За колко време си изпива млякото бебе на 5 месеца?

  • 2 255
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте мами на 5-месечни бебчета! Предварително се извинявам ако въпроса ми ви се види тъп, но от скоро кърмата ми намаля и се налага да замествам 2 хранения с АМ.Бебчо пие Фризовом, защото от самото си раждане повръща и то по много. Млякото му харесва и винаги си го изпива - по 150 мл. на хранене, но ме притеснява, че го изпива за много бързо - за няма и 10 мин., а дупката на шишето е по-голяма, защото самото мляко е доста гъсто. Когато го кърмя храненето продължава 20-30 мин.Та въпроса ми е за колко време си изпиват млякото вашите бебоци?А между другото след храненето с Фризовом въобще не повръща.Много съм доволна от това мляко! Мерси предварително на всички, които решат да ми отговорят  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 029
10 мин. е нито много, нито малко време, тоест нормално. Спокойно.

# 2
  • Мнения: 781
Нормално е 10 минути Peace

# 3
  • Мнения: 13
Мерси, момичета!Значи да не се притеснявам, че се нагълтва набързо и му се разширява коремчето.А по колко мл.изпиват вашите бебоци?

# 4
  • Мнения: 1 669
И моята дъщеря изпиваше Фризовома за 10-на минути. Спокойно, всичко е наред.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми не съм засичала, но никога не се е "мотал" с яденето. Щом му дам шишето веднага почва и докато не цокне на празно, не го оставя.
Струва ми се нормално.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако не се лъжа по 160мл пиеше Thinking

# 7
  • Мнения: X
До сега пие млякото за точно 6 - 7 минути. Ако е повече се отказва, ако е по-малко и идва силно. От раждането, до сега съм слагала биберони, с които да се пие точно за толкова време. Между другото и голямата пиеше за същия интервал.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моята си го изпиваше за 20мин

# 9
  • Мнения: 2 334
Моята дъщеря винаги си е  изпивала млякото  за 8-10 мин. Wink

# 10
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Нормално е и ние сме така , много бързо яде Peace

# 11
  • Мнения: 493
Синът ми си изпиваше млякото за 10-15 мин. и на 5 месеца изпиваше по 150-160 мл.

# 12
  • Мнения: 4 335
И синьт ми си го изпива за 10-ина минути Peace

# 13
  • Русе
  • Мнения: 86
Дъщеря ми е на 5 месеца и пие Nan 160-170 ml. Докато лапне биберона започва така настървено да суче, че се налага аз да й правя почивки. Изпива си го за 5 минути. Мляко не оставя- колкото има в шишето се изпива до капка.

# 14
  • Мнения: 1 473
Синът ми изпива за 10 до 15  минути към 190 до 210 мил. АМ Хип, мисля че е нормално бързо. Биберонът му е с една дупка, защото с три му изтича мляко от устата и се дави.

Общи условия

Активация на акаунт