първи рожден ден

  • 1 829
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 758
Кума на Дияна е роден на 6ти, тя на 8ми февруари. Празнуваха заедно Simple Smile Тортата имаше 30+ свещички. бяхме голяма компания (приятели).

# 16
  • Мнения: 1 447
Първия рожден ден го празнуваме с баби и дядовци защото малките все още не разбират много.
Следващите с деца на възрастта на дъщеря ми в заведение,а бабите и дядовците само си подаряват подаръците
от предния ден.До сега го празнувахме с деца с които сме от бебета,но тази година има нови приятели и иска тях да кани.

# 17
  • Мнения: 2 090
Този важен ден празнувахме 3 дни Crazy.Единия ден с фамилията(баби,дядовци,братя),на следващия с наши приятели(без деца) и третия ден с приятели с бебета Grinning.
Следващия рожден ден вече беше само детски(7-8 дечица с мама-придружител) Peace

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Бяхме поканили роднините, приятели и някои близки хора. Около 50 човека се събрахме. Имаше и 7-8 деца ,но малко по-големи. Наехме и двама клоуни, ресторанта беше украсен добре и се получи много хубаво празненство и за нас, и за децата.

# 19
  • Мнения: 6 604
Я да ви питам и още нещо-тъкмо се сетих Embarassed. Чували ли сте за поверието,че на първия рожден ден не се пали свещичка,или не трябва да е една или... newsm78 ? Е как беше точно  Blush?

# 20
  • Мнения: 22 427
Направихме го в детски клуб с още 8-9деца и майките. Беше много хубаво и забавно. И детето напълно си разбира и се радва. Това са глупости, че като е на 1г и нищо не разбира.
Вечерта се събрахме само най-близките, бабите и дядовците и 2те лели.

# 21
  • Мнения: 226
И аз съм го чувала - една свещичка не се пали, но вече има свещички във формата на цифра - даже повечето са такива. На всеки рожден ден - вече 9 години палим една свещичка - във формата на нужната цифра, има музикални с анимационни герои и т.н. Въобще избора е голям, така че не се притеснявай толкова за поверията.

Общи условия

Активация на акаунт