Ултразвуков уред против комари,бълхи и домашни вредители

  • 12 690
  • 5
  •   1
Отговори
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Вчера мъжът ми купил от Метро такъв уред,включих го и след малко започна да се чува звук(много слаб,но все пак се чува),който много ме дразни.От спалнята го преместих в хола,че имах чувството,че няма да мога да заспя.
Имате ли в дома си такъв,и така ли се чува(а четох,че ултразвукът не се чува),има ли ефект?

# 1
  • Мнения: 9 476
И аз се набутах, купувайки този боклук #Cussing out
Има няколко "режима на работа" /щото за мен само симулира такава, но и комшийката е на същото мнение.../, мисля че беше за комари, когато чуваш звука.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Ние имахме един подобен, само че за гризачи. Имахме магазин за алкохол и цигари и няколко пъти имахме миши нападения, та затова си купихме това устройство. Сега се сещам, че беше и срещу комари също. Ефекта, обаче, беше нулев, щото около него имаше мишини. Отделно, че звукът дразнеше някои клиенти. Уж беше много прехвален, първа награда от не знам къде си...
Явно са ни са падали глухи мишки  Laughing

# 3
  • MJF
  • Мнения: 8 558
 Peace аз миналата пролет си взех китайски УЗ уред за комари от метро и бях супер доволна.издаваше много лек звук.не ми е пречел.и тук го бяха похвалили. тази година стана така , че все забравях да взема пак и спешно извадих запасите от таблетките за устройството , което се включва към ел. инсталацията. за гризачи и хлабарки нямам опит.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=310141.0

# 4
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Peace аз миналата пролет си взех китайски УЗ уред за комари от метро и бях супер доволна.издаваше много лек звук.не ми е пречел.и тук го бяха похвалили. тази година стана така , че все забравях да взема пак и спешно извадих запасите от таблетките за устройството , което се включва към ел. инсталацията. за гризачи и хлабарки нямам опит.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=310141.0

И нашият е китайски,надявам се да е добър,че синът ми е алергичен към ухапвания от комари.Този уред колко годност има?Май не видях да пише в упътването.

# 5
  • MJF
  • Мнения: 8 558
мда и аз това се питах ,тъй като пролетта си намерих миналогодишния .е изтекла му е годността защото ме хапна комар Laughing така че щом има алергичен човек не експериментирай а ползвай новия.

Общи условия

Активация на акаунт