Колко често си миете зъбите?

  • 7 530
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Задължително сутрин и вечер, всеки ден! Понякога и през деня, ако съм яла нещо, което после не ми осатя добър вкус в устата, или след като съм яла ядки...

# 16
  • Мнения: 6 713
И аз съм чувала за хора, които вечер не си мият зъбите, че да им остава вкусът от яденето, а не от пастата за зъби Sick Sick Sick

Аз лично абсолютно задължително сутрин, вечер и мнооого често след обяд! Peace  Peace

# 17
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Анкета, анкета... кой ще си признае иначе.  Laughing

Мия сутрин и вечер, понякога след обяд.

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Сутрин и вечер. Ако съм обядвала вкъщи нещо по-пикантно или особено ги мия и на обяд, но само понякога.

# 19
  • Мнения: 1 447
На времето баба ми казваше зъбите се мият сутрин и вечер.Вечер за здраве,а сутрин за свеж дъх.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Сутрин и вечер. В отделни случаи и през деня по някое време. Задължително имам в себе си дъвки.
Не мога да си обясня как е възможно сутрин да стане човек и да не си измие зъбите.
Това е първата ми грижа.
А както е подхваната тази тема, може да разсъждаваме и над това колко често се къпят хората и използват ли поне стик/рол-ом/дезодорант за подмишници?
През офиса ми минават доста хора и съм страшно възмутена от миризмите, които разнасят. Не ми го побира акъла - сякаш живеят два-три века назад...

# 21
  • Мнения: 2 035
Два пъти - сутрин и вечер, но понякога и три - зависи просто какво съм папкала през деня  tooth

# 22
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз лично си ги мия сутрин и вечер, а ако съм си вкъщи и ще излизам - и през деня. Но не мисля, че само българинът е мърльо (не че няма и такива). Познавам доста чужденци, които твърдят, че зъбите се мият само вечер, пастата била вредна по-често и в интерес на истината имат идеални зъби. Не мисля, че това е причината де, пък и не мога да си представя сутрин да не мина с четката и пастата през устата си Sick

# 23
  • Мнения: 173
Сутрин и вечер.Понякога и след обяд,ако имам възможност.

# 24
  • Мнения: 2 448
А както е подхваната тази тема, може да разсъждаваме и над това колко често се къпят хората ..

Това вече е разнищено до последната подробност. Кой , къде, как, с кого , тайни за къпането нямаме.   Whistling

# 25
  • Мнения: 2 590
Сутрин задължително. Даже не мода да си изпия кафето преди това, след кафето и цигарата отново. През деня след всяко хранене когато съм в къщи, даже някой път ако не съм яла пак ги мия. И вечер отново задължително. Абе общо взето ми се събират около 5, а понякога и 6 пъти на ден. Хванахте ме на една от маниите ми Embarassed Незнам защо, обаче все ме напира да си мия зъбите newsm78

# 26
  • Мнения: 4 433
Сутрин и вечер Peace

# 27
  • Мнения: 936
Сутрин и вечер задължително.
Сещам се за моя приятелка, с която се приготвяхме за излизане. Дойде да ме вземе от нас, облечена добре, фризирана. Пихме по нещо, гримирахме се и тя каза накрая: Ей, сега ако си бях измила и зъбите...
Аз се опулих, а тя преспокойно ми каза, че не ги мие всеки ден.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 052
Сутрин и вечер и понякога през деня. Peace

След всяко хранене. Peace Имам си четка в офиса.
Обаче доскоро при зъболекарката ми имаше надпис пациентите да идват само с измити зъби. hahaha И аз я питам: "ама идват ли с неизмити" и тя: "дааа, и то добре облечени хора" hahaha.
Мдаа, това е факт Sick

# 29
  • Мнения: 5 710
В общия случай сутрин и вечер. Използвам и конец.

Общи условия

Активация на акаунт