Къде борса за учебници в Надежда?

  • 2 919
  • 3
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 358
Моля ,някой ако знае някъде в района борса за замяна на стари учебници- да каже. Синът ми ходеше преди на Ломско шосе, в една каравана срещу 345 магазина, но вчера е ходил и каза,че я е нямало. А, не ми се ще да го пращам чак до НДК newsm78. Може и в близките квартали, а аз не се сещам за никъде другаде Embarassed

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 358
Никой ли не знае, само на НДК ли е останала? Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 39 758
За борса не съм чувала. В книжарницата в бл. 272 има стари и нови учебници. Книжарката взима учебници на консигнация. Не съм запозната точно как процедира, защото до сега не ми се е налагало да купувам. Нека синът ти мине и провери.
Книжарницата се намира в бл. 272, до вход З (З като заек Simple Smile ) Блока се намира във 2ра част, зад пощата.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 358
За борса не съм чувала. В книжарницата в бл. 272 има стари и нови учебници. Книжарката взима учебници на консигнация. Не съм запозната точно как процедира, защото до сега не ми се е налагало да купувам. Нека синът ти мине и провери.
Книжарницата се намира в бл. 272, до вход З (З като заек Simple Smile ) Блока се намира във 2ра част, зад пощата.

Благодаря, ще го пратя още утре  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт