Чадър

  • 19 144
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Aз точно за Samsonite се интересувам. Огъва ли се на вятър? Иначе видях да ги продават в този сайт http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/index.php?cPath=25_165. Другият вариант за мен е съпругът ми да ми донесе от Щатите, но ще е след 2 месеца.
Не се огъва, т.е. огъва се, но не фатално  Laughing Вече втора зима ще го ползвам, миналата видя доста зор, не е мръднал

# 46
  • Мнения: 199
Момичета!
Благодаря на всички!!!!!!!!
Но още преди няколко дена си купих чадър/написах го по-нагоре/.
..................уж дават валежи, но от тогава не е валяло.../и по-добре Wink/, така че още не съм го изпробвала !!!!!!!!!!
Дано темата да е полезна и за другите, за мен беше определено  Hug  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 4 052
...
..................уж дават валежи, но от тогава не е валяло.../и по-добре Wink/, така че още не съм го изпробвала !!!!!!!!!!
...
Така поне ще си го имаш по-дълго време Joy Честито!

# 48
  • Мнения: 1 258
В тоя магазин на Орлов мост не успях да си харесам нищо! BlushТака че ще отскоча до Пиротска Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 504
Момичета,миналата седмица четох темата ви и си мислех какъв хубав чадър си имам-тъмночервен,на златисти и други цветове шарки,от големите,тип бастун дето са.И познайте-в петък бях с него,прибирам се от училище и гледам-скъсан,там където се пъха пластмасовото нещо в спицата,самия плат скъсан.А си го имам вече 7 години и си го обожавах Sad
И така,следобяда си купих нов-S.Oliver,пак тип бастун,отваря се с копче(стария не беше такъв),едноцветен-яркооранжев Heart EyesИма логото съвсем ситно на плата и релефно на дръжката.Много ми харесва,към 30лв. беше,дано да е здрав,още не съм го пробвала.

Искам обаче и такъв,шарен.Запалихте ме Mr. GreenЩе ходя да търся и като купя ще се похваля.

Между другото,притежателките на готини чадърчета може да покажат,да почерпим идейки Crazy

# 50
  • Мнения: 3 611
10 години с един Чадър си е направо сериозна цифра... след това се замислих майка ми от колко години си носи нейния и още не се е счупил или скъсал _ съвсем като нов новеничък си е, а е на 26 години.  Shocked
Съвсем сериозно.
Дядо ми го е донесъл от Америка 82_ра година.

П.С. Сега се замислих... може и да го е носила на ремонт, ако е бил счупен, ама поне аз не съм разбрала.
Ще взема да я питам  newsm78


Аз имам 2 Чадъра, сигурно мъжът ми ги е купувал, нямам идея от де са се взели. И двата са грозни и ги нося само при супер обилни валежи. Ама това е много рядко, Щото в такова кофти време обикновено гледам да седя някъде на топло и сухо Laughing

# 51
  • Мнения: 199
...............Моят издържа 10 години .......защото винаги съм го забравяла........ Joy
Като гледам и този новия ще издържи толкова ,защото купих го на  24 .09. а още не съм излизала с него!
Важно да имам....И по-добре да не вали ... Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 229
В тоя магазин на Орлов мост не успях да си харесам нищо! Blush... Peace

И аз ходих и нищо не си харесах! Crossing Arms Сигурно хубавите са свършили - имаше един добър модел, но с много гаден десен.
Е, харесах си едни модели по над 40-60 лева.. ooooh!

Ще си купя от Арт-а някой и това е. Grinning

И ще се надявам да ми издържи и на мен 10-20 години, че след години с чадъри за 2 лева, 30 ми се струват ужасно много за тази покупка! Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 258


Ще си купя от Арт-а някой и това е. Grinning

И ще се надявам да ми издържи и на мен 10-20 години, че след години с чадъри за 2 лева, 30 ми се струват ужасно много за тази покупка! Mr. Green


10-12 години? ShockedАз не съм срещала подобен!

# 54
  • Мнения: 653
Aз точно за Samsonite се интересувам. Огъва ли се на вятър? Иначе видях да ги продават в този сайт http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/index.php?cPath=25_165. Другият вариант за мен е съпругът ми да ми донесе от Щатите, но ще е след 2 месеца.
Не се огъва, т.е. огъва се, но не фатално  Laughing Вече втора зима ще го ползвам, миналата видя доста зор, не е мръднал

в момента съм на вълна "чадър", търся за подарък, хубав, лек, компактен
ходих вчера до Самсонайт, но чадърите бяха ужасни, и даже май не бяха Самсонайт
освен този на Графа къде да търся Самсонайт още?

направо не мога да повярвам, че няма избор на чадъри, качествени и красиви...

# 55
  • Мнения: 2 407
ВАксесориз май има също интерсни модели.

# 56
  • Мнения: 653
купих от подлеза на НДК S'Oliver, лек, здрав и красив, но не от най-компактните

наистина там има най-голямо разнообразие на чадъри

благодаря на споделилите   bouquet

# 57
  • Countryside
  • Мнения: 11 626

в момента съм на вълна "чадър", търся за подарък, хубав, лек, компактен
ходих вчера до Самсонайт, но чадърите бяха ужасни, и даже май не бяха Самсонайт
освен този на Графа къде да търся Самсонайт още?

направо не мога да повярвам, че няма избор на чадъри, качествени и красиви...
Тей, тей, Самсонайт и Титан продават във фирмения магазин на Титан в ЦУМ. Моя Самсонайт (чадъра) е купуван от фрии шоп  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт