Кипърски Холдинг (14)

  • 20 067
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 39
maatete, бурята ще премине и слънцето ще изгрее за вас...
Ще се прегърнете, ще погледнете детенце в очите и ще знаете че сте на правилният път и във вярната посока. Каквото и да преживявате, това ще е вашият живот и вие ще го живеете заедно.
Казвам го на теб, но в същото време и на себе си - в живота няма само хубави или само лоши неща, но каквото и да ни се случва, то ни учи на повече мъдрост, сила, търпение...
А има нещо което самата аз почти винаги пропускам и това е, че никога не се знае кое е за добро и кое е за лошо.
С толкова много думи исках да ти кажа - ЖИВЕЙ ЗА МИГЪТ, РАДВАЙ СЕ ЧЕ ЩЕ СТЕ ЗАЕДНО, ОБИЧАЙТЕ СЕ... Останалото е суета...

Тъй като ти сега се готвиш за полет (не само в прекият смисъл на думата), то аз, а убедена съм и всички момичета във форума, ти пожелаваме попътен вятър и много късмет...
smile3501 Ти не си убедена, че искаш точно това, но го правиш в името на семейството и обичта... Свалям ти шапка. Човек трябва да се научи да рискува, да върви напред, а при нужда да може да направи и крачка на зад... Още веднъж  smile3501

# 286
  • Мнения: 1 858
"Павлинка, четейки мненията ти, все повече започвам да имам усещането, че или си педагог или психолог или просто персона разбираща безкрайно добре човешката природа.   bouquet"
Аха права е Муци  bouquet

Павлинка нямаш си идея колко добре предаваш мислите ми и чувствата ми Hug. Майка ми дори не ме разбира така както ме разбра ти Peace. От сърце ти благодаря за това. Думите ти ми дават кураж.
Благодаря и на всички, които се опитват да ме свестят и да ми дадат кураж. Помоща ви в момента за мене е безценна. Надали осъзнавате колко много наистина ми помагате... всички вие. Даже се и разревах но не от мъка а от радост, че ви познавам  bouquet.
 

# 287
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ето ме и мен най накрая ауууу много работа имам и още не съм я свършила  ooooh! но викам я да се отбия че да не ме издирвате пак.... Mr. Green
Маатете още е рано за предстартово броене  ще го почнем във сряда не се шашкай от сега..... Hug.....знаеш ли винаги се поставям на мястото на всички които ще пътуват и дори се вълнувам заедно със вас  Wink къде съм тъжна къде поплаквам къде се радвам тоя момент със дните преди заминаването и до сега немога да си го обясня преминаваш през състояния и чувства и мисли които се променят от минута на минута адреналина се покачва и слиза и ти незнаеш какво се случва с теб ...... #Crazy.....но в крайна сметка най важното е това което ти предстои фокусирай се само там и никъде другаде ..... Hug
Павлинка благодаря ти за комплимента към мен незнам аз винаги съм изкала да следвам психология или някаква наука хуманитарна с която да помагам на хората но уви не се случи така и затова сега колкото мога и е по силите ми направо е удоволствие за мен да помогна чувствам се по-добър човек по-пълноценнен и цял.... Heart Eyes
Дидия харесва ми да чета големи и обяснителни постове така разбирам по точно за какво става въпрос Peace......значи ти все пак не си успяла да се престрашиш и да напуснеш БГ правилно ли разбирам  newsm78.....ноооо не трябва да се съжаляваш за това .... Peaceтака си решила за тогава и това ти се е струвало най правилното но никога не е късно някъде четох че живота започва тогава когато се събудиш и решиш да го изживееш.....  bouquet
Гугунка идвай чакам те ние още малко детска градина ще открием Ти малкия Цвети щерката и аз с целия легион охооооо не деска ами цяло училище станахме ........... Hug други желаещи има ли newsm78
Дани 73 интересно ми беше все пак след като си се скарала  с козата кипърсска все пак какво се случи след това  newsm78 защото можи би там ще ти трябва помощ а не за самото скарване Peace...казвай да даваме акъли Mr. Green
Жуже напълно съм съгласна с Муцка ако ботушите са бордо не се чуди взимай ги обаче ако са червено не не  #Crazy
Муцка а ти откъде знаеш такива механични подробности че спечели и баса  newsm78 да ни си се гъзила пред колата да мериш да четеш да претегляш newsm78....интересно аз например такива подробности незнам но знам че като ми светне лампичка ми трябват поне 35евро за да го напълня ......резервоара де Joy Joy
А сега ви оставям и започвам работата която ме чака ....... Sick.....ако не се включа до довечера не се сърдете Mr. Green

АААА и давайте предложение за заглавие моето е КИПЪРСКИ БРИЛЯНТИ + БГ ДИАМАНТИ

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 13:19 от Katy6

# 288
  • Мнения: 1 858
Кате, заглавието е повече от готино Peace да кажат и другите момичета на мене много ми харесва Flutter.
Много ми е интересно с 35 Е пълниш резервоара до някъде или  до горе newsm78. Тео има ли някоя нова думичка в речника си? Последно на имената се опитваше да го учиш май, има ли нови резултати от уроците Grinning?

# 289
  • София
  • Мнения: 1 456
Хайде народееее...... moresmile

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт