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 908
Ети стискам ти палци за повишено ЧХГ следващият път. Praynig Hug

# 18
  • Мнения: 3 621
Повтори теста в същата лаборатория.Ако стойностите се покачват,работата е ясна   preggo
Подкрепям напълно!Пусни втори тест 48-72 ч. след първия.Стойностите ще са удвоени/утроени/ при налична бременност.Стискам палци!
Peace
и после обезателно да ни се похвалиш, а засега едно тихичко честито

# 19
  • Мнения: 609
момичета, каквото и да е, аз реших да гледам и мисля положително. Сега се чувствам много по - силна и уверена, а не жертва на факти и обстоятелства. Даже си сложих в подписа бременна лентичка, която да отброява дните.
Настроила съм целия си организъм и съзнание към победа и съм убедена, че тази бременност ще завърши след 9 месеца с леко и вълнуващо раждане.

Смятам, че такова мислене е по - рационално и градивно във всички случаи и ще се боря за моята точица!

Пожелавам ви същия прилив на сили, ентусиазъм и увереност, за да продължавате напред и да дерзаете за постигането на мечтите си!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
etiiordanova ,само така.Бъди положително настроена  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 908
Ети поздравления за положителния поглед върху нещата,браво,и аз се опитвам да мисля положително но за жалост много трудно ми се получава.  bouquet Hug

# 22
  • Мнения: 609
Нинка, бебчетата искат силни мамита, които могат да ги защитят и предпазят.
Трябва да намериш сили в себе си, за които съм убедена, че имаш, но може би не подозираш.

Пожелавам ти много скоро да сбъднеш най - съкровените си желания.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 908
Ети   bouquet Hug

# 24
  • Мнения: 528
Ети, поздравявам те за положителната настройка  bouquet Хубаво е да има повече хора като теб.
Искрено ти желая прекрасна и безпроблемна бременност  Hug

# 25
  • Мнения: 609
Момичета ЧХГ - то е паднало на 1,02

Бях на док и го видя - още е в матката, но като че ли искаше да ми спести лошия край и каза да ида в събота.

мислите ли, че има шанс да се спаси?

чувал ли е някой за такъв случай или да се настройвам за най - лошото?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Миличка,мисля че няма шанс.

Бъди силна и гледай напред.Прегръщам те  Hug

# 27
  • Мнения: 1 862
etiiordanova Не искам да те разочаровам, при мен от 390.4 падна на 75... резултата е ясен. Доктора днес ми каза изобщо да не се пазим, а като спре кървенето с пълна сила НАПРЕД  Twisted Evil Прегръщам те силно и те целувам! Бъди силна! НАПРЕД И НАГОРЕ....   Hug Hug Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 2 908
Ети съжалявам много но смело напред,ще успееш скоро,вярвай във това. Hug

# 29
  • Мнения: 609
etiiordanova Не искам да те разочаровам, при мен от 390.4 падна на 75... резултата е ясен. Доктора днес ми каза изобщо да не се пазим, а като спре кървенето с пълна сила НАПРЕД  Twisted Evil Прегръщам те силно и те целувам! Бъди силна! НАПРЕД И НАГОРЕ....   Hug Hug Hug
Мила, точно преди малко четох твоята тичка и не мога да ти опиша колко ми стана мъчно.

имам една безпроблемна бременност зад гърба си и здраво и умно дете. никога не съм допускала, че може да ми се случи.

в такъв шок съм

# 30
  • Мнения: 1 862
На мен ми беше първа  smile3511  Но поне сега знам, че мога и , че стават чудеса! Радвай се на детенцето си и вярвай, че скоро ще си има другарче   remybussi bambam piasyk  Докторът, който ме прегледа днес беше много внимателен и ми каза, че всъщност това се случва често, но повечето от жените дори и не разбират  Shocked ...  Ако не стане този месец, то другият ще стане ХАЙДЕ ЕДНА УСМИВКА... И пълен напред   bouquet newsm51 luvbed

Забравих да добавя, че дори тези дни спрях фолиевата ама сега съм по - амбицирана от всякога, така че от днес си връщам добрите навици

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 15:44 от Ilitaaa

# 31
  • Мнения: 609
Елита, БРАВО!

Ти си пример за всички ни!

Каква сила и амбиция! Само така! Само напред!

Може би Бог ни изпитва по този начин, за да разбере колко силно искаме тези бебета...

# 32
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте, във всяка лаборатория ли мога да си поискам кръвен тест за бременост или само в някой определени.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Доре ,във всяка лаборатория  Peace

# 34
  • Мнения: 1 798
Ети - да знаеш, че те мисля - ако можеш пиши как си!? Hug

# 35
  • Мнения: 1 001
Ети - да знаеш, че те мисля - ако можеш пиши как си!? Hug
и аз ети Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 2 908
Ети и аз те мисля,къде изчезна,какво стана,пиши ни,ако четеш Hug

Общи условия

Активация на акаунт