Пропускане на сутришното хранене

  • 2 303
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
И аз се присъединявам към съвета на другите мами да не я будиш. И синът ми пропускаше едно от храненията, само че това, което беше към 6 следобед. Просто спеше и през ум не му минаваше да се събуди. 

# 16
  • Мнения: 1 168
Не я буди, тя сама ще си създава и променя режима - ние от 4 месечна възраст ядем 4 пъти на ден, така че няма страшно!

# 17
  • Мнения: 308
   Никога не съм будила дъщеря си, за да яде. Дори не съм броила по-колко пъти на ден яде.

# 18
  • Мнения: 1 305
Не я буди, тя сама ще си регулира режима.
Дъщеря ми до преди месец ядеше по 4 пъти на ден, а сега яде по 5 пъти. Ако детето е гладно само ще си покаже и ще се буди.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 587
Аз не бих я будила. Щом спи, значи не е гладна.Peace

# 20
моето беб4е е на 3м и също се храни по 5 пъти от самото раждане,много рядко по 6,но не я будя.

# 21
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Аз не бих я будила  - след като  спи, значи не е гладна.
Тя сама ще си регулира режима и броя на храненията.

# 22
  • Мнения: 2 960
Аз не бих я будила. Щом спи, значи не е гладна.Peace

точно  Peace

# 23
  • Мнения: 439
Никога не съм будила да яде,ако е гладно няма да спи.Все едно мен някой да събуди и да ми тикне една пържола,еми няма да ям-горко му на този #2gunfire

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 094
И моето дете взе да пропуска едно хранене, само че това в 24:00 часа. Сега последно яде в 21:30,след това в 8:00. От 6 хранения премина на 5. Странното е, че другите 5 хранения яде същото количество като преди, не иска да яде повече, блъска бутилката. И тя е на 2 месеца и12 дни. Само да не отслабне, защото реално сега яде по-малко от преди.

# 25
  • София
  • Мнения: 124
Охх, успокоих се, тъкмо щях да пускам тема с питане - и ние сме на два месеца и десетина дни, от два дни започна да се буди сутрин в 6 часа, след като е ял вечерта в 21.30. След сутрешното хранене спи и яде горе-долу на 4 часа - в 10.00, после в 14.00, 18.00. Притеснявам се за коремчето - да не работи напразно с тези 4 часови паузи и да създадем предпоставка за гастрити и разни други коремни заболявания още отсега.  Thinking

# 26
  • Мнения: 4 784
Води се по детето. Щом спинка, а през другото време се храни нормално, значи не е гладно. Синът ми съм го будила два - три пъти в самото начало, за което съжалих и никога повече за ядене не съм го будила, за сметка на това обаче, събуди ли се от глад, целия блок разбираше и се тресеше от неговия рев, докато не усети вкуса на млякото.

# 27
  • Мнения: 770
Здравейте!Моето Криси е на 1 месец!Искам да ви питам по колко мляко са изпивали вашите бебчета на тази възраст на денонощие?Моята изпива около 600мл.Незнам дали това е достатъчно?Днес бяхме на консултация и не бяхме наддали особено много!Та се чудя да не би да и идва малко!?

Общи условия

Активация на акаунт