Колко сън ви е нужен?

  • 5 207
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27
Спа ли по-малко от 6 часа целият свят ми е крив боли ме даже глава. През деня немога да спя незнам защо. Искам да си поспинкам 10 часа някой път.......................кога ли ще стане това????????

# 46
  • Мнения: 139
Много обичам да си поспивам. 10 часа биха ми били достатъчни, но за съжаление все по-често минавам с по-малко от 6. Понякого наваксвам, но рядко се случва. И след 4 часа сън съм дееспособна и си върша задълженията, но се чувствам подтисната и раздразнителна, друго си е човек да си подремва.

# 47
  • Мнения: 2 803
Аз съм от сънливите. Гласувах за 10 часа.

# 48
  • Мнения: 3 641
През седмицата спя по 5-6 часа някъде, но събота и неделя гледам да си наваксвам с 10.  Simple Smile

# 49
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Около 7-8 часа, избрах опция 7.

# 50
  • Мнения: 12 662
Когато децата ми бяха малки, мечтаех да се наспя.
Сега пак - чакам ги да се приберат.
А последният ми резил беше на селския събор - отспах си на масата. От тогава и име ми излезе - поспаланката.

# 51
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обичам да спя. Колкото повече- толкова повече Grinning Обаче рядко се наспивам добре. Тази нощ например спах около 6 часа и ми личи Tired

# 52
  • София
  • Мнения: 7 097
Спя по 6-7 часа и на сутринта изглеждам свежа. Ако зависи от мен, бих спяла над 12 часа и тогава ще съм се наспала, но видът ми няма да е толкова добър. Не знам защо, но колкото по-малко спя, толкова по-добре изглеждам.

# 53
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Спя по 6-7 часа и на сутринта изглеждам свежа. Ако зависи от мен, бих спяла над 12 часа и тогава ще съм се наспала, но видът ми няма да е толкова добър. Не знам защо, но колкото по-малко спя, толкова по-добре изглеждам.

аз също не изглеждам свежа след много сън - подпухнала съм и една такава, смачкана.
А и гадното чувство , че съм си проспала деня ме гони цял ден.
Днес децата ме оставиха да мързелувам до 10 часа (добре, че баткото се справя с малкият), обаче ми едно такова тегаво. А и колкото повече спя, толкова повече ми се спи и мързелува.

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А и колкото повече спя, толкова повече ми се спи и мързелува.
Да, това определено е така.

# 55
  • Мнения: 27
Да вярно е! Laughing Peace

# 56
  • Мнения: 46 492
Над 12 часа.
Докато бях по майчинство си отспах, скоро няма да ми се случи пак  Tired

# 57
  • Мнения: 378
Нуждая се от поне 10 часа  Blush
От дете съм си много поспалива. 
и аз

# 58
  • Мнения: 190
Нужни са ми 10 часа сън, за да съм си починала и да се чувствам добре. Но най-често спя около 8-9 часа, за съжаление, времето все не ми стига.

# 59
  • Мнения: 4 292
Около осем часа. Спя ли повече, целият ден се чувствам зле.

Общи условия

Активация на акаунт