Как преживявате любовната мъка?

  • 12 289
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
"Клин клин избива"-така процедирах като бях по-малка.Веднага се озъртах за нещо ново и тъй като бях доста влюбчива  Embarassed не страдах много.А и все така ставаше, че не след дълго този, заради когото съм проливала сълзи се влюбваше в мен. Twisted Evil

И му го връщаше тъпкано сигурно. Нали? Колко сте гадни жените...

# 31
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За Лиска ли ти е мъчно?

# 32
  • Мнения: 100
Преди да се "бракувам" живеех във Варна. Бяхме 4-5 девойки (бойна дружинка). Излизахме почти всяка вечер. Такова вихрене падаше.... Sunglasses. Ако се случеше някоя да изживява любовна мъка, всички се включваха и се разбивахме по заведенията.

# 33
  • Мнения: 2 448
Игрички по връщане и "намразване" на обекта на чувствата никога не са ми били по вкуса.
Запазвам хубави спомени дори от невъзможни и приключили любови. Когато огорчението премине, винаги има нещо хубаво , което остава от преживяното като спомен.
Давене на мъката в алкохол, безразборен секс и нови увлечения, изпробвано, но не ми помага. Да успееш да погледнеш на нещата под друг ъгъл е истинското лечение. Разбира се напълно минава като срещнеш нова любов, но това не можеш да си го наложиш. Не си избираме любовта, тя ни намира...

"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото." -  Монтен

# 34
  • София
  • Мнения: 2 132
Гледам да съм сама, пия, слушам  музика и яко рев.
Разбира се, винаги човек може да отиде в ДиС и да види, че може и да е по-зле  Peace

# 35
  • Мнения: 606
Любовницата ли те заряза?

# 36
  • Мнения: 2 448
Любовницата ли те заряза?

Или си се влюбил несподелено?  Rolling Eyes

Снощи на събирането ми се видя като болен и помислих че е грип, а то било любовна мъка.

# 37
  • Мнения: 60
Аз я преживявам с шопинг и разкрасяване. След това съм готова за нови подвизи. Grinning

# 38
  • Мнения: 2 478
Трудно я преживях навремето,много трудно CryПрекалено съм чувствителна и такова страдание ми действа зле дълго време.
Но единия от способите за надживяването на любовното терзание беше поддържане на перфектен външен вид(за високо самочувствие).И никога не се затворих вкъщи,излизах,работих и пак така докато и се видя края на тази любовна мъка.
А и новата любов е по-сладка,когато е заменила предходното разочарование. Heart Eyes

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ако една любов иска да приключи без мое съгласие, просто отказвам да повярвам, че е приключила. И тя продължава да съществува, по-истинска от всякога.
Така не ми се налага да лекувам нищо. В крайна сметка любовта не е болест.
А аз дори болестте не лекувам...

# 40
  • Мнения: 1 731
Ако една любов иска да приключи без мое съгласие, просто отказвам да повярвам, че е приключила. И тя продължава да съществува, по-истинска от всякога.


Много умно решение!  bouquet Peace

# 41
  • Мнения: X
Бързо и окончателно.

# 42
  • Мнения: 5 370
Не съм се влюбвала от 6 години насам, извод, позабравила съм мъката. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 16
Рев, шопинг, разкасяване, нова любов. В тази последователност.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт