Big Brother епизод 4......вадете пуканките...шоуто започва

  • 10 923
  • 577
  •   1
Отговори
# 15
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
цоп
иска ми се да изненадат миленчо приятно,може пък жена му да влезне вътре Laughing
Че той няма жена, а бившата му съпруга е омъжена за друг. Има и дете... Thinking
точно за това де,знам,че вече не се долюбват и ,че одавна са разведени просто пропуснах бивша

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Цоп, за къде без мен?  Laughing

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug
Може би нещото ще е свързано с декорите или обзавеждането, знам ли, такъв акцент имаше в обедните новини по нова Peace
(Нещо невиждано и нечувано newsm78

СЪКВАРТИРАНТИТЕ:



 Mr. Green

# 18
  • Варна
  • Мнения: 909
 Popcorn Хоп троп и аз се присламчвам към феновете

# 19
  • Мнения: 1 168
Каквото и да е то, сигурна съм, че е раздухано десеторно, като сензация, да не би някой да се обърка и да гледа Денсинг старс. Лично аз ще заложа на ББ4, а на рекламите ще первключвам. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 435
От това което е показала ZLATNA  ,мисля че мацката от Бургас е на вторият ред в средата.
Гейчето-травестит,или какво беше вече забравих- Мартинчо- първият на вторият ред.
Втората на първият ред е мюсюлманката която е сложила знаме на прозореца на хотелската си стая.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 452
Човърка ме една гадна мисъл , щом ще е толкова страшно дали къщата не е направена като затвор? newsm78

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
пляс  Popcorn

# 23
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ей чак на втора страница успях да се пльосна в темата.

Ходих до office one е-card нямаше. Ама то и нашият тук е малък. Дали да не се разходя до този на Джеймс Баучер  newsm78.
Някой знае ли за колко време ти доставят такава карта, ако си я поръчаш он-лайн?

# 24
  • Мнения: 975
Ей нямам търпение и аз да започва Laughing

# 25
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
май и на мен ще ми е по-интересно да чета коментарите тук

# 26
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 796
И аз тука...
Само ви моля, не пускайте линкове, които вече са пускани. Първо четете, моля!

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
За нещастие на мъжо  и моя радост, нямам търпение  да почва утре  Party

# 28
  • Мнения: 225
Хайде и аз при любопитните Mr. Green
Четох коментари,че не им била готова къщата,че им били събрали паспортите,че последната пресконференция била от летището.....
,че щяло да се случи нещо което не било правено в друга държава.И започнах да се замислям дали няма да ги изпратят в чужбина и да излъчват от някоя чужда къща ThinkingМакар,че доста скъпичко ми се струва,че ще е.Но с това,че публиката ще гони отпадащите,може и да си избият такъв ход....
На никого ли не е хрумвало?

# 29
  • Мнения: 1 371
Малеее, ама вие сте го разнищили тоз Биг брадър. Не успях да прочета всичко, но и мен ме привлякоха за зрител и утре се опъвам на дивана в очакване на старта.

Човърка ме една гадна мисъл , щом ще е толкова страшно дали къщата не е направена като затвор? newsm78

И в затвора да е мюсюлманката.  hahaha Която всъщност е либийка и зрителите ще гласуваме колко време да я държат изолирана. (в кръга на майтапа)

Общи условия

Активация на акаунт