Отговори
# 30
  • Мнения: 2 212
Не тъжи, Джули, този Ман Ю и мен ме вкара в капан  Blush

# 31
  • Мнения: 6 029
Още е жив. Пуловера. Мамка му  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 269
Дразнеше ме зверски, съвсем целенасочено!Не можех да го гледам Close
И каква стана тя после... Joy

# 33
  • Мнения: 274
Притеснението му, когато ме гледа, адски чаровен и мил беше.... И 2 год. по-късно много се надухме нещо.... нищо общо няма с човека, с когото се запознах!

# 34
  • Мнения: 281
Мускулите Joy и големите му очи Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Впечатли ме с ръст и нищо друго. Бяхме в седми клас, а той и тогава си беше над метър и осемдесет Shocked Другите момчета от класа покрай него изглеждаха като джудженца Laughing Не ми харесваше, смятах го за темерут. А той мене за нафукана пикла Laughing Въобще първите няколко години от нашето познанство не помня с нищо добро Joy

# 36
  • Мнения: 918
Това, че беше без пукната стотинка в джоба.

 ShockedТи как разбра

По темата: Големите му топли ръце, самоувереността му(тогава ме подразни) и усмивката.

# 37
  • Мнения: 2 818
Съвсем първото не помня, след два часа бях направо зашеметена, че толкова много си приличаме като интереси и светоусещане!
Висок. Прекрасни ръце.


...подарих му сак на втората среща...да си го носи в него Wink Laughing

 Joy

# 38
  • Мнения: 74
Mен ме впечатли с чаровната си усмивка и с това ,че в центъра на града ме носеше на ръце и ми казваше непрекъснато че много ме обича.....и все още ми го казва след 5 години и половина заедно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не бих го заменила с друг Blush

# 39
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Висок. Въпреки, че пиян, излъчваше нежност.
Опита се кавалерски да ми запали новогодишната свирка, която ми беше в устата (мислел, че е джойнт  Laughing).

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Първо височината, после огромната му компания от приятели. И до днес е такава(и компанията, и височината му Wink)

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Акълът.

# 42
  • Мнения: 112
Впечатлиха ме очите му. Има много топли очи и като ми се усмихна....

# 43
  • Мнения: 35 961
беше прекалено отдавна, за да помня  Joy
лЪжа, разбира се, помня и то много добре  Laughing
същото, с което ме впечатлява все още всеки божи ден - усмивката и блясъка в очите  Blush

# 44
  • Мнения: 10
Порази ме с външният си вид - като герой на холивудски филм беше.Красив, много красив Simple Smile После ме запозна с гадното си чувство за хумор и успешната симулация на пренебрежение. И всичко с цел - да ме издразни. И до сега доста успешно се дразним, непримирими натури сме, ама се търпим де  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт