Боже,дано да е вярно!

  • 2 670
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 849
ох как да започна.Мили,момичета,направих теста EFP newsm44 newsm44 newsm44гледам и ...хем виждам дветв черти Shocked Shockedнямам думи колко съм щастлива.таткото ще купи още един за утре сутрин.много се вълнувам и бързам да се похвля...бях се писала за списъка за септември ама не.пожелавам на всички ви това щастие от сърце.а,кога да отида на лекар newsm78

# 1
  • Мнения: 3 154
Честито!  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 991
честито Simple Smile а за лекар не знам, другите са по-компетентни Grinning Дано всичко бъде наред по-нататък!

# 3
Честито и леко и успешно бременеене!  Simple Smile Hug

# 4
  • Мнения: 2 849
благодаря,благодаря!само таткото знае и веднага реших да споделя с всички вас. newsm35 newsm35

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Честито! Hug
Лекао бременеене  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 553
Честито Радииииииииии   bouquet
Всички много се радваме за теб! Леко бременеене и много много здраве за теб и за мъничкият човек, който ще расте в теб!
Колко време ти закъснява? Аз си направих тест при 5-6 дневно закъснение, веднага след теста отидох на преглед и ми казаха, че се вижда нещо, но не ясно, така че трябваше да изчакам още 1 седмица и чак тогава ми казаха, че се вижда бременност 100%.Ако искаш изчакай да ти закъснее 10-тина дни и тогава отиди на лекар, а ако бързаш като мен отивай още утре:)Успех!И да пишеш!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Ради , честито ! Grinning 
За прегледа чети в библиотеката .
И не забравяй фолиевата , нали !  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 313
Честито!!!Леко и приятно бременеене!!  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 4 273
Честито Ради! Леко бременеене!  bouquet Мисля, че на 5 ден от закъснението може да се види точицата на вагинален ехограф. Успех!!!

# 10
  • Мнения: 2 849
vili4ka,при мен цикъла е от 21-30 дена,един с един месец не е еднакъв,чудо голямо е ,че тестовете за овулация свършиха работа.последен цикъл имах на 6.06. и сещай се,че ми е трудно да се ориентирам с колко ми закъснява.лека бременност и на теб.

# 11
  • Мнения: 2 825
Честито!!! Лека и спокойна бременност Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 849
morena,пия ф.киселина и още как.не мога да ви опиша колко смесени чувства ме обземат,дано отминат скоро предърпването в кръста и корема.щастлива съм. Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 5 241
Честито!
Лека и безпроблемна бременност!
Така се радвам като някое момиче каже, че ще има бебе!

# 14
  • Мнения: 3 960
Честито   bouquet, страхотна новина . Леко бременеене и дано провлачеш крак! Praynig Mr. Green  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт