От кога крем против бръчки?

  • 8 476
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 926
Сега ако кажете и кои кремове са подходящи за 25-годишна кожа за предпазване от бръчки, цена няма да имате.
 Mr. Green

# 16
  • Мнения: 40
Сега ако кажете и кои кремове са подходящи за 25-годишна кожа за предпазване от бръчки, цена няма да имате.
 Mr. Green
За начало преди да си купиш крем, погледни активните съставки на опаковката. Ако няма ПРОЦЕНТИ на активните съставки по-добре го пропусни, защото всъщност активните съставки действат. А не са ги написали познай защо Laughing
От известно време ползвам професионална козметика с голям % активни съставки и да ти кажа съм много доволна... Та общо взето преди да купуваш трябва да четеш Wink

# 17
  • Мнения: 1 258
mama_zlati ,само за процентите ли трява да се гледа!Питам защото ни затрупват с реклами на какви ли не кремове. ooooh!То човек да се чуди какъв да си закупи Thinking

# 18
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И сега ако кажеш каква марка е тази казметика,цена няма да имаш Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 388
Знам, че всеки човек над 25 години има нужда от правилно хранене, спорт и подходяща козметика ( в това число и крем против бръчки ).
Аз лично не ползвам още.

# 20
  • Мнения: 5 577
 Embarassed аз ползвам откак навърших 20. моя близка и много красива приятелка и връстничка имаше бръчки като се усмихне  Shocked, и затова започнах.

ползвам за сега по-евтини кремчета. като 'застарея' мисля да мина вече на специализирана козметика, консултирано със специалист

# 21
  • Мнения: 1 258
И аз мисля че с дерматолог трябва да се консултираш относно кремовете против бръчки.Но на 20 не съм използвала крем против бръчки.

# 22
  • Мнения: 40
mama_zlati ,само за процентите ли трява да се гледа!Питам защото ни затрупват с реклами на какви ли не кремове. ooooh!То човек да се чуди какъв да си закупи Thinking
Обикновено има доста повече от една активна съставка в добрите кремове, но за реклама се използва тази която е модерна в момента Simple Smile иначе може да си я е имало в крема от години Simple Smile Най-добрия вариант според мен е да се интересува човек от действието на активните съставки и да си ги провери в нета. Е тук има събрани ценни нещица:
http://www.wishbeauty.bg/advices/

# 23
  • Мнения: 1 258
Мамо Злати Благодаря за сайта!Доста е полезен Peace

# 24
  • Мнения: 4 447
25 е добра възраст за започване с по-интензивна
грижа за лицето, околоочният контур.  Peace

# 25
  • Мнения: 339
Е кажете какви кремове ползвате и какви цени са професионалните козметики?

# 26
  • Мнения: 4 447
Е кажете какви кремове ползвате и какви цени са професионалните козметики?

В момента ползвам Гарние. Ако под "професиоанлни" имаш предвид медицинска
козметика, то цените са от 40 до 240.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
Мился, че ми е рано и все още не ползвам. Blush
Мажа се само с хидратиращи кремове.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 40
Е кажете какви кремове ползвате и какви цени са професионалните козметики?

В момента ползвам Гарние. Ако под "професиоанлни" имаш предвид медицинска
козметика, то цените са от 40 до 240.
Има много добри кремове против бръчки за около 40-50лв.

# 29
  • Мнения: 1 258
А какво мислите за декоративната козметика(AVON,Oriflame)?техните кремове,серуми подобни глупости дали си заслужават?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт