Отговори
  • Мнения: 5 370
Да изразим първо благодарност на мама АЛЕГРА,която беше главният фотоснимач-изкуствовед  bouquet. това са снимчици от нашите срещи в Южен парк-първата-на 9 мами и бебета,втората-по малка.Сега вече се търсим и събираме и си ходим на групички,на групички,щото е ясно,че заедно е по-сладко Heart Eyes Heart Eyes.
Към мамите,които са били-писала съм общи имена,само на някои снимки има такива,за да не се изложа и да ги оплескам. Embarassed
групичката на Шаро

# 1
  • Мнения: 5 370
Хм..май нашите мами не са си видяли темичката? Rolling Eyes Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 541
Еййй, ама сме хубави..... Мерси сърде4ко.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 106
Страхотни снимки !
Много сте сладки момичета и мами и бебешоци Heart Eyes!
Весели срещи и занапред .

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ама,искам и аааз!

# 5
  • Мнения: 5 140
Ама страшни сте всички,без изключение!
А как ви завиждам за разходките в парка,е благородно разбира се!
И ние с Нийката си изкарахме 2 години из обятния Южен парк.
Желая ви весели и прохладни разходки в жегите!  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Снимките са страхотни!
Благодаря на мама Милена и на Борянка за това че можем да ги разгледаме:)
Хайде към паркаааа!

# 7
  • Мнения: 5 370
Хм......тъй като гледам,днес ще да пропуснем парка-май пак се кани да вали и е влажно,ама какво ще кажете за утре,примерно,при добро време сутринта? Thinking

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Много сте следки всички, чак започна да ми домъчнява за старото време с разходките и бебо! 

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
ГОЛЯМО БРАВО НА СЪРДЕЧКО!!!!!!!! Аз толкова късно - едва днес изпратих снимките и ето ги вече подредени и качени!!!!!!!! Хайде да си пожелаем хубаво време и да увеличим групата на Шаро:-)

# 10
  • Мнения: 5 370
Мами,прибавих още нови снимки към линкчето-те са на 2 страница Heart Eyes

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 239
Мами, аз миналият път малко се изложих, защото не успях да дойда, но наистина ми се налагаше TiredИзвинете,извинете!!!!Ако все още приемате нови членове в групата на Шаро, бих се присъединила с удоволствие!Този път ще съм по-сериозна!Дано само някой влезе тази вечер във форума и напиле КЪДЕ И КОГА Е СРЕЩАТА утре Praynig

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравей,
за съжаление прогнозите за времето не са много добри,обаче ако грейне слънце, може набързо да се сформира среща Sunglasses

а относно групата на Шаро желателно е да има колкото се може повече членове Flutter

Последна редакция: чт, 07 юли 2005, 10:12 от alegra

# 13
  • Мнения: 5 370
Уфффф..само с времето е проблемацията-кофти е и днес,за жалост.Иначе АЛЕГРА както е казала,се свири сбор ииииии...айдеееее Hug Flutter Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
дават го май до неделя гадно:(
амаче лято!

Общи условия

Активация на акаунт