Кога започнахте да миете зъбките?

  • 2 339
  • 66
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Понеже забелязах, че има родители, които не мият редовно зъбките на децата си исках да попитам просветените, кога започнахте миенето на зъбките на вашето дете? По принцип съм чувала, че грижите за това започват от първото зъбче, но не съм го наблюдавала при познати за съжаление Thinking

# 1
  • Мнения: 1 103
Ние мием зъбките откакто станаха 8 около една годинка горе-долу приблизително.

# 2
  • Мнения: 1 691
Иска ми се да ги мием вече (15 зъба, 1 год и 10 мес), но синът ми много буйно се противи, така че четката засега ни е само играчка.

# 3
  • Мнения: 3 312
ние започнахме да мием от както станаха 4 зъбчета , сега ги мием от време на време с 300 зора  ooooh!  надявам се този период да отмине по-бързо и да не се противи толкова  Praynig

# 4
  • Мнения: 2 821
Не помня точно за голямата дъщеря, но малката е на 1г.7м., сега има 10 зъба, копира от сестра си още като бяха 5-6 Laughing...с голям ентусиазъм дъвче четката....

# 5
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Откакто се показаха първите зъбки.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз започнах да им мия зъбите след годинката

# 7
Ние започнахме с миене на забките с първите две зъбчета. В началото беше на игра, но вече на 2 г. сама си иска.

# 8
  • Мнения: 178
След като пробиха и горните резци започнах да ги почиствам след хранене с памуче напоено с кислородна вода (по съвет на стоматолог).След годинка започнахме с четка за зъби.  grinning012

# 9
  • Мнения: 140
Започнах към 1 г.- имаше вече доста зъби- към 14-16. Първо няколко месеца с Ненедент със силиконов накрайник, а след това с четка. Сега сама си ги мие Peace

# 10
  • Мнения: 1 763
Започнах да ги мия, когато първите два пораснаха. Мия го по веднъж на ден, може би към годинката ще започна да ги мия сутрин и вечер.

# 11
  • Мнения: 729
Започнах да ги мия на 1г.и6м.-имаше 8 зъбчета.сега има 12 и много не иска да си ги мие,но поне веднъж на ден успявам да я залъжа.

# 12
  • Мнения: 4 433
Имаше такава тема Peace
Аз почнах да мия с появата на първото зъбче Mr. Green

# 13
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
От годинка, годинка и малко.
В началото на игра, сега като види някой да влиза в банята и все към четката сочи, може и по 10 пъти да си мие зъбите на ден, ако и се угажда Laughing

# 14
  • Мнения: 1 098
С появата на първото зъбче.

Общи условия

Активация на акаунт