Акушер-гинеколози- Варна 2

  • 254 549
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Поздравления за новата тема. Така ще бъде доста по-лесно да се ориентираме.

Гери,   bouquet

# 31
  • Мнения: 265
Гери,поздравления   bouquet

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 023
gerry, браво за темата. Hug

# 33
  • Мнения: 298
Браво Гери,справила си се чудесно.
Темичката става по прегледна така.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 337
Браво за Темата smile3501 smile3525

# 35
  • Варна
  • Мнения: 261
Благодаря Ви момичета!  bouquet Не стана много пълна тема,но за съжаление нямам координати на повече лекари.Като за първи стана горе-долу добре.Следващият път - по-добре. Grinning

# 36
  • Мнения: 603
Гласувах за д-р Скочев и д-р Кателия Александров. Peace
 PeaceПри първия родих секцио, а втория ми е личен гинеколог. Обаждам му се при всякакви проблеми. Ходя само при него на прегледи. Жалко, че не работи по ЗК за прегледи и водене на женска консултация.

Че д-р Александров има ли време да бъде личен гинеколог на някой, тоест за профилактични прегледи.
Бях останала с впечатлението че се занимава само с АРТ технологии и операции-всякакви.
Явно греша, така ли е?


Ходех при него в център Кисьови. Никога не ми отказвал преглед. Понякога (в редки случаи) когато е нещо належащо ме преглежа и в АГ. Сега няма да преглежда повече в Кисьови и може би ще се занимава само с АРТ. newsm78

# 37
  • Мнения: 134
gerry, поздравления за темата!  bouquet

Личната ми лекарка днес ми препоръча или д-р Евгения Георгиева (тази от Илинден), или д-р Петинка Цветкова. И за двете виждам много противоречиви мнения.
Тъй като се интересувам само за ЖК по ЗК, т. е да получавам редовно направления и талони за всички необходими и поемани от ЗК изследвания, можете ли да ми дадете мнението си за тези трите:
- Надя Тодорова (Окръжна болница);
- Даниела Станева (също там);
- Евгения Георгиева (Илинден).

Иска ми се да не чакам много и по възможност при записване на часове, да се спазват. Освен това не обичам да ми се сопкат и да ми твърдят, че "с Интернет доктор не се става". Mr. Green
Бях на ЖК и родих при Георгиева. Много съм й благодарна. И всичките си приятелки насочих при нея. Също са доволни.

# 38
  • Мнения: 278
Може ли някой да каже колко струва преглед при д-р Кателия Александров в АГ?
Благодаря предварително

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 576
gerry, поздравления за темата!  bouquet

Личната ми лекарка днес ми препоръча или д-р Евгения Георгиева (тази от Илинден), или д-р Петинка Цветкова. И за двете виждам много противоречиви мнения.
Тъй като се интересувам само за ЖК по ЗК, т. е да получавам редовно направления и талони за всички необходими и поемани от ЗК изследвания, можете ли да ми дадете мнението си за тези трите:
- Надя Тодорова (Окръжна болница);
- Даниела Станева (също там);
- Евгения Георгиева (Илинден).

Иска ми се да не чакам много и по възможност при записване на часове, да се спазват. Освен това не обичам да ми се сопкат и да ми твърдят, че "с Интернет доктор не се става". Mr. Green
Имам впечатления  от Георгиева - негативни, а за Д-р Станева мога да кажа само добро  Peace.
Първата ме остави да си троша главата без да ми обясни нищо(излязох от кабинета и като смазана), а втората ми обяснява и упорито се справи с проблема, който имах, за което съм и много благодарна   bouquet .

# 40
  • Мнения: 115
gerry благодаря ти,анкетата спестява много време и мисля че ще е много полезна! Само искам да попитам за Д-р Герджиков? Няма го в анкетата,работи в АГ-то на 6 етаж (патологията май беше).Ако някой е бил при него нека сподели опита си!
Аз мога да кажа за себе си, че съм доволна от отношението на др. Герджиков към мен. Преди близо 2 месеца ме оперира от извънматочна и беше много внимателен. Като лежах в болницата ми казаха, че е много добър специалист и дори ми го препоръчаха живот и здраве за цезерово(така ще раждам ако забременея).

# 41
  • Варна
  • Мнения: 777
Гери, smile3501!

# 42
  • Мнения: 1 131
Ще следя темата

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Някой знае ли кога ще се връща д-р Евгения Георгиева от МД?

# 44
  • Мнения: 3 595
Личната ми лекарка днес ми препоръча или д-р Евгения Георгиева (тази от Илинден), или д-р Петинка Цветкова. И за двете виждам много противоречиви мнения.
Тъй като се интересувам само за ЖК по ЗК, т. е да получавам редовно направления и талони за всички необходими и поемани от ЗК изследвания, можете ли да ми дадете мнението си за тези трите:
- Надя Тодорова (Окръжна болница);
- Даниела Станева (също там);
- Евгения Георгиева (Илинден).

Иска ми се да не чакам много и по възможност при записване на часове, да се спазват. Освен това не обичам да ми се сопкат и да ми твърдят, че "с Интернет доктор не се става". Mr. Green
Д-р Станева ми следеше бременностите и при нея раждах (секцио), преди бременностите ми беше гинеколог и сега пак. За нея само хубави неща мога да кажа. При нея раждаха и доста познати, всичките бяха доволни. В МД се чакаше определено, за Окръжна незнам. Като отношение също е внимателна.

Общи условия

Активация на акаунт