Чудя се какво да правя

  • 5 089
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 647
И не говоря защото и завиждам просто вярвайтеми неможе и на малкия ми пръст да стъпи - например като образование...
Извини ме за забележката, не зная с какво образование си, но обърни внимание на препинателните знаци и правописът си.

Нямам претенции за идеален правопис, но все си мисля, че имаш грешка  Flutter "Но обърни внимание на препинателните знаци и правописа си" (демек с кратък член)

Не си позволявам да поправям постове, понеже и аз не се старая особено, но пък когато някой поправя друг, би трябвало да си прегледа собствения пост  Wink Хайде да играем на "открий грешките в предния пост"  Laughing Някой да ме поправи, моля  Rolling Eyes

# 31
  • на майната си
  • Мнения: 425
... По принцип за да говоря така за някой т.е. за бившата му жена аз лично съм имала контакти с нея и затова я определям като "проста"...

Добре започна, но се поувлече.
Не ти знам образованието, но съм чувала че умните хора не категоризират останалите - еле пък бивши съпруги, майки не децата на любимия ... - мнооого лош вкус.

# 32
  • Мнения: 6 604
И пак забрави да споменеш дали бившата знае ,че и ти ще отидеш на рождения ден на хлапето.
Хлапето го познавам също и е голям сладур и нямам нищо против него. Дори му казах че като сключи ме брак по-добре е да го вземеме при нас защото това дете с такава майка просто няма бъдеще.
Подобни реплики не те правят по-добра майка. Naughty
А това ,че не може да стъпи на малкия ти пръст кой ти го каза? Защото с подобни изказвания май не й трябва да се старае много. Wink

# 33
  • Мнения: 104
Аз не съм била от нито една страна, но според мен не трябва да ходиш. Бивши и настоящи няма нужда да се омесват много-много, едни възпитани отношения са достатъчни и няма нужда чак от фамилиарничене... Ако държиш на детето и искаш да го поздравиш и уважиш по някакъв начин, може на следващия ден примерно да го изведете с мъжа ти на сладкарница и да му дадеш подаръка си там. Ако отидеш само ще си скъсаш нервите, а и нервите на бившата съпруга и роднините й...

Дано не обиждам някого с поста си, от страни така ми изглеждат нещата, но никого не задължавам да се съгласява с мнението ми...

# 34
  • Мнения: 12 662
Нещата са различни. Познавам семейства - типа италианско, където мирно съжителстват бивши, настоящи, моето, твоето и нашто. Ама случаят май не е такъв. По-скоро ми изглежда, че мъжът иска да се изфука с новата си "образована и на по-високо ниво " жена.

# 35
  • БГ
  • Мнения: 735
дори да е друга тема, може би тази би помогнала на някой друг със съвет.
моето мнение е, че трябва да отидеш,ако си поканена и ти и ако другата жена знае че ще отидеш. аз поне без покана никъде не ходя, отделно дали е "проста" бившата жена или сложна, това е само твое мнение , и аз може скоро да съм бивша и няма да ми е приятно някой да ме квалифицира така, особено ако това чуе детенцето,ни би било уместно според мен .

# 36
  • Мнения: 9 052
Мисля , Еч трябва да идеш. Важно е да можеш да zастанеш до него във всяка ситуация  Wink

# 37
  • Мнения: 2 556
Аз не бих стъпила за нищо на света.

# 38
  • Мнения: 817
Нямаш работа там!

# 39
  • Мнения: 2 556
Ако някога евентуално нова жена на мъжа ми цъфне у нас и се заиграе с децата или нещо подобно, не гарантирам дали няма да ме пишат в крими хрониките. Пък ако е по-умна и по-хубава от мен, съвсем  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 6 604
Ако някога евентуално нова жена на мъжа ми цъфне у нас и се заиграе с децата или нещо подобно, не гарантирам дали няма да ме пишат в крими хрониките. Пък ако е по-умна и по-хубава от мен, съвсем  Mr. Green
Да бе да.То няма по-хубави и по-умни от нас Mr. Green Laughing Joy

# 41
  • Мнения: 194
Не бива да ходиш.
Още повече не бива да правиш тъпи изречения на мъжът си, при кого трябва да остане детето Sick Sick Sick

Не искам да те обиждам, но мисля, че прекаляваш с обидите към бившата и родата #Crazy

Тя му е майка, ивини ме, но ти си му никоя!

# 42
  • софия
  • Мнения: 636
Аз пък мисля, че не трябва да ходиш, щом не се чувстваш комфортно. Аз също не бих. Наистина мястото ти не е там. Бех ти дала идея-покани детенцето на гости, по възможност в дните когато баща му го взима/предполагам, че има такива като всеки разведен родител/. Тогава спокойно се запознай с него, подари му подарък, заведи го на някакво интересно място, забавлявай се с него.....Така и детенцето ще се отпусне, а и на теб ще ти е по-леко на душата.

# 43
  • Мнения: 571
аз лично съм имала контакти с нея и затова я определям като "проста". Имайте предвид че самото дете не казва на майкаси мамо а и казва само по име. Детето е на 8г. То признава само баща си и никой друг.
Моите уважения , но опитай се да кажеш на това дете, което признава самоп баща си и не казва "мамо" на майка си , че тя е проста пък да видим как ще реагира. Каквато и ще да е, но тя му е МАЙКА, а ти си му никоя. Ако искаш то да има добро отношение към теб, не квалифицирай майка му като лоша. За нея ( като за умрелите) или добро, или нищо.
Това, че имаш по-висок образователен ценз от нея, не те прави по-добра.
И все пак не разбрахме: майката на детето поканила ли те е, защото ако не е, значи не те иска в дома си.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 647
кога ли ще да я е поканила... не ми се вярва да си пият кафето заедно

Общи условия

Активация на акаунт