Big Brother 4 - Lost in the garden

  • 91 369
  • 4 812
  •   1
Отговори
# 4 800
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Вили и Емилия тринират с по 2 стекчета минерална вода, големи фитнес маниачки се извъдиха hahaha
Сега започнаха да правят коремни преси....Вили направи ЦЕЛИ 10 hahaha, под окуражителните викове на Емилия-Давай, можеш, можееееш Joy

Май са им пуснали топлата вода, Ирена си е измила косата.
Манол говори нещо и се смее, но не мога да чуя какво newsm78

# 4 801
  • Мнения: 328
Добро Утро,малко се оспах трябваше в 7 да стана,ама кой снощи да стой на компа до 1  Crazy Joy
Вили направо се измори,да вдига водата а Емилия на проблеми  Peace

# 4 802
  • Мнения: 1 312
Абе, и аз туй се питам от онзи ден - не им ли е студено. Мъжете ги дават все с якета облечени, а жените разголени.

МИ то май хормона ги гони .ВРЕМЕ  ИМ Е ЗА СЕКС

 rotfImbo
Направи ми впечатление,че Ирена много обича да се размотава полу-гола в къщата без да се крие.

# 4 803
  • Мнения: 1 289
Направи ми впечатление,че Ирена много обича да се размотава полу-гола в къщата без да се крие.

Ами като гледам страдалческия й живот, явно изявите й тука ще й дадат нов шанс и тя на това разчита.

# 4 804
  • Мнения: 328
Изкъпа ли са се ,и се оправят
Да ли тази вечер ще е интересно
Аз ви оставям че имам раб.,да не изпишете много ще гледам към на обед пак да ви прегледам  Wink

# 4 805
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Смеят се на двечките, който тринират вън.

# 4 806
  • Мнения: 1 701
Момичета, май е време за нова тема ...
Позволих си да я пусна ....

НОВАТА ТЕМА

# 4 807
  • Мнения: 308
[quote author=bagira_bambinas link=topic=332603.msg8745410#msg8745410 date=1222666858
Нормално е Мила да е изнервена, незряща в една непозната обстановка и с непознати хора, а цигането много си позволява. Другите трябваше да защитят Мила.
[/quote]

   Това не го разбрах. Цигането, щото е цигане трябва да мълчи и да не си позволява, а сляпата, щото е сляпа, може да си позволява да крещи и обижда хората. Таня трябваше да я защитят от истерията на Мила. Вече се коментира това. Мила не са я наблъскали на сила в Биг Брадър. Сама е изявила желание.

# 4 808
  • София
  • Мнения: 62 595
Младото момиче, колкото и да е вярващо няма право да натрапва своето влечение към определена религия и да проповядва. Точно като някой религиозен фанатик започна да използва и заплахата, която е любима и като че ли нарочно ги учат на нея. Това е чисто изнудване и опит за всяване на страх у друг човек само на база принадлежност или не към някаква вяра. Мила или който и да е може и в извънземни да вярва, а може и в нищо да не вярва - нейна си работа. Поне аз това видях и чух от откъса в предаването. Етническият произход и физическото състояние нямат нищо общо.

# 4 809
  • Мнения: 2 018
Момичета, май е време за нова тема ...
Позволих си да я пусна ....

НОВАТА ТЕМА

# 4 810
  • Мнения: 2 132
Славче, ще се смилиш ли над мен да ми го разкажеш в резюме? Praynig
Не вдЕвам италиански, а това е цели 6 мин. и не ми се гледа...
...за кво става въпрос? Thinking
Аз италиански вдявам, но това не е италиански Simple Smile На португалски ми прилича (много ш-та има) Simple Smile

Айде и аз в новата тема..

# 4 811
  • Мнения: 2 759
Ама и цигането беше доста грубо с нея! Rolling Eyes
                     Груб и беше тонът, но иначе си каза всичко както си е... Да, Мила има проблем, но той не е основание да им се качва на главите или да ги върти на малкия си пръст... Ако иска друго отношение, да спре да се държи като малко дете - искам, не искам, ти си лоша...

# 4 812
  • Мнения: 7 474
Момичета, май е време за нова тема ...
Позволих си да я пусна ....

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт