млечница ли е или не е???

  • 11 335
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 829
hedra, благодаря ти за успокоението!!!

обаче, доколкото виждам, снимката вдясно доста наподобява езика на сина ми... та пак съм в размисли  newsm78

# 16
  • Мнения: 35 950
обаче, доколкото виждам, снимката вдясно доста наподобява езика на сина ми... та пак съм в размисли newsm78

и мен Sad

# 17
  • Мнения: 829
бубанка, ние май наистина сме в едно и също положение  Laughing, така че ако изнамериш отговора, драсни един ред, моля те  Wink

и аз така  Grinning

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Млечницата рядко е само по езика - вижте навътре в устата на детето - по венците и бузките. Ако има бели петънца като парченца бит каймак, които с потъркване не се отстраняват, най-вероятно е млечница.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
И ви обединявам темите, т.к. са еднакви Wink

# 20
  • Мнения: 269
Консултирайте се първо с педиатър, но на нас Дактарин не ни помогна, не ни помогна и лекарство по рецепта на педиатърката.В един момент ми се струваше, че ще си остане така с побелелия език и тогава една позната микропедиатърка ми каза да купя 1 шишенце Глицерин и да стрия в него 2 таблетки Нистатин.
Тази процедура се наложи поради спирането на гелчето Нистатин от производство.
За 3 дни моето синче се оправи.

# 21
  • Мнения: 829
сърдечни благодарности на всички за отговорите и съветите!!!

 newsm51

# 22
  • Мнения: 1 983
при нас пък е друг проблема-от днес на вики й се появиха бели по долната устна от едната страна,после минаха по цялата и по горната,като я пипна се махат,не я боли,но няма никъде другаденито в устата,никъде
та според вас какво е?
а и май сме малко големи да имаме такива гъбички,въпреки че до преди 5 дни беше на антибиотик newsm78

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Щом е пила антибиотик, недей да се чудиш. Отиди да ви види педиатър дали не е млечница. И при големите хора гъбички са чест отговор след  прием на  антибиотик (антибиотика изтребва сума полезни неща наред с лошите, няма как).
Макар че млечницата не се маха така лесно... Един бърз поглед от доктор веднага ще ти даде отговор.

Общи условия

Активация на акаунт