И аз се възмущавам, но зная, че няма никакъв смисъл - такива са им програмните схеми и целта е да задоволяват масовия вкус. Очевидно поне в тази тема не сме представители на масовия вкус. Явно на останалите им харесва, иначе нямаше разни сериали и "светски" и "лайфстайл" предавания (абе, и те са една простотия, ама по-лъскава) да се радват на толкова голям успех.
Обаче, от един момент нататък осъзнах, че лошият пример също е поучителен. Има цензура вкъщи, но тя е естествена, защото не харесвам болшинството от филмите. Ясно ми е, че не мога да ги предпазя изцяло нито от простотията и голотията от ТV, но и изобщо в живота - например, огромен билборд с реклама на някакво женско или мъжко списание и гола мацка на него. Затова често си говорим, клюкарстваме, а и откровено оплюваме неща, на които попадаме, включително и детски филмчета. Знаете ли от колко такива филмчета-моди съм се оттървала?! Но децата ми вече са на по 8-9 години и е лесно да се говори и обсъжда. В общи линии им показвам и давам примери от екрана за разликата между реалния живот и сценария.