Препоръчайте ми клуб по спортни танци

  • 1 676
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Здравейте, разгледах темата "Къде спортуват нашите деца", синът ми има голямо желание да танцува, ще ми се да го запиша на спортни танци, но не съм наясно от каква възраст приемат и ми се иска клубът да е някъде в център, колкото и да е условно това, за да ми е удобно да го водя. За София става въпрос.
Той е на 4 години, не знам дали не е малък.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 819
Записвам се и аз да следя, че и дъщеря ми ще ходи. Двореца на децата устройва ли те?
Иначе за възрастта - някъде може и да ти кажат, че е малък, другаде пък може да го вземат, общо взето зависи и от детето. Ако има желание и усет - не е малък, даже колкото по-рано, толкова по-добре. Иначе има танци и в 30-то у-ще /до МОЛ-а на Стамболийски/, клубът е много добър, Красимир Евтимов е треньорът, но начинаещите надали ги води той, напредналите двойки се занимават с тях. Аз,ако не намеря др. вариант, бих я записала там, поне знам, че клубът е един от най-добрите.

# 2
  • Мнения: 125
Записвам се и аз да следя, че и дъщеря ми ще ходи. Двореца на децата устройва ли те?
Иначе за възрастта - някъде може и да ти кажат, че е малък, другаде пък може да го вземат, общо взето зависи и от детето.
Звъннах на клуб Средец, казаха, че на 4 бил малък, трудно се организирали хлапетата.
Аз някога съм се занимавала с класически балет, помня, че тръгнах на 4 години с голямо желание.
Разбрахме се да го заведа началото на октомври да погледа, ако му е интересно и се справя, може да се съгласят да го вземат.

# 3
  • Мнения: 819
Те на Сточна гара ли са още? Май Симо се казваше треньорът, също е добър клуб  Peace

# 4
  • Мнения: 125
Те на Сточна гара ли са още? Май Симо се казваше треньорът, също е добър клуб  Peace
До парка Заимов.
Оказва се, че на 4 години е едва ли не малък за всички, а ми се искаше някъде тази енергия неговата да отива.
Според мен е достатъчно голям за някакви организирани занимания, но днес ме отрязоха и от плуването.

# 5
  • Мнения: 819
Те на Сточна гара ли са още? Май Симо се казваше треньорът, също е добър клуб  Peace
До парка Заимов.
Оказва се, че на 4 години е едва ли не малък за всички, а ми се искаше някъде тази енергия неговата да отива.
Според мен е достатъчно голям за някакви организирани занимания, но днес ме отрязоха и от плуването.

Еее, не мисля, че е редно от тяхна страна.То, ако наистина е малък, той сам ще се откаже и ще си проличи. Ти пък вземи им кажи, че е на 5г.  Grinning в краен случай. /или почти на 5 /. А той какво казва - има ли желание за танци?

# 6
  • Мнения: 2 641
много е малък за спортни танци. 6 години е добре ако има голямо желание.

Общи условия

Активация на акаунт