Бу на черешата! Помогнете ми да я повдигна!

  • 8 135
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 401
Гледайте сега какво я правя Бу:

По време на ССК`08 на скайп се кудошихме с нея, че като отмине данданията ще напиша едно уличаващо писмо до LLL International за ЛЛ лидера им в България! Да видят хората с какъв човек си имат работа, да си помислят добре за бъдещото му място в организацията... с две думи да получи каквото заслужава!  Mr. Green

И понеже съм гадна и имам талант да помня като слон когато най-малко се очаква от мен, тия дни около Нова година ще напиша въпросното любовно писъмце. На 2 езика.  Laughing Но си мисля, че няма да е много удачно само аз да го разпиша. Кой би се вързал на някаква луда кърмачка от немного популярни ширини?!  Thinking Ноооо, ако направим една подписка с цял куп заклети кърмачки, писмото ще бъде далеч по-сериозно, може би ще звучи по-заплашително и може би накрая Бу ще постигне известния извод от стара арменска поговорка "направи добро и го хвърли в морето"... Twisted Evil Последното може би вече й се случвало...

Идеята ми всъщност не е какво ще произведе това писмо спрямо Бу! А просто да напиша няколко думи за един човек от Пловдив, който полага ежедневен доброволен труд за съвършено непознати хора из цяла България и отвъд нея. Дори писмото ми да предизвика само усмивка, искам да се знае, че ЛЛ лидера в България, е необикновен човек. В блога й писах, че тя е човек, изпратен с мисия на Земята. А ако все пак се случи нещо хубаво на Бу, ще се радвам и то много.  Simple Smile

Бихте ли подписали такова писмо с двете си имена, ник във форума и възрастта на децата ви? Текстът, естествено, ще бъде постван в темата, ако дотук съм ви заинтригувала!  Wink Съдържанието все още и за мен е неизвестно!  Mr. Green

Бу, с обич!   bouquet

# 1
  • Мнения: 8 242
Подписвам с 6 ръце  Hug
Толкова имаме вкъщи  Mr. Green
Ако не беше тя нямаше да съм толкова цапната на тема кърмене  newsm08
Бу  newsm76

# 2
  • Мнения: 247
Браво и на теб, че си се сетила! Със сигурност е по -добре всички в едно писмо да се включат, според мен  Simple Smile Simple Smile

# 3
  • Мнения: 502
   Като си решила да я клеветиш пред хората,кажи и за това,че прави бойкот на "Нестле". Иска всички да пият само кърма,както каза един наш съфорумец. Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 277
къде без мен... и аз съм от тези, дето има за какво да благодарят!

# 5
# 6
  • Мнения: 2 614
ами как няма да се включа, щом ще "натопим" Шефчето пред Големите шефове!!!
За съжаление 3-ия комплект ръце - на кърмачето, е - няма да може да се разпише, въпреки, че желание няма да м липсва! Hug
Благодаря Бу, благодаря Хедра .....за всичко!  Hug

# 7
  • Мнения: 2 885
Ама що питаш таквиз работи....
С две ръце се подписвам, само кажи тук или на лични да се изтипосам.
  bouquet

# 8
  • Мнения: 276
А може ли и едно  рамо от вече за съжаление бивша кърмачка?  Sad  newsm78

# 9
  • Мнения: 5 401
А може ли и едно  рамо от вече за съжаление бивша кърмачка?  Sad  newsm78

Целекупното кърмаческеско съсловие в моите представи включва екскърмачките изцяло! Не си представям като спра да кърмя, ако някой ден въобще ми се случи, да се отделя от сектата.  Mr. Green

...
Благодаря Бу, благодаря Хедра .....за всичко!  Hug

Хедра също ще си го получи, хич да не си мисли, че не заслужава!   bouquet

...
С две ръце се подписвам, само кажи тук или на лични да се изтипосам.

Който се притеснява да си поства личното инфо в темата, може да го направи на ЛС. Но още е рано. Това е предварително опипване на почвата.  Peace

# 10
  • Мнения: 8 242
А може ли и едно  рамо от вече за съжаление бивша кърмачка?  Sad  newsm78
Няма бивши кърмачки  Naughty Има само непрактикуващи  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 276
Супер - това ме радва много!

 newsm10 само чакам да разбера къде да се разписваме  Wink

# 12
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 Hug
Тъкмо и аз да питам къде трябва да се подпиша.

# 13
  • Мнения: 2 614
Съдържанието все още и за мен е неизвестно!  Mr. Green

Хех, ми тя авторката още няма идея, но има шанс с достигането на темата до 30 страници, да се засрами и бързичко да го сътвори това писмо на 2 езика  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 081
Хайде още 2 гласа от една непрактикуваща сектантка и от един незабравил още цоцльо:)

Бу, Хедра, наистина заслужавате да ви "порицаят" публично  Hug 

А всъщност не са само те де, още "провинили" се има, бая даже:)

# 15
  • София
  • Мнения: 1 391
Ако ми позволите и аз да дам своя глас на кърмачка, макар че не пиша често тук и не съм присъствала на срещите на ЛЛ Wink

# 16
  • Мнения: 90
Казвала съм го, ще го кажа пак: Бу, Хедра - благодаря ви!     bouquet
Вие и една моя приятелка бяхте единствените, които ме подкрепиха, когато имах проблем! Благодарение на вас вече 6 месеца и 2 дни имам щастието и удоволствието да кърмя!
Казвайте къде да се разписвам!  smile3521

# 17
  • Мнения: 552
Имате и моята подкрепа Hug
Поздравления за идеята  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 718
Подписвам, разписвам и за Шефката и за Хедра. Благодарение на вашите постове и страхотната библиотека аз нямах проблеми с кърменето  Hug
Бръмбазелка, пожелавам ти вдъхновение.

# 19
  • Мнения: 11 003
Имате и моя подпис, само кажете къде Peace

# 20
  • Мнения: 15
Ама искам и аз да се разпиша де...къде?

# 21
# 22
  • Мнения: 1 547
Ако ще и стане нещо от цялата работа, се подписвам с крак  Mr. Green

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Присъединявам се  Hug! От две седмици вече не кърмя, много ми липсва....(за съжаление така се стекоха обстоятелствата). Всички проблеми досега съм решавала благодарение на Бу, Хедра, форума..... Без вас сигурно нямаше да стигна и до тук  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 6 671
 newsm10, и непременно да включим и Хедра. Благодаря и на двете! Heart Eyes

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Казвай, Бръмб, къде да подписвам.
Ако не бяха Бу, Хедра и всички други момичета от форума, нямаше да имам едно безпроблемно второ кърмене, да бъда бременна кърмачка, а понякога и кърмеща в тандем  Grinning, без да се боя, че съм различна в очите на познатите ми

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Йо, бейби! И аз  Peace

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Подписвам и нещо повече даже - давам точни адреси, където да се изпрати Wink Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 406
хайде, отивай да твориш! ще се подпишем, разбира се!
макар, че аз си мисля, че Лигата би трябвало да знае как се развиват лидерите й по света. иначе  би било непрофесионално от страна на Ла Лече...

# 29
  • Мнения: 4 967
И аз съм с вас! Simple Smile

# 30
  • Мнения: 35 961
Благодаря Бу, благодаря Хедра .....за всичко!  Hug

с обич от мен и за двете   bouquet

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и аз съм с вас Peace

# 32
  • Мнения: 5 401
Подписвам и нещо повече даже - давам точни адреси, където да се изпрати Wink Mr. Green

Давай ги! Бу така се е засрамила, че вероятно ще ме избягва усилено.  Mr. Green  Heart Eyes

Вдъхновение имам, но време не ми достига. Обаче да не мислите, че пускам само фитили, а после бягам от отговорност!  Grinning

Планът е следния:

1. пиша си бавничко и напоително (няма да ме притеснявате, че така стават фалове!)
2. пускам в тази тема текст на бг и на английски;
3. вие коригирате, редактирате, допълвате и т.н.;
4. който потвърди желанието си да даде личните си данни (без егн де), ще бъде добавен в списък, приложен към писмото (казвам потвърди, защото има вероятност някой да не одобри показанията срещу провиненията);
5. писмото лети до LLL Int.
6. потриваме доволно ръце ей така  smile3508 и чакаме ето така  smile3533 , както и така  newsm51


Хората за хвалби наистина са страшно много, но само Бу е ЛЛ лидера в БГ, а Хедра е бъдещ (побързайте, мадам!!!), така че писмото ще засяга само тях.. Това не намалява ни най-малко уважението и обичта ми към всички, които лично на мен са помагали, както и на вас.   Hug   bouquet

# 33
  • Мнения: X
И аз искам да се оплача!  Wink
Заради Бу и Хедра се кърмим с малкия вече година и три месеца!  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 925
И аз се включвам с горещи благодарности и хвлаби, макар и да кърмя само от малко повече от два месеца! Надявам се кърменето да продължи още дълго, но факт е, че успешното му начало се случи благодарение на Бу, Хедра, Белинда, Асенцето...и други добри и всеотдайни души!  Hug   bouquet

# 35
  • Мнения: 2 231
А може ли и едно  рамо от вече за съжаление бивша кърмачка?  Sad  newsm78
Няма бивши кърмачки  Naughty Има само непрактикуващи  Mr. Green
Още една непрактикуваща кърмачка Mr. Green. Ще подпиша и с четирите си имена Laughing  bouquet

# 36
  • Мнения: 3 663
еее, ще се пишем, че как
риторични въпроси сега Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 092
И аз съм непрактикуваща кърмачка , но хич и не ми пречи да дам едно гласче   за Бу .Ще го направя .

# 38
  • Мнения: 2 132
От мен да мине и аз ще се подпиша Laughing Детето е момента е заето с цицата и хич не я търсете за подпис Simple Smile

# 39
  • Мнения: 236
къде без нас.....айде ще чакаме  Peace

# 40
  • Мнения: 1 153
Не знам какво щях да правя без библиотеката на форума! Така че горещо благодаря и подкрепям идеята, нищо че не съм имала пряк контакт с Бу или Хедра! Като знам аз колко некомпетентна бях, усилията им са много необходими, а дано и оценени:)

# 41
  • София
  • Мнения: 388
Включвам се и аз с всичките си ръце! Всичко, което тя е написала ми беше ( и все още е) от изключителна полза в началото преди почти 3 месеца!  smile3521

# 42
  • Мнения: 228
Пишете и мен в кюпа.И на мен помогна много,когато имах належаща нужда:)Поздрави и за Хедра по този повод.

# 43
  • Мнения: 402
Подкрепям Peace
Във форума има изключително полезна информация и Бу има огромна вина за това Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 1 522
Разбира се! Включвам се! Подкрепям  Peace

# 45
  • София
  • Мнения: 2 658
аз също бих се подписала. Бу много ме окуражаваше и на лични, когато нямах подкрепа от семейството и от мъжа ми за кърмене на поискване и дългото кърмене.   bouquet

# 46
  • Мнения: 247
Имате и моя подпис, само кажете къде Peace

 Peace Hug  bouquet

# 47
  • Varna
  • Мнения: 603
И ние сме от благодарните, така че разбира се се включваме!!!  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 011
Айде и ние в кюпа.Ако не беше инфото и подкрепата тук,отдавна да сме спрели с цокането.Благодарско,ще се разпишем и ние.   bouquet

# 49
  • Мнения: 30
Само кажете къде да се разпиша.Пиша малко във форума,но съм изчела толкова много инфо и особено за кърменето, така че времето няма да ми стигни да благодаря на Бу и останалите мами за безценната помощ.  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 3 524
А може ли и едно  рамо от вече за съжаление бивша кърмачка?  Sad  newsm78
Няма бивши кърмачки  Naughty Има само непрактикуващи  Mr. Green
Още една непрактикуваща кърмачка Mr. Green. Ще подпиша и с четирите си имена Laughing  bouquet
и аз така Heart Eyes
и за хедра се отнася същото Hug

# 51
  • Мнения: 8 242
хайде, отивай да твориш! ще се подпишем, разбира се!
макар, че аз си мисля, че Лигата би трябвало да знае как се развиват лидерите й по света. иначе  би било непрофесионално от страна на Ла Лече...

Абе тя може и да се отчита.. Ама нека и ние да я отчетем  smile3508

# 52
  • Мнения: 94
Имате и моя подпис.
Бу, Хедра, благодаря  bouquet Имате една голяма усмивка от едногодишното ми кърмаче

# 53
  • Мнения: 543
И аз веднага се присъединявам!

# 54
  • Мнения: 1 531
и аз съм 'за' Hug и за хедра бих  Flutter

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Дайте да подписвам!  smile3523

# 56
  • Мнения: 2 751
Разписвам се веднага  Hug
Благодарение на отделеното внимание на Хедра лично към мен и нейните съвети кърмя вече почти 6 месеца след много тежки дни (спиране почти изцяло на кърмата, няколко пъти запушване и т.н.)
Благодарение на статиите на Бу научавам много полезни неща.
Където кажете разписвам   bouquet

# 57
  • Мнения: 153
И аз искам да подпиша Peace
Благодарение на написаното от Бу и Хедра се кърмим все още и то без проблеми   bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 1 504
А може ли и доволни татковци/въобще хора различни от кърмачки/ да качат Бу и Хедра на черешата? В нашето семейство всички знаят, че кърмя още благодарение на  кърмаческия форум и като има някакъв проблем ме съветват да вляза да си прочета Laughing

# 59
  • Мнения: 221
   И ние подписваме с две ръце.  Hug Благодаря на всички Вас за подкрепата и помощта.  newsm51

# 60
  • Мнения: 1 251
И аз благодарение на статиите и написаното от тях във форума кърмя вече цяла година!  Hug  bouquet Heart Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 932
Ще подпиша от сърце, аз често казвам че благодарение на форума кърмя вече година и три месеца, но като се замисля може би точно статиите и постовете на Бу и Хедра тук ме запалиха и ми вдъхнаха кураж и желание да кърмя дъщеря си. Просто от всичките им статии и постове лъха ентусиазъм, желание да направят добро и да накарат колкото се повече майки да не се отказват от едно страхотно изживяване със своето бебе  и да му дадат най-добрата първа храна.
Опитвам се да следвам техния пример и аз помагам на мои приятелки да кърмят , но често разбирам колко е трудно , понякога се чувствам безсилна, колкото и да обяснявам и показвам срещам безразличие и нежелание.
Затова шапка й свалям на Бу, на Хедра също , че въпреки всички трудности те не се отказват , въпреки че жените които избират да не кърмят ( защото не желаят да прочетат повече)са в пъти повече от жените които избират да кърмят.
 И въпреки това те двете са неуморни. И най-много ми харесва,че БУ не съди и не напада , жените които са избрали да Не кърмят.защото все пак всеки има право на избор, важното е да е направен след достатъчно информация, а Бу и Хедра я предоставят безплатно и безкористно.
  bouquet Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 376
да. Peace може ли и за Хедра да пуснем писмо, аз държа много и за нея.

# 63
  • Мнения: 2 467
Ей ви още една здрава гърбина за подпиране  Laughing

# 64
  • Мнения: 5 393
И от мен един подпис без никакви колебания.  Peace

# 65
  • Мнения: 5 401
А може ли и доволни татковци/въобще хора различни от кърмачки/ да качат Бу и Хедра на черешата?...

Може, как да не може! Лично моят род ще е представен до девето коляно.  Mr. Green

# 66
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Подписвам без да се замислям. Ние се кърмим почти година благодарение на информацията в библиотеката.  bouquet

# 67
И ние..., ама две години. Покорно благодаря!

# 68
  • Мнения: X
Дайте да подписвам!  smile3523
Да се наредя и аз на опашката/ в комплект от две бивши кърмачета и некърмен татко ,който е станал по-голям сектант и от мен на тема кърмене/ Grinning

# 69
  • Мнения: 3 020
И ние в кюпа, само ни дайте лист или там каквото трябва да се разписва.  Peace

# 70
  • Мнения: 1 517
И аз, и аз  Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 982
И аз се подписвам и за двете.

# 72
  • Мнения: 1 440
Ооо,разбира се,ще се подпиша!
Идеята е супер!

# 73
  • Мнения: 356
Подписвам с две ръце и с огромна благодарност и към Бу  smile3525, и към Хедра!  smile3525
Поздравления за добрата идея!

# 74
  • Мнения: 738
С сигурност ще го разпишем! Heart Eyes

# 75
  • Мнения: 497
Ако я нямаше Бу , а от там и форума, надали щях да устискам и до третия месец да кърмя. А ето, че вече почти 1г и 4м се кърмим успешно и хич няма изгледи за отказване. Благодаря ти , Бу!   bouquet
Къде да подпиша? Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 618
Още 4 ръце  и от нас  Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 259
И ние се подписваме веднагически, благодарение най-вече на този форум, кърменето беше лесно и безкрайно приятно.
  bouquet

# 78
  • Мнения: 3
Осем ръце и от нас!

# 79
  • Мнения: 2 818
Иска ли питане?! Подписвам се с две гърди, две гърла и един доволен татко  Grinning

# 80
  • Мнения: 4 242
Разбира се, 10 ръце и от нас с най-голямо удоволствие!

# 81
  • Мнения: 337
подписвам,разписвам аз съм много багодарна за библиотеката намирала съм отговои на всичките си въпроси и така са се отървали от мен и моите питанки,а на още колко мами съм промила мозъците...... Mr. Green

# 82
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Подписвам се и аз с две ръце... Благодаря и на Бу и на Хедра сърдечно за съветите им!  bouquet

# 83
  • Мнения: 250
Подпис и от мен с благодарности към Бу и всички които помагат.  bouquet

# 84
  • Мнения: 398
 Ще я наклеветим как така. Laughing Само дето за Мадам Бу , черешата е много ниско , така ,че за сега да намерим някоя по -голяма и вискочка топола.Да я виждат от далеко , що е това чудо "надъхана кърмачка" и "върла помагачка". Laughing Grinning Laughing

 При нас в подписката ще се пусне цялата рода , а подписи от непълнолетни приемате ли.Предлагам те да се подписват с палец натопен в кърма. Mr. Green

 Благодаря на целия подфорум и на шефката Мадам БУ.  bouquet

# 85
  • Мнения: 5 713
И аз съм в кюпа.  Wink

# 86
  • Мнения: 256
И аз и аз! С хиляди благодарности!!!   bouquet Hug

# 87
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И аз и Мирко ще се присъединим. Държа да благодаря и на Яна за помощта и за това, че винаги е насреща  Hug.

# 88
  • Мнения: 2 616
А така, видя ли сега, Бу, до къде се докара  Laughing Пишете ни и нас с Мартин в кюпа  Hug

# 89
  • Мнения: 529
Благодарности и от нас.  bouquetАко не бях открила форума незнам дали щях да се справя с кърменето.  bouquet

# 90
  • Мнения: 543
Първо - целувки и силно потупване по гърба за Бръмбазелка! Браво, маце!
Ние ще се включим колкото се може по - активно - всички от родата подкрепят кърменето, само кажете къде и какво трябва да се пише - имената и ника във форума ли? Освен мен от нашите никой няма, но усещам как набързо ще се сдобият с по един ник. Особено вълнуващ ще е на пра-бабата на бебето - почти на 80г. е Joy ама и тя в кюпа!
Иначе не съм контактувала лично нито с Мадам Бу, нито с Хедра, благодарение на моята си инструктурка по кърмене - Мери!
 Но пък съм чела съветите им и съм меко казано възхитена от тях, и от всички майчета като тях!

Ако се чудите има ли АНГЕЛИ на земята - ето ги - Господ ни ги е пратил!

Благодаря ви, скъпи Ангели! Обичам ви!

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 023
И аз ще подпиша. Peace

# 92
  • Мнения: 307
И аз тука с моето кърмаче Laughing Peace

# 93
# 94
  • Мнения: 4 513
И аз подкрепям!   bouquet за Бу!

# 95
  • Мнения: 78
И аз подкрепям Peace

# 96
  • Мнения: 8 934
 PeaceИмате и моят глас!

 Hug

# 97
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Подкрепям и аз. На къде без моя подпис  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 69
хайде още една февруарка с февруарче 2008 да се включи с 1000-ди благодарности и подкрепа за Бу, и за Хедра и за МЕРИ Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 1 043
От мен подпис и целувка с прегръдка  Hug
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ТРУДА    bouquet

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 259
И ние, и ние  Grinning

# 101
  • Мнения: 3 869
Оп! По още две ръце за Бу и за Хедра Grinning

# 102
  • София
  • Мнения: 368
И ние ще подпишем!  Hug   bouquet

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Много добра идея.Слава Богу,че беше Бг-мамма и консултантките по кърмене ,та да си имам все още кърмаче-юначе!!! Hug

# 104
  • Мнения: 36
ето ни и нас  тук, аз и моята малка принцеса благодарим от сърце на Бу    bouquet , на Хедра   bouquet и на basilisk   bouquet. Кърмим се вече една година и няма по-щастливо дете от моето като чуе за ЦОК-ЦОК breastfeeding breastfeeding breastfeeding breastfeeding breastfeeding
Бу Hug Hug Hug Hugстрахотен човек си  bouquet
а  за идеята за писмото  smile3501 smile3501 smile3501

# 105
  • Бургас
  • Мнения: 675
Благодарим на Бу и Хедра. Несъмнено информацията за кърменето, което ни предоставяте е безценна!     bouquet

Hug  Hug Hug и за Мери. Благодарим ти, че ни подкрепяш и ни даваш толкова много!  newsm51

# 106
  • Мнения: 3 695
Ама давайте да я вдигаме тая мацка Бу на черешата, и Хедра и нея!  Naughty
Не ги е срам, заради тях вече 1 година и 10 месеца суче мойто кърмаче,  може ли такова нещо!  Crossing Arms Laughing Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 9 903
дааааа, и аз бих подписала  Hug безценни са.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 877
и аз съм от тези, дето има за какво да благодарят!

  bouquet

# 109
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Какво раздавате тука? Искам и аз!  bouquet

# 110
  • Мнения: 695
  bouquet и от мен за Бу и всички, които ни подкрепят тук!

# 111
  • Мнения: 579
Давай да подписваме

# 112
  • Мнения: 195
ние сме вече не кърмачета, но благодарение на Бу се кърмихме успешно и сега на всяка майка с малко бебе разказвам и съветвам да чете информацията от Бу.

Благодаря ти Бу за усилията и желанието да правиш добро!

Подписвам се с удоволствие

# 113
  • Мнения: 2 784
Заради Бу, Хедра и Джейд кърмих успешно 2 години и отбих безпроблемно. Подписвам с две ръце.
Страшни сте, момичета, давайте все така!

# 114
  • Мнения: 11 003
Ще подписваме ли нещо някъде? Чакам  bowuu

# 115
# 116
  • Мнения: 28
И аз се записвам. Евала на тези Жени!

# 117
  • В събота
  • Мнения: 201
Айде и аз "барабар Петко с мъжете"  Embarassed

Бу,   bouquet

# 118
  • Мнения: 386
 Peace  и аз тук, от благодарните на Бу и Хедра за винаги Laughing
Бу,  newsm51

# 119
  • София
  • Мнения: 418
и аз, и аз
нашите консултантки са страхотни  bouquet

# 120
  • Мнения: 502
   Хайде,кога ще се подписва?

# 121
  • Мнения: 543
   Хайде,кога ще се подписва?
и аз това се питам, чакам настървено, и без капка жал я вдигам на черешата!

# 122
  • Мнения: 4 371
И аз съм в кюпа, само чакам инфо къде да се подпиша  bouquet

# 123
  • Мнения: 488
Благодарение на Бу и Хедра и самия форум разбрах за изключителното кърмене,за дългото кърмене и повярвах и че аз МОГА!!!
Благодаря Ви!!!
Целувам Ви ръка!
На вас и само на вас дължа това:
28.06-3740/54
30.07-5000/55
28.08-6050/59
29.09-7150/61
Подписвам се аз и съпруга ми!!!!

# 124
  • Мнения: 4 242
Настръхвам от удоволствие четейки темата, толкова красиви думи и толкова много топлина! Heart Eyes

# 125
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Хмм-....дали ще приемете и мен в подписката , нищо че вече сме порастнали и не се кърмими  Wink

# 126
  • Мнения: 1 376
И аз ще чакам, че да се изипосам  Peace
Ако ви нямаше... едва ли щех да се наричам кърмачка все още   bouquet

# 127
  • Мнения: 3 929
С вас съм, момичета! Само кажете къде и на секундата подписвам.
Благодаря ви!  bouquet

# 128
  • Варна
  • Мнения: 932
И от нас едно рамо . С вече бившето кърмаче , и надявам се бъдещото безпроблемно .   Peace

# 129
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз, и аз се включвам  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 405
Бу и Хедра бяха единствените, които ми дадоха адекватни съвети поднесени много топлина и добро отношение  Hug
Благодарение на тях двете успях да кърмя дребния  Heart Eyes
Така че - и аз , и аз искам Бу на черешата  Laughing

# 131
  • Мнения: 4 422
и от нас едно рамо  Simple Smile

# 132
  • Мнения: 6 441
Още гласове от непрактикуваща вече кърмачка и бившо кърмаче.
Бу,Хедра,Асинка,златни сте!  Heart Eyes
Вие ме запалихте и благодарение на вас 1 год и 4 месеца се кърмихме успешно!

Изи,браво за идеята!  Hug

# 133
  • Мнения: 349
И аз се включвам!Доста неща изчетох и благодарение на вас се справям  Hug

# 134
  • Мнения: 1 328
  bouquet за Бу   bouquet за Хедра   bouquet за Асенцето

Аз все се каня и на трите да благодаря, ама ето, сега ми се отваря възможност Simple Smile
Още като бях бременна Асенцето (тогава не я знаех коя е) ми раздаде в парка някакви брошурки на ЛЛЛ. Как ме разконспирира че съм бременна не знам, аз и корем нямах Simple Smile, но пък бях чувала за тази "секта".
Е, радвам се че попаднах на точното място, на точните хора, получавала съм адекватна информация за всичко което ми е трябвало..
Библиотеката така ме впечатли в началото ..
И на Хриси, едно голяяяяяяяяяямо голяяяяяяяяяяяяяяяямо благодаря!

# 135
  • sofia
  • Мнения: 482
И аз чакам "подписката".
Всеки ден благодаря, че го има форума, че я има Бу.

Жалко, е че с номер 1 нищо не можах да направя - късно го видях този подфорум. Ама четейки така се бях надъхала за номер 2, че няма на къде повече.
Е, 3 г и половина по-късно, вече бях по майчинство, изчетох си почти всички статии от Библиотеката, купих си книжката на Хана Лотроп, бях доста добре теоретично подготвена, само се молех и на практика така да се получи. Искрено се надявах да достигнем поне "критичния минимум" от 6м (по моите критерий), е Слава на Бога, до този момент бебонко не беше близвал нищо друго освен кърма, пък аз съм нямала и ден неразположение свързано с кърменето, изключвам нощните хранения, все пак това е част от процеса. Сега се надявам да достигнем до годинка, а пък след това - всеки един ден кърмене е повече от "добре дошло"!

Благодаря на всички момичета, които отделят от времето в името на тази безценна кауза.
И не на последно място - МЕРИ, щастливки сме ние от Февруари 08  Wink Hug  bouquet

# 136
  • Мнения: 156
Благодаря и аз на нея и на всеотдайността й. Но мисля, че с тази проверка подписката вече тече... Hug

# 137
  • Мнения: 153
Хайде казвайте... къде да подписвам!  Hug  Момичета, без вас и този форум моето и още много бебчета отдавна щяха да са спрели да сучат!   
Благодаря за всичко, от сърце!  bouquet  bouquet  bouquet

# 138
  • Мнения: 2 614
Бръмб, чакаме, чакаме!  Hug Mr. Green

# 139
  • Мнения: 280
И то търпеливо  Wink Подкрепа и от нашето семейство! Hug

# 140
  • Мнения: 5 401
Вие си чакайте, аз ще си поиграя с търпението ви още мъничко.  Mr. Green

Имам една идея - да напиша писмото в 2 варианта - единия шеговит, другия сериозен. Исками се да се получи нещо забавно, но знам ли как ще прозвучи тона ми и на бг, и на английски. Да не се получи обратен ефект.  newsm78 Със сигурност сериозния вариант ще ми е по-лесен за изразяване, но пък ще бъде стандартен, а моята цел беше точно обратната. Какво ще кажете?


Но мисля, че с тази проверка подписката вече тече... Hug

Е не баш. Когато видите крайния продукт, може да се окаже не по вкуса ви..  Blush

# 141
  • София
  • Мнения: 1 715
И аз ще подпиша Hug Heart Eyes

# 142
  • София
  • Мнения: 1 348
Имате и моя подпис. Grinning С инат и търпение и аз успях, благодарение на този форум , Хедра и Бу.

# 143
  • София
  • Мнения: 2 348
Имате и моя глас!

# 144
  • Мнения: 305
Бих подписала + гласовете на двете дзверки (в ролята на щастливи консуматорки на мамината благодат Mr. Green)
Сериозно - крайно време беше да се говори за кърмене, и то по начин, който да помага, а не само мъгляви съвети за нещо, което е добро "по принцип" (написани на кутии с АМ, например Mr. Green)

# 145
  • Мнения: 39
И аз не съм от най-добрите кърмачки, но благодарение на Хедра и Асето въпреки многото трудности изкарах 8 месеца кърмене. Разписвам се за всички които помагат.   bouquet

# 146
  • Мнения: 6 900
И аз ще подпиша Grinning Бу е една от причините, поради които бях твърдо убедена, че ще кърмя детето си и няма начин да не се справя. А от Хедра и Афродита получих практическа помощ когато вече имах нужда от нея Hug

# 147
  • Мнения: 156
Заглавието на темата е много интересно.  Мисля, че хубаво ще се получи!  Успех с писането! Peace

# 148
  • Мнения: 327
И аз на опашката ще чакам да се подпиша.Съвсем скоро ще стане година откакто съм кърмачка и все още действаща благодарение на събраната тук информация и подкрепа.Благодаря за което  bouquet

# 149
  • Мнения: 1 554
ще подпиша и аз newsm10

# 150
  • София и наоколо
  • Мнения: 53
подпис и от мен с хиляди благодарности на Бу, Хедра и целия форум- благодарение на всички кърмих щастливо и най-вече безпроблемно повече от две години  bouquet

# 151
  • Мнения: 13
Подпис и от мен. Hug Благодарение на Бу преодолях трудностите и съмнението в началото, и все още кърмя.

# 152
  • Мнения: 70
имате и моята подкрепа Peace

# 153
  • Варна
  • Мнения: 276
къде без нас  Grinning само кажете къде да подпишем  Hug
Ако не бяха Бу и Хедра не зная дали изобщо щях да справя, а толкова много исках..... да не говорим, че сега още се кърмим с малката  Grinning

Бу, Хедра, благодаря ви за всичко!  bouquet  bouquet  bouquet

# 154
  • Мнения: 543
Наминавам да видя има ли яснота вече къде да подписваме!
Търпеливо чакам, бръмбазелке!
Знам, че хубавите неща стават бавно...
Знам, че ще се постараеш да го изпипаш и изфиносаш.....  bouquet

# 155
  • Мнения: 146
Не се е налагало да искам помощ, но знам, че бих я получила! Искам да подкрепя хората, които помагат на толкова много майки!   bouquet

# 156
  • Мнения: 1 503
Е,хайде де!
Ще подписваме ли нещо Mr. Green
Макар,че ние сме полуотбити(но както прочетох ,това няма значение Simple Smile )

# 157
  • Мнения: 4 151
И аз искам да подпиша. Само кажете къде. Зараяди това, което Бу и другите момичета правят в България се справих с проблемите с кърменето при 2-то ми дете и сега с 3-то е много лесно. Когато се роди първото нямаше форум и слушах педиатърката.

# 158
  • Мнения: 352
Подписвам и аз! Успех!   bouquet

# 159
  • Мнения: 11 313
От една отново практикуваща отскоро давам един мамин и 3 кърмени бебешки гласа. Mr. Green

# 160
  • Мнения: 731
Само да се появи писмото "тия дни около Нова година" ще го подкрепим с всичките ръце Simple Smile  Бу помогна и на мен да кърмя и до ден днешен и определено заслужава големи благодарности   bouquet  bouquet  bouquet

# 161
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз, и аз  Laughing

Благодарение на Форума, на Бу, на Центъра за бременни в Пловдив успях да се справя с кърменето, успях да не се паникьосвам, когато имах проблеми, успях да устоя на "съветите" на педиатърката... Ако не бях помъкнала с мен в родилното принтираните материали от тук и книгата на Хана Лотроп за кърменето, сигурно щях да се хвърля през прозореца още там.

Благодаря на всички ви!

# 162
  • Мнения: 23
Подписвам се и аз с моето вече попораснало, но още кърмаче /година и два месеца, за сега/.

Някой беше писал в блога й "Бу за президент" - чакаме и тази подписка!

# 163
# 164
  • София
  • Мнения: 3 064
Пишете ме в кюпа Hug

# 165
  • Мнения: 58
Подписвам се и аз и моето 5 месечно сукалче   bouquet

# 166
  • Мнения: 840
И аз се включвам Hug Благодарение на Бу и Хердра все още успешно кърмя. Ако не бяха те, нямаше как да успея Simple Smile
Благодаря Ви момичета!!!  bouquet

# 167
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И мен ме бройте. Има ли развитие по въпроса?

# 168
  • Мнения: 5 401
... Има ли развитие по въпроса?

Ох, няма още!  Embarassed Не ми остава време за Бу.. но май тя знае защо.  Hug
Ако още се помотая, ще дойде време за ССК `09.  Mr. Green

# 169
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бръмб, давай да помагаме нещо по въпроса с черешата.

# 170
  • Мнения: 690
Подписвам разбира се щом е за Хедра и БУ  Hug

# 171
  • Мнения: 762
Записвам се,за да се подписвам.Има и още подписи,които чакат да им покажа писмото ти - само го напиши.

# 172
  • Мнения: 11 003
От 3 месеца я повдигаме на черешата, има ли развитие?

# 173
  • Мнения: 3 034
бих се подписала, да.
благодарение на точно този подфорум и безценната бибиотека кърмих дълго и с удоволствие.
определено Бу, Хедра и още много жени тук заслужават признание.  bouquet

# 174
  • Мнения: 690
От 3 месеца я повдигаме на черешата, има ли развитие?


още я повдигаме  Mr. Green не се е чуло за развитие  newsm78

# 175
  • Мнения: 319
Бу, Хедра - страхотни са.
Завинаги съм им благодарна, ще подпиша с огромно удоволствие писмото. Стига да се появи де Wink

# 176
  • Мнения: 55
И аз, и аз smile3523

# 177
  • Мнения: 3 720
Побут.. Идеята си заслужава! Hug

# 178
  • Мнения: 2 467
Мили ми Майки кърмачки,  Бръмбазела  е натоварена,  а ние вместо да ударим по една  Mr. Green, само побутваме.
Вместо побут и запис, давайте по едно изречение на глава от населението, защо таз очарователна госпожа Бу заслужава бурните овации.
Един вид кратки пищовчета за  Бръмбазела   Hug


Ако идеята ми е безумна, моля да не се взима под внимание  Grinning

# 179
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Джес, идеята ти е страхотна! Отивам да си размърдам сивото вещество, колкото и малко да е останало покрай кърменето. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт